Na hlavní obsah

Memoriál Petra Kouby


Základní stupeň (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lhotková Klára 2008 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová
2 Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová
3 Kolbanová Krystýna 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
4 Kubešková Karolína 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
5 Šrámková Barbora 2008 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
6 Šůnová Laura 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
7 Volmanová Bára 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
8 Bucharová Tereza 2009 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
9 Horáčková Adéla 2009 TJ Merkur České Budějovice Kubešová, Bago, Imbrová
10 Štojdlová Sofie 2009 TJ Merkur České Budějovice Kubešová, Bago, Imbrová
11 Holická Jana 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Špačková
12 Špačková Klára 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Špačková
13 Divišek Ronja 2008 TJ Sokol Kladno Opočenská
14 Baštová Barbora 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
15 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.

III. liga - Mladší žákyně (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská
2 Bagová Nikola 2007 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
3 White Hannah 2008 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
4 Dvořáková Kateřina 2007 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
5 Eiseltová Ellen 2008 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
6 Hirchová Marion 2008 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
7 Kollerová Marika 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
8 Švehlová Rozárie 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
9 Tušlová Natálie 2007 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
10 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
11 Šoršová Lucie 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová D.
12 Furioso Dana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
13 Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
14 Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
15 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
16 Řežábová Žaneta 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
17 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.

III. liga - Starší žákyně (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tomšů Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svobodovi, Zourová
2 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
3 Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská
4 Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová
5 Solarová Anežka 2005 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová
6 Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská
7 Bohuňková Tereza 2006 SK Hradčany Opočenská, Panský
8 Hájková Veronika 2006 TJ Bohemians Praha Opočenská
9 Šimková Veronika 2006 TJ Bohemians Praha Opočenská
10 Aubrechtová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
11 Filausová Barbora 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
12 Hýblová Kristýna 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
13 Chvátalová Tereza 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
14 Pučejdlová Zuzana 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
15 Trnková Anna 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
16 Vlažná Tina 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
17 Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
18 Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
19 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
20 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Cepák a kol.
21 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Cepák a kol.
22 Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
23 Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

Žákyně B (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chalupová Petra 2004 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
2 Janáková Dominika 2006 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
3 Lazar Mara 2005 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
4 Polívková Zuzana 2004 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
5 Řehoušková Amálie 2004 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
6 Švehlová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
7 Picková Magdaléna 2004 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
8 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
9 Hamadejová Libuše 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
10 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
11 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
12 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
13 Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
14 Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
15 Vozobulová Pavla 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
16 Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
17 Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

Juniorky B a ženy B (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Opočenská Kristýna 1993 TJ Bohemians Praha Žifčák
2 Jírová Gabriela 1999 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
3 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
4 Štufková Tereza 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
5 Podlahová Karolína 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Cepák a kol.
6 Vrábelová Kateřina 1998 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
7 Chodorová Anna 2000 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková