skoky na trampolíně | |
Datum: | 20.10.2018 |
---|---|
Místo konání: | Dolní Bečva |
Adresa: | Základní škola, Dolní Bečva 578 |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 30.9.2018 |
oddíly TRA
rozpis: | |
---|---|
rozlosování: | |
výsledky: | |
ostatní: |
skoky na trampolíně | |
Datum: | 20.10.2018 |
---|---|
Místo konání: | Dolní Bečva |
Adresa: | Základní škola, Dolní Bečva 578 |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 30.9.2018 |
rozpis: | |
---|---|
rozlosování: | |
výsledky: | |
ostatní: |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Lichtágová Denisa | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Sikorová Karolína | 1997 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
3 | Bártková Naďa | 1986 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Kozubek Jindřich |
4 | Solanská Kateřina | 1994 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Kozubek Jindřich |
5 | Frydrychová Zita | 1991 | Trampolíny Liberec, z.s. | Marcela Šefrová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Fencl Filip | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Sült Adam | 1994 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
3 | Pelc Martin | 1992 | TJ Sokol Žižkov I | Kotrba |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bártková Naďa/Solanská Kateřina | Bártková Naďa | 1986 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Kozubek Jindřich |
2 | Bártková Naďa/Solanská Kateřina | Solanská Kateřina | 1994 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Kozubek Jindřich |
3 | Fencl Filip/Hopfgartner George | Fencl Filip | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
4 | Fencl Filip/Hopfgartner George | Hopfgartner George | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
5 | Krainová Vendula/Čadová Aneta | Čadová Aneta | 1998 | TJ Sokol Olomouc | Mišáková |
6 | Krainová Vendula/Čadová Aneta | Krainová Vendula | 2003 | TJ Sokol Olomouc | Mišáková |
7 | Lichtágová Denisa/Sikorová Karolína | Lichtágová Denisa | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
8 | Lichtágová Denisa/Sikorová Karolína | Sikorová Karolína | 1997 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
9 | Pelc Martin/Rašťák Aleš | Rašťák Aleš | 2001 | TJ Sokol Olomouc | Mišáková/Vachutková |
10 | Pelc Martin/Rašťák Aleš | Pelc Martin | 1992 | TJ Sokol Žižkov I | Kotrba |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Korbelová Šárka | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
2 | Pencová Tereza | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Glaser, Schmidt |
3 | Huslarová Natálie | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
4 | Mahovská Kateřina | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
5 | Šimáčková Adéla | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
6 | Tyllerová Anna | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
7 | Křivancová Agáta | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
8 | Milerová Klára | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
9 | Pretlová Adéla | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
10 | Ryšavá Barbora | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
11 | Parusová Jindřiška | 2003 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar |
12 | Krhutková Natálie | 2002 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková Lucie |
13 | Rottrová Diana | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
14 | Šnyrychová Tereza | 2003 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Vachníková Jinka |
15 | Vachníková Šárka | 2001 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Vachníková Jinka |
16 | Hermanová Adéla | 2003 | TJ Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
17 | Puhlovská Anna | 2005 | TJ Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
18 | Huňová Denisa | 2005 | TJ Sokol Olomouc | Čadová/Vachutková |
19 | Krainová Vendula | 2003 | TJ Sokol Olomouc | Mišáková |
20 | Richterová Julie | 2005 | TJ Sokol Olomouc | Čadová/Vachutková |
21 | Pecáková Kateřina | 2001 | TJ Sokol Žižkov I | Kotrba |
22 | Dvořáková Nikola | 2005 | TJ Sokol Žižkov I | Topič |
23 | Jánošíková Eva | 2002 | Trampolíny Liberec, z.s. | Daniela Bendová |
24 | Svátková Barbora | 2004 | Trampolíny Liberec, z.s. | Daniela Bendová |
25 | Hrudová Aneta | 2005 | Trampolíny Liberec, z.s. | Soňa Hrudová |
26 | Urbanová Anezka | 2003 | Trampolíny Liberec, z.s. | Soňa Hrudová |
27 | Vavřinová Natálie | 2003 | Trampolíny Liberec, z.s. | Soňa Hrudová |
28 | Bendová Michaela | 2001 | Trampolíny Liberec, z.s. | Miroslav Patrman |
29 | Kočí Gabriela | 2005 | Trampolíny Litoměřice, z.s. | Blanka Michalková |
30 | Kupková Anna | 2003 | Trampolíny Litoměřice, z.s. | Blanka Michalková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Hopfgartner George | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Křivanec Max | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
3 | Nyass Jantu Sam | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
4 | Hajdovský Vojtěch | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Glaser |
5 | Novák Matyáš | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
6 | Pilpach David | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt, Dufek |
7 | Šenkýř Adam | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
8 | Vodička Jakub | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
9 | Křenek Filip | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková Lucie |
10 | Obadálek Jakub | 2003 | TJ Sokol Olomouc | Veličková |
11 | Rašťák Aleš | 2001 | TJ Sokol Olomouc | Mišáková |
12 | Šalman Ondřej | 2005 | TJ Sokol Olomouc | Veličková |
13 | Brodský Jonáš | 2004 | TJ Sokol Žižkov I | Topič |
14 | Kolář Daniel | 2004 | Trampolíny Liberec, z.s. | Soňa Hrudová |
15 | Povýšil Radek | 2004 | Trampolíny Liberec, z.s. | Soňa Hrudová |
16 | Věchet Pavel | 2002 | Trampolíny Liberec, z.s. | Miroslav Patrman |
17 | Růžička Horác | 2005 | Trampolíny Litoměřice, z.s. | Kočvara Aleš |
18 | Štěrba Matěj | 2003 | Trampolíny Litoměřice, z.s. | Blanka Michalková |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Huňová Denisa/Richterová Julie | Huňová Denisa | 2005 | TJ Sokol Olomouc | Čadová/Vachutková |
2 | Huňová Denisa/Richterová Julie | Richterová Julie | 2005 | TJ Sokol Olomouc | Čadová/Vachutková |
3 | Jánošíková Eva/Svátková Barbora | Jánošíková Eva | 2002 | Trampolíny Liberec, z.s. | Daniela Bendová |
4 | Jánošíková Eva/Svátková Barbora | Svátková Barbora | 2004 | Trampolíny Liberec, z.s. | Daniela Bendová |
5 | Kolář Daniel/Povýšil Radek | Kolář Daniel | 2004 | Trampolíny Liberec, z.s. | Soňa Hrudová |
6 | Kolář Daniel/Povýšil Radek | Povýšil Radek | 2004 | Trampolíny Liberec, z.s. | Soňa Hrudová |
7 | Korbelová Šárka/Milerová Klára | Korbelová Šárka | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
8 | Korbelová Šárka/Milerová Klára | Milerová Klára | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
9 | Krhutková Natálie/Vachníková Šárka | Krhutková Natálie | 2002 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková Lucie |
10 | Krhutková Natálie/Vachníková Šárka | Vachníková Šárka | 2001 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Vachníková Jinka |
11 | Křivancová Agáta/Pretlová Adéla | Křivancová Agáta | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
12 | Křivancová Agáta/Pretlová Adéla | Pretlová Adéla | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
13 | Kubík Lukáš/Křivanec Max | Křivanec Max | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
14 | Kubík Lukáš/Křivanec Max | Kubík Lukáš | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
15 | Mráz Matouš/Vodička Jakub | Mráz Matouš | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
16 | Mráz Matouš/Vodička Jakub | Vodička Jakub | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
17 | Novák Matyáš/Červinka Oliver | Červinka Oliver | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
18 | Novák Matyáš/Červinka Oliver | Novák Matyáš | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
19 | Pilpach David/Věchet Pavel | Pilpach David | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt, Dufek |
20 | Pilpach David/Věchet Pavel | Věchet Pavel | 2002 | Trampolíny Liberec, z.s. | Miroslav Patrman |
21 | Ryšavá Barbora/Tyllerová Anna | Ryšavá Barbora | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Libichová |
22 | Ryšavá Barbora/Tyllerová Anna | Tyllerová Anna | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
23 | Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie | Urbanová Anezka | 2003 | Trampolíny Liberec, z.s. | Soňa Hrudová |
24 | Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie | Vavřinová Natálie | 2003 | Trampolíny Liberec, z.s. | Soňa Hrudová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Loskotová Zora | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Petr Dufek |
2 | Švábíková Apolena | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Petr Dufek |
3 | Boušková Eva | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
4 | Divoká Denisa | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
5 | Kubelková Dominika | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
6 | Zachovalová Adéla | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
7 | Žirovnická Adéla | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
8 | Černá Nela | 2007 | TJ Aero Odolena Voda | Topičová |
9 | Matoušková Sára | 2008 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar |
10 | Mráčková Karolína | 2007 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar |
11 | Verešová Eliška | 2006 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar |
12 | Jechová Linda | 2007 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
13 | Dohnálková Katrin | 2008 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
14 | Dohnálková Viktorie | 2008 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
15 | Juříčková Lucie | 2009 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
16 | Juříčková Michaela | 2006 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
17 | Mikešová Nikol | 2008 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
18 | Ziková Laura | 2008 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
19 | Hermanová Linda | 2008 | TJ Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
20 | Schejbalová Bára | 2009 | TJ Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
21 | Pešková Zuzana | 2006 | TJ Sokol Olomouc | Mišáková |
22 | Krejčová Eliška | 2007 | TJ Sokol Olomouc | Čadová/Vachutková |
23 | Bozděchová Lucie | 2008 | TJ Sokol Olomouc | Mecnarowská |
24 | Dostálová Barbora | 2007 | TJ Sokol Olomouc | Dostál |
25 | Krčálová Michaela | 2007 | TJ Sokol Olomouc | Mecnarowská |
26 | Dostálová Nela | 2007 | TJ Sokol Žižkov I | Topičová |
27 | Palirova Anna | 2008 | Trampolíny Liberec, z.s. | Daniela Bendová |
28 | Wieserová Julie | 2008 | Trampolíny Liberec, z.s. | Daniela Bendová |
29 | Opalecká Jolana | 2009 | Trampolíny Liberec, z.s. | Soňa Hrudová |
30 | Němečková Johanka | 2007 | Trampolíny Litoměřice, z.s. | Michalko |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kubík Lukáš | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Červinka Oliver | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
3 | Kysilka Filip | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
4 | Mráz Matouš | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
5 | Heteš Daniel | 2006 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar |
6 | Matviak Jakub | 2007 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar |
7 | Zvalený Vít | 2008 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
8 | Kubáček Oliver | 2006 | TJ Sokol Olomouc | Mecnarowská |
9 | Volf Matyáš | 2008 | TJ Sokol Olomouc | Mecnarowská |
10 | Horák Zdeněk | 2006 | TJ Sokol Olomouc | Mišáková |
11 | Kosek Jiří | 2008 | Trampolíny Liberec, z.s. | Daniela Bendová |
12 | Patrman Filip | 2007 | Trampolíny Liberec, z.s. | Daniela Bendová |