Česká gymnastická federace

Akce

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žáci

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

11.1.2020 TR

TRA Valná hromada TRA

11.1.2020 - 12.1.2020 SGZ

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

11.1.2020 - 12.1.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.4

Reklama

SGŽ Přebor Středočeského kraje

sportovní gymnastika žen
 20.5.2018
 pořadatel: Kolín
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.5.2018
 elektronické výsledky
Krajský přebor jednotlivkyň: VS0A, VS0B,VS1A,VS1B,VS2A,VS2B,VS3A,VS4A,VS4B,VS5B,VS6B,VS0mini- poslední kategorie mimo krajský přebor bez registrace. V případě zájmu ostatních oddílů o jiné kategorie, budou tyto vypsány. Zájem emailem na:sokol_kolin@volny.cz do 10.5.2018

Seznam přihlášek

VS0A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Duchoňová Natálie 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
2 Ptáčková Adéla 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
3 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
4 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
5 Landauerová Stella 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová
6 Landauerová Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová
7 Ptáčková Anna 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
8 Jelínková Adéla 2011 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
9 Taftlová Natálie 2011 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
10 Víšková Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Malá
11 Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
12 Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
13 Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
14 Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová

VS0B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Skalníková Viola 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
2 Čáslavová Alžběta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
3 Jíchová Kristýna 2009 TJ Sokol Kolín Mala
4 Kedelidze Sofie 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová

VS1A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
2 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
3 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
4 Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
5 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
6 Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová
7 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová
8 Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá
9 Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín Malá
10 Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
11 Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín Mala
12 Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
13 Matějková Viktorie 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
14 Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Mala
15 Růžičková Michaela 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
16 Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín Malá
17 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
18 Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna
19 Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
20 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
21 Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
22 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
23 Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
24 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
25 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
26 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

VS1B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bachová Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
2 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
3 Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
4 Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová
5 Hlinomazová Ema 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová
6 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová
7 Jíchová Julie 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová
8 Malá Magdaléna 2007 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá
9 Šebková Karolína 2005 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá
10 Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá
11 Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová
12 Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová
13 Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová
14 Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
15 Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
16 Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
17 Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová

VS2A (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
2 Valčíková Ester 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
3 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová
4 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová
5 Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková
6 Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová
7 Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová
8 Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Taftlová
9 Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

VS2B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáková Anna 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
2 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
3 Pečenková Martina 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
4 Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková

VS3A (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
2 Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
3 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová

VS3B (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová

VS4A (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová

VS4B (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Borysenková Izabela 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
2 Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
3 Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
4 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
5 Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
6 Máchová Eva 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
7 Skalníková Viktorie 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
8 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
9 Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá
10 Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
11 Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
12 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
13 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
14 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
15 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
16 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
17 Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
18 Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
19 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová

VS5B (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loumanová Lucie 2004 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová

VS6B (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bauerfeindová Nela 2001 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová

VS0mini (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
2 Karpíšková Adéla 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
3 Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
4 Hrubá Nela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
5 Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
6 Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová

VS4C (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
2 Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
3 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
4 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
5 Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

VS5C (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Doležalová Daniela 2006 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři