Česká gymnastická federace

Akce

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga - ODLOŽENO !!!!

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár

Reklama

Vítkovice Cup 2015

sportovní gymnastika žen
 24.10.2015
 pořadatel: GK Vítkovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.10.2015
 elektronické výsledky
Vítkovice Cup 2015 - pohárový závod s mezinárodní účasti Závod je současně s MČR nominací na OH naděje v Liberci 7.11.2015

Seznam přihlášek

žákyně B (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová
3 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová
4 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková
5 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk Urbanová
6 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková
7 Hocelíková Uršula 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
8 Chaloupková Denisa 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
9 Makovičková Patricie 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
10 Strýhalová Agáta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
11 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
12 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
13 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
14 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
15 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
16 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
17 Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
18 Vrecionová Alžběta 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
19 Vojtová Adéla 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
20 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
21 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
22 Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
23 Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková

žákyně A (2003 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čondlová Clarissa 2004 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
2 Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
3 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
4 Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
5 Trávníčková Barbora 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
6 Joannidu Niki 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková Jurčová, Kinclová
7 Pompová Julie 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
8 Štěpánová Anežka 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
9 Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
10 Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
11 Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
12 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
13 Vážanová Emma 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
14 Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
15 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
16 Sedláková Eliška 2003 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
17 Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
18 Šritterová Adéla 2003 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová

juniorky a ženy (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Drápalová Veronika 1997 T.J. Sokol Brno I Janečková
2 Weisserová Jana 1998 T.J. Sokol Brno I Janečková
3 Ochynská Tereza 1997 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová

kadetky (2000 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Farana, Grmelová, Mayerhoferová
3 Černá Marie 2000 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
4 Chudá Viktoria 2002 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
5 Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
6 Jelínková Kateřina 2001 T.J. Sokol Brno I Janečková
7 Jiříková Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
8 Kršková Aneta 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
9 Křížová Kateřina 2002 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
10 Nevrklová Marie 2000 T.J. Sokol Brno I Janečková
11 Marešová Natalie 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
12 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
13 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
14 Husáková Barbora 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
15 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
16 Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
17 Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
18 Měrková Adéla 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
19 Měrková Vendula 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
20 Šebáková Veronika 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
21 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová, Musil
22 Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři