Česká gymnastická federace

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

SGŽ Čerti s andělem

sportovní gymnastika žen
 23.6.2018
 pořadatel: TJ Slovan Praha
 adresa: Strossmayerovo nám. 4, Praha 7
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.6.2018
 elektronické výsledky
19. ročník závodu pro nejmladší gymnastky. Závodí družstva 3 nebo 4 čertů (malých gymnastek) a jednoho anděla (jejich trenérky/trenéra). Závodí se v dvojboji na kladině a v prostných. Závod je určen pro dvanáctileté a mladší závodnice. Družstva závodí ve třech věkových kategoriích.

Seznam přihlášek

Čerťata

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čerťatká z Hradčan Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
2 Čerťatká z Hradčan Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
3 Čerťatká z Hradčan Jelínková Lucie 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
4 Čerťatká z Hradčan Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
5 Čerťátka ze Říčan Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
6 Čerťátka ze Říčan Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
7 Čerťátka ze Říčan Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
8 Čerťátka ze Říčan Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
9 Čerťátka ze Říčan Vašutová Markéta 1980 TJ Tourist Říčany
10 Hradčanske rošťandy Pálková Anička 2011 SK Hradčany Opočenská
11 Hradčanske rošťandy Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany Opočenská
12 Hradčanske rošťandy Štaidlová Edita 2012 SK Hradčany Opočenská
13 T.J. Sokol Brno I Brýdlová Eliška 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
14 T.J. Sokol Brno I Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
15 T.J. Sokol Brno I Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
16 T.J. Sokol Brno I Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
17 T.J. Sokol Brno I B Al-Shammri Zainab 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
18 T.J. Sokol Brno I B Václavíková Alexandra 2013 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
19 T.J. Sokol Brno I B Panchártková Amálie 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
20 T.J. Sokol Brno I B Havlíčková Natálie 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
21 TJ Sokol Kladno Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá
22 TJ Sokol Kladno Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá
23 TJ Sokol Kladno Kubíčková Aneta 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá
24 TJ Sokol Kladno Grygová Karolína 2012 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá

Čertice

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Andělky z Jirčan Pavelková Marianna 2011 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
2 Andělky z Jirčan Smolíková Kateřina 2010 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
3 Andělky z Jirčan Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šimonovská
4 Andělský vánek Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
5 Andělský vánek Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
6 Andělský vánek Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
7 Andělský vánek Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
8 Divošky Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
9 Divošky Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
10 Divošky Víšková Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
11 Mořské víly Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
12 Mořské víly Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
13 Mořské víly Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
14 Mořské víly Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín kolektiv
15 Příšerky s.r.o. Honzlová Marie 2010 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
16 Příšerky s.r.o. Nociarová Sofie 2009 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
17 Příšerky s.r.o. Jurásková Julie 2009 TJ Sokol Dolní Žandov
18 Příšerky s.r.o. Rusinová Patricie 2010 TJ Sokol Dolní Žandov
19 Říčanské čertice Slobodová Markéta 1980 TJ Tourist Říčany
20 Říčanské čertice Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
21 Říčanské čertice Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
22 Říčanské čertice Slobodová Kamila 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
23 SK Hradčany Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
24 SK Hradčany Janečková Julie 2009 SK Hradčany Rogozová
25 SK Hradčany Kindlová Valerie 2008 SK Hradčany Rogozová
26 SK Hradčany B Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanová
27 SK Hradčany B Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
28 SK Hradčany B Zagorská Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová
29 SK Hradčany B Mikulecká Kateřina 2009 SK Hradčany Lipšanová
30 T.J. Sokol Brno I Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
31 T.J. Sokol Brno I Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková, Pánková
32 T.J. Sokol Brno I Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
33 T.J. Sokol Brno I Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
34 T.J. Sokol Brno I B Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
35 T.J. Sokol Brno I B Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
36 T.J. Sokol Brno I B Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
37 T.J. Sokol Brno I B Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
38 TJ Sokol Kladno Jedličková Klára 2009 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá

Ďáblice

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Divoženky Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
2 Divoženky Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
3 Divoženky Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
4 Divoženky Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
5 Drbalíny z Jirčan Hartlová Linda 2008 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
6 Drbalíny z Jirčan Šedivá Kateřina 2006 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
7 Drbalíny z Jirčan Tomaštíková Andrea 2009 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
8 Hradečtí rarášci, Sokol HK Kratochvílová Aneta 2007 TJ Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
9 Hradečtí rarášci, Sokol HK Seidlová Andrea 2006 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Dvořáková, Farkašová
10 Hradečtí rarášci, Sokol HK Silberová Aneta 2006 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Dvořáková, Farkašová
11 Hradečtí rarášci, Sokol HK Wildová Adéla 2006 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková
12 Říčanské ďáblice Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová
13 Říčanské ďáblice Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
14 Říčanské ďáblice Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
15 Říčanské ďáblice Bernardová Barbora 1981 TJ Tourist Říčany
16 Říčanské ďáblice Slobodová Kamila 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
17 SK Hradčany Bedford Eva 2007 SK Hradčany Rogozová
18 SK Hradčany Verecka Nela 2007 SK Hradčany Rohozová
19 SK Hradčany Gierszewski Coline 2006 SK Hradčany Rogozová
20 SK Hradčany Langrand Margot 2006 SK Hradčany Rogozová
21 TJ Sokol Kladno Malá Magdaléna 2007 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá
22 TJ Sokol Praha Vršovice Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
23 TJ Sokol Praha Vršovice Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
24 TJ Sokol Praha Vršovice Panová Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
25 TJ Sokol Praha Vršovice Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

Čerťata - jedn. (2011 a mladší)

Čertice - jedn (2009 a starší)

Ďáblice - jedn. (2006 a mladší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři