Česká gymnastická federace

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

SGŽ Přebor Středočeského kraje

sportovní gymnastika žen
 17.11.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Příbram
 adresa: Příbram I, Gen. R. Tesaříka 162
 přihlášky prostřednictvím GISu do 11.11.2018
 elektronické výsledky
FOTOGALERIE: https://sportovnigymnastika.rajce.idnes.cz/2018_Prebor_Stredoceskeho_kraje_-_PRIBRAM_17.11./

Seznam přihlášek

VS0 A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
2 Ptáčková Adéla 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
3 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
4 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
5 Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

VS0 B (2009 a starší)

VS1 A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
2 Landauerová Stella 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
3 Landauerová Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
4 Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
5 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
6 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
7 Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín Malá
8 Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Malá
9 Taftlová Natálie 2011 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
10 Víšková Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Malá
11 Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

VS1 B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hlinomazová Ema 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
2 Jíchová Kristýna 2009 TJ Sokol Kolín Malá
3 Krasilnitska Tetiana 2009 TJ Sokol Kolín Taftlová

VS2 A (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
2 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
3 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská
4 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

VS2 B (2007 a starší)

VI. liga - jednotlivci (2009 - 2006)

III. liga - jednotlivci (2005 a starší)

II. liga - jednotlivci (2008 - 2004)

VS4 B (2009 - 2006)

VS4 C (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fitzpatrick Eliška 2008 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
2 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů

V. liga - jednotlivci (2005 - 2003)

VS5 B (2006 - 2004)

VS5 C (2006 - 2004)

VS6 A (2002 a starší)

VS6 B (2003 a starší)

VS6 C (2003 a starší)

II. LIGA (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Příbram Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
2 T.J. Sokol Příbram Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
3 T.J. Sokol Příbram Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
4 T.J. Sokol Příbram Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
5 T.J. Sokol Příbram Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
6 T.J. Sokol Příbram Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
7 TJ Sokol Kolín A Bauerfeindová Nela 2001 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
8 TJ Sokol Kolín A Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
9 TJ Sokol Kolín A Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
10 TJ Sokol Kolín A Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
11 TJ Sokol Kolín A Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
12 TJ Sokol Kolín B Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
13 TJ Sokol Kolín B Loumanová Lucie 2004 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
14 TJ Sokol Kolín B Rampouchová Pavlína 1997 TJ Sokol Kolín Kateřina Pokorná
15 TJ Sokol Kolín B Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová
16 TJ Sokol Kolín B Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Taftlová

III. LIGA (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
2 Gym Dobřichovice, z.s. Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice, z.s.
3 Gym Dobřichovice, z.s. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
4 Gym Dobřichovice, z.s. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
5 Gym Dobřichovice, z.s. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
6 TJ Sokol Kladno Jedličková Klára 2009 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
7 TJ Sokol Kladno Malá Magdaléna 2007 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
8 TJ Sokol Kladno Šebková Karolína 2005 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
9 TJ Sokol Kladno Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
10 TJ Sokol Poděbrady Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Zmeškalová
11 TJ Sokol Poděbrady Bartáková Ivana 2000 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
12 TJ Sokol Poděbrady Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
13 TJ Sokol Poděbrady Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
14 TJ Tourist Říčany Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová
15 TJ Tourist Říčany Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
16 TJ Tourist Říčany Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
17 TJ Tourist Říčany Zvadová Sára 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová
18 TJ Tourist Říčany Zvadová Viktorie 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová

IV. LIGA (2011 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Příbram Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
2 T.J. Sokol Příbram Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
3 T.J. Sokol Příbram Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
4 T.J. Sokol Příbram Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
5 T.J. Sokol Příbram Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
6 T.J. Sokol Příbram B Borysenková Izabela 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
7 T.J. Sokol Příbram B Chmelařová Tereza 2007 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
8 T.J. Sokol Příbram B Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
9 T.J. Sokol Příbram B Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
10 T.J. Sokol Příbram B Pečenková Martina 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
11 TJ Sokol Kolín Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
12 TJ Sokol Kolín Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
13 TJ Sokol Kolín Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová
14 TJ Sokol Kolín Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
15 TJ Sokol Kolín Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová
16 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
17 TJ Sokol Poděbrady Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
18 TJ Sokol Poděbrady Vlková Anna 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
19 TJ Tourist Říčany Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
20 TJ Tourist Říčany Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
21 TJ Tourist Říčany Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
22 TJ Tourist Říčany Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
23 TJ Tourist Říčany Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

V. LIGA (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
2 Gym Dobřichovice, z.s. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
3 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
4 Gym Dobřichovice, z.s. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
5 HOP Dolní Jirčany z.s. Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
6 HOP Dolní Jirčany z.s. Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
7 HOP Dolní Jirčany z.s. Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
8 HOP Dolní Jirčany z.s. Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
9 HOP Dolní Jirčany z.s. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
10 HOP Dolní Jirčany z.s. Tomaštíková Andrea 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
11 T.J. Sokol Příbram Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
12 T.J. Sokol Příbram Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
13 T.J. Sokol Příbram Jíchová Julie 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
14 T.J. Sokol Příbram Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
15 TJ Sokol Kladno Adlerová Hana 2010 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
16 TJ Sokol Kladno Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
17 TJ Sokol Kladno Kubíčková Aneta 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
18 TJ Sokol Kladno Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
19 TJ Sokol Kolín A Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová
20 TJ Sokol Kolín A Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová
21 TJ Sokol Kolín A Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová
22 TJ Sokol Kolín A Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Malá
23 TJ Sokol Kolín B Čáslavová Alžběta 2009 TJ Sokol Kolín Malá
24 TJ Sokol Kolín B Kedelidze Sofie 2009 TJ Sokol Kolín Malá
25 TJ Sokol Kolín B Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Šedinová
26 TJ Sokol Kolín B Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín Malá
27 TJ Sokol Kolín B Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín Malá
28 TJ Sokol Kolín C Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín Malá
29 TJ Sokol Kolín C Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
30 TJ Sokol Kolín C Matějková Viktorie 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
31 TJ Sokol Kolín C Růžičková Michaela 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
32 TJ Sokol Poděbrady A Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
33 TJ Sokol Poděbrady A Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
34 TJ Sokol Poděbrady A Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
35 TJ Sokol Poděbrady A Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
36 TJ Sokol Poděbrady B Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
37 TJ Sokol Poděbrady B Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
38 TJ Sokol Poděbrady B Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
39 TJ Sokol Poděbrady B Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
40 TJ Sokol Poděbrady B Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
41 TJ Tourist Říčany Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
42 TJ Tourist Říčany Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
43 TJ Tourist Říčany Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
44 TJ Tourist Říčany Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
45 TJ Tourist Říčany Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři