Česká gymnastická federace

Akce

21.4.2021 - 25.4.2021 SGM, SGZ

Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice 2021

24.4.2021 SGM

Liberecký pohár

29.4.2021 - 2.5.2021 TR

TRA Mistrovství Evropy

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

Reklama

SG Přebor města Ostravy

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 6.5.2018
 pořadatel: GK Vítkovice
 adresa: Tělocvična GK Vítkovice, ul. 29. dubna 259/33, Ostrava- Výškovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 29.4.2018
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Začínající žákyně A (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
4 Libišová Dominika 2012 GK Vítkovice Prutkayová
5 Rozehnalová Eliška 2012 GK Vítkovice Prutkayová
6 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
7 Schwarzová Ella 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
8 Stuchlíková Elizabeth 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
9 Macháčová Bára 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová
10 Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová
11 Ševčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
12 Vařechová Helena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
13 Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

Začínající žákyně B (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
2 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
3 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
4 Vařechová Agáta 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová

Mládež - dívky (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nežiková Agáta 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Eva Oberherrová 2007 GK Vítkovice Hynek
3 Marinovová Viktorie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
4 Hoffmannová Juliana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
5 Kičmerová Eliška 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková
6 Kubánková Kateřina 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
7 Plechatá Adéla 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
8 Šáchová Barbora 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
9 Šáchová Zuzana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
10 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VS 0A 5-6 let (ZS 5-6let) (2013 - 2012)

VS 0A 7-8 let (ZS) (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Janošcová Anna 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Mikendová Kristýna 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VS 0A 9+ (ZS) (2009 a starší)

VS 1A 7-8 let (VS 1) (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
6 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
7 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
8 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
9 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá
10 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
11 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
12 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
13 Čechová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
14 Hubyčová Valerie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
15 Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
16 Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
17 Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VS 1B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá
2 Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
3 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
4 Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VS 2A (VS 2) (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
2 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
4 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
5 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
6 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
7 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
8 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
9 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
10 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
11 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková

VS 2B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová

VS 3A (žákyně A) (2009 - 2006)

VS 3B (2005 a starší)

VS 4A (kadetky) (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
3 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
4 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
5 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

VS 4B (žákyně B) (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
4 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová

VS 4C (žákyně C) (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
2 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
3 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
4 Blahutová Terezia 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
5 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
6 Ferčáková Laura 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
7 Janečková Tereza 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
8 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
9 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová

VS 5B (juniorky B) (2006 - 2004)

VS 5C (juniorky C) (2006 - 2004)

VS 6B (ženy B) (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
2 Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová

VS 6C (ženy C) (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bohoňková Klára 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová

Začínající žáci A (2011 a mladší)

Začínající žáci B (2008 a mladší)

Nejmladší žáci (2011 - 2009)

Mladší žáci (2011 - 2007)

Starší žáci (2011 - 2004)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři