Na hlavní obsah

SGŽ Přebor hl.m. Prahy


sportovní gymnastika žen
Datum: 14.10.2018
Pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Adresa: ZŠ Ratibořická, Praha 9
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 10.10.2018
elektronické výsledky

Hudby pro závod prosím zaslat na email: sotolova.lenka.gym@gmail.com !!! Podzimní Přebor Prahy výkonnostních stupňů VS0, VS1, VS2, VS3, povolen start pouze závodnicím, které nemají splněn daný VS.

VS0A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
2 Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
3 Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
4 Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
5 Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
6 Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
9 Krojidlová Nela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
10 Barth Alena 2010 TJ Sokol Praha - Dejvice I
11 Karakolevová Lea Daniela 2010 TJ Sokol Praha - Dejvice I Schwarzová, Pracnová
12 Schwarzová Pavlína 2010 TJ Sokol Praha - Dejvice I Schwarzová, Pracnová
13 Kubalová Rebeka 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.

VS0B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ondriášová Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
2 Špatenková Adéla Frída 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I
3 Vrbská Sofia Zlata 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Schwarzová, Pracnová

VS1A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
2 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
3 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
4 Kalašová Tereza 2011 TJ Bohemians Praha Milerská,Kalašová,Rejchrtová K.
5 Kazyrevič Darja 2011 TJ Bohemians Praha Milerská,Kalašová,Rejchrtová K.
6 Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Milerská,Kalašová,Rejchrtová K.
7 Nešporová Ema 2011 TJ Bohemians Praha Milerská,Kalašová,Rejchrtová K.
8 Oulehlová Nathalie 2011 TJ Bohemians Praha Milerská,Kalašová,Rejchrtová K.
9 Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Milerská,Kalašová,Rejchrtová K.
10 Rybovičová Julie 2011 TJ Bohemians Praha Milerská,Kalašová,Rejchrtová K.
11 Trubačová Sára 2011 TJ Bohemians Praha Milerská,Kalašová,Rejchrtová K.
12 Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
13 Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.

VS1B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
2 Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
3 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
4 Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
5 Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
6 Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 Eklová Karolina 2005 TJ Sokol Praha - Dejvice I
10 Doležalová Amálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
11 Hlavsa Natálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
12 Karakolevova Ella Beata 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
13 Kašpárková Delfína 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
14 Kolovratová Barbora 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
15 Pelikánová Lucie 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
16 Váňová Osborne Jasmine 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
17 Weisová Tereza 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
18 Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
19 Kolihová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
20 Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
21 Panová Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
22 Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
23 Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.

VS2A (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská
2 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Novotná, Konečná

VS2B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Zmeškalová

VS3A (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

VS3B (2005 a starší)