Česká gymnastická federace

Akce

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGZ

Přebor města Ostravy

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

17.11.2021 SGZ

Přebor Středočeského kraje družstev

17.11.2021 VG

Přehlídka pohybových skladeb

18.11.2021 - 21.11.2021 TR

TRA Mistrovství světa

20.11.2021 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

20.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - II.liga

20.11.2021 - 21.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.11.2021 SGZ

Přebor Karlovarského kraje - soutěž družstev

21.11.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR (VS1-4)

21.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev

21.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - III. IV. a V.liga

21.11.2021 TG

„Á HOP“ závod v TeamGymu

Reklama

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

sportovní gymnastika žen
 27.1.2019
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 adresa: ZŠ Ratibořická, Praha 9
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.1.2019
 elektronické výsledky
Časový pořad: prezentace 9.30 - 10.15 rozcvičení 9.30 - 10.50 porada 10.30 zahájení závodu 11.00 všech kategorií ca 13:00 vyhlášení vloženého závodu kat. I. ca 13:20 zahájení finále ca 14:30 vyhlášení výsledků kat II. a III. Vložený závod cvičí na samostatné sadě nářadí Memoriál J. Mládka - kvalifikace a finále na kladině, Memoriál J. Šafáře - kvalifikace a finále na prostných. Ročník nar. 2007 se může přihlásit jen do jedné kategorie. Závodnici lze přihlásit jen na závod na jednom nářadí, v případě závodu na obou nářadích nutno přihlásit na každé zvlášť. Pro ročník 2012-2010 bude vypsám vložený závod jako dvojboj kl-pr bez finále. Ročník 2011-2010 si může vybrat dvojboj či kvalifikaci na nářadí pro finále. Vložený závod - omezení: závod není určen pro závodnice VS2 a účastnice MČR VS1. Hudby prosím zaslat na email sotolova.lenka.gym@gmail.com a v kopii na tomas.waraus@seznam.cz

Seznam přihlášek

Vložený dvojboj I. kat 2012-2010 (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
2 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
3 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
4 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
5 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
6 Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
7 Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
8 Buršová Eliška 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
9 Zavadilová Zdenka 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
10 Činoveská Valerie 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
11 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
12 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Waraus
13 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
14 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
15 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
16 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D

Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
2 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
3 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
4 Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice, z.s.
5 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
6 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
7 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
8 Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Sturmová T.
9 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
10 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
11 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
12 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
13 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
14 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
15 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
16 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
17 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
18 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
19 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová,Orliczková
20 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
21 Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Prostná - II. kat. 2011-2007 Kvalifikace (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
2 Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
3 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
4 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
5 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
6 Kučerová Adéla 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová
7 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
8 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
9 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
10 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
11 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
12 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
14 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
15 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová,Orliczková
16 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
17 Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Sturmová
2 Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Sturmová
3 Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Sturmová
4 Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Sturmová
5 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
6 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
7 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
8 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
9 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
10 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
11 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
12 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
15 Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
16 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
2 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
3 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
4 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
5 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
7 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
8 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
9 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
10 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
11 Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
12 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Kladina - II. kat. 2011-2007 FINÁLE

Prostná - II. kat. 2011-2007 FINÁLE

Kladina- III. kat. 2007 a st. FINÁLE

Prostná - III. kat. 2007 a st. FINÁLE

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři