Česká gymnastická federace

Akce

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

21.3.2020 SGZ

Velká cena Hradce Králové

21.3.2020 SGZ

Veřejný závod přípravek

21.3.2020 SGM

Memoriál Petra Petržely a Antonína Součka

21.3.2020 TG

TG Seminář k pravidlům pro trenéry

21.3.2020 SGZ

Karlovarská číše

21.3.2020 SGM

Karlovarská číše

25.3.2020 - 29.3.2020 AE

Cantanhede Internationale Open

27.3.2020 - 29.3.2020 AE

Závod Světového poháru (Cantanhede)

27.3.2020 - 28.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 2

Reklama

SGM Mistrovství ČR MT

sportovní gymnastika mužů
 1.6.-2.6.2019
 pořadatel: TJ TŽ Třinec
 přihlášky prostřednictvím GISu do 26.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Kadeti (2004 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Švejkovský Jakub 2004 GK Šumperk Smékal
2 Bago Daniel 2004 Merkur ČB Erhart
3 Adamus Sebastian 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
4 Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
5 Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
6 Kusák Jan 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
7 Marghold František 2004 T.J. Sokol Kolín Taftl
8 Vachutka Jan 2005 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
9 Daněk Jonáš 2006 T.J. Sokol Zlín Bezručko
10 Kopecký Michal 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko
11 Pluhař Ondřej 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko
12 Mlčoch Martin 2006 TJ Prostějov Hemerka
13 Nosek Adam 2006 TJ Prostějov Hemerka
14 Turoň Jáchym 2005 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž

Junioři (2001 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nový Radek 2002 Gymnastika Liberec Slezáček
2 Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
3 Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
4 Běhal Jonáš 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
5 Durák Miroslav 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
6 Gagamov Jack 2005 T.J. Sokol Brno I
7 Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
8 Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
9 Šácha Vojtěch 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
10 Hejný Jakub 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
11 Neumann Antonín 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
12 Smetana Sebastián 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
13 Szabó Daniel 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
14 Vogl Štěpán 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
15 Mareš Tomáš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
16 Šteffl Boreš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
17 Zítko Jakub 2002 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
18 Hambálek Jan 2001 T.J. Sokol Zlín Bezručko
19 Maršálek Matěj 2003 T.J. Sokol Zlín Bezručko
20 Bartošek Lukáš 2002 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž

Muži (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fiala Martin 2000 SK Hradčany Labonek, Hedvábný
2 Solovjev Svjatoslav 1996 SK Hradčany Labonek
3 Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Vlk
4 Jessen David 1996 T.J. Sokol Brno I
5 Krejčí Milan 1973 T.J. Sokol Brno I Caska
6 Bega David 2000 T.J. Sokol Kolín Taftl
7 Klement Petr 1997 T.J. Sokol Kolín Taftl
8 Kratochvíl David 1991 T.J. Sokol Kolín Taftl
9 Radovesnický Daniel 1994 T.J. Sokol Kolín Taftl
10 Hampel Jiří 1997 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
11 Šmejkal Michal 1995 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
12 Švehlík Jakub 1999 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
13 Bajer Lukáš 2000 T.J. Sokol Zlín Bezručko
14 Ponížil Daniel 2000 TJ Prostějov Musil
15 Sliž Radomír 1999 TJ TŽ Třinec Schlauer, Sliž

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři