Česká gymnastická federace

Akce

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

21.3.2020 SGZ

Velká cena Hradce Králové

21.3.2020 SGZ

Veřejný závod přípravek

21.3.2020 SGM

Memoriál Petra Petržely a Antonína Součka

21.3.2020 TG

TG Seminář k pravidlům pro trenéry

21.3.2020 SGZ

Karlovarská číše

21.3.2020 SGM

Karlovarská číše

25.3.2020 - 29.3.2020 AE

Cantanhede Internationale Open

27.3.2020 - 29.3.2020 AE

Závod Světového poháru (Cantanhede)

27.3.2020 - 28.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 2

Reklama

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

sportovní gymnastika mužů
 8.6.2019
 pořadatel: Brno
 adresa: Kounicova 20-22
 přihlášky prostřednictvím GISu do 3.6.2019

Seznam přihlášek

I. Liga (2004 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Bráblík Richard 1991 T.J. Sokol Brno I Caska
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Káčer Jan 1995 T.J. Sokol Brno I Caska
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Krejčí Milan 1973 T.J. Sokol Brno I Caska
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Seidl Filip 1992 T.J. Sokol Brno I Caska
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Marek Pavel 2001 T.J. Sokol Brno I Caska
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Hejný Jakub 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Neumann Antonín 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
9 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Smetana Sebastián 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
10 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Szabó Daniel 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
11 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vogl Štěpán 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
12 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Podpěra Tomáš 1987 T.J. Sokol Kladno
13 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Szabó Martin 1993 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal Miroslav
14 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pulda Štěpán 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
15 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Mihál Mario 2001 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
16 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Křena Martin 1987 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal Miroslav
17 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Hubálek Jan 2002 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
18 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bělohlávek Adam 2002 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
19 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Zmeškal Miroslav 1987 T.J. Sokol Poděbrady III. třídy
20 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Mareš Tomáš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
21 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Viter Taras 2003 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
22 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šteffl Boreš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
23 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Vopelka Michal 1985 T.J. Sokol Praha Vršovice
24 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Zítko Jakub 2002 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
25 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Bajer Lukáš 2000 T.J. Sokol Zlín Bezručko
26 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Hambálek Jan 2001 T.J. Sokol Zlín Bezručko
27 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Maršálek Matěj 2003 T.J. Sokol Zlín Bezručko

Liga mládeže - II. liga

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sportovní klub Hradčany, z.s. Černý Salomon 2006 SK Hradčany Labonek
2 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
3 Sportovní klub Hradčany, z.s. Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
4 Sportovní klub Hradčany, z.s. Unger Kryštof 2007 SK Hradčany Bomer Jiří
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Bago Daniel 2004 Merkur ČB Erhart
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Pospíšil Martin 2005 T.J. Sokol Brno I Kostik, Vlk
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Gagamov Jack 2005 T.J. Sokol Brno I
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Durák Miroslav 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Adamus Sebastian 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
13 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Smith Joseph 2005 T.J. Sokol Brno I Petra Smith
14 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
15 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Chamzin Karim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
16 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
17 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Daniel Šik
18 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kusák Jan 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
19 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kladno Podpěra
20 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Turoň Jáchym 2005 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž
21 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Trešl Matěj 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
22 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Pecha Radek 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
23 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Marghold František 2004 T.J. Sokol Kolín Taftl
24 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Lukeš Jan 2006 T.J. Sokol Kolín Taftl
25 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
26 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Hejnal Jan 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
27 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Polák Štěpán 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
28 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Skokan Jaroslav 2004 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
29 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Viter Kuzma 2007 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
30 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Vachutka Jan 2005 T.J. Sokol Šternberk Zbyněk Kryl
31 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Daněk Jonáš 2006 T.J. Sokol Zlín Bezručko
32 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Jaroš Milan 2008 T.J. Sokol Zlín Bezručko
33 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Kopecký Michal 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko
34 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Pluhař Ondřej 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři