Česká gymnastická federace

Akce

17.1.2020 - 19.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 1.část

18.1.2020 - 19.1.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

19.1.2020 SGZ

SGŽ Seminář k pravidlům

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

Reklama

SGM Memoriál V. Somolíka

sportovní gymnastika mužů
 19.10.2019

Seznam přihlášek

Začátečníci (2013 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalivoda Oliver 2013 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
2 Matura Robert 2011 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
3 Jurčík Kryštof 2010 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
4 Andrejsek Marek 2011 Gym Dobřichovice Fiala
5 Kliment Petr 2013 Gym Dobřichovice Fiala
6 Šantora Petr 2011 Gym Dobřichovice Fiala
7 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
8 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
9 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
10 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
11 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
12 Smejkal Teo 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl
13 Pawinger Vincent 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice
14 David Daniel 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
15 Hruška Jakub 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
16 Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl
17 Stočes Tobiáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
18 Bibilov Alan 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
19 Pawinger Emil 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
20 Murín Michal 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
21 Švojgr František 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
22 Nykles Filip 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl
23 Ton Oliver 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
24 Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková

Mladší žáci (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Polák Richard 2009 Gym Dobřichovice Fiala
2 Matoušek Vít 2008 Gym Dobřichovice Fiala
3 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
4 Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
5 Hrachovec Jakub 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
6 Hruška Matyáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
7 Kašparovský Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
8 Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
9 Pechač Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
10 Růžička Tadeáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
11 Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
12 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
13 Švec Vojtěch 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
14 Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
15 Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
16 Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
17 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
18 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
19 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
20 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
21 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři