Česká gymnastická federace

Akce

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Závod Světového poháru SUI - ZRUŠENO

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Nissen Cup - ZRUSENO

11.7.2020 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ODLOŽENO

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG

Reklama

Závod gymnastických nadějí

sportovní gymnastika žen
 18.10.2015
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 13.10.2015
 elektronické výsledky
Závodí dívky roč. 2008-2009 čtyřboj a roč. 2009 a mladší dvojboj lavička, prostná + vložené závody skok a šplh. Roč. 2009 si může vybrat, ale pouze jednu kategorii. Závod probíhá odpoledne po skončení Podzimního Přeboru Prahy

Seznam přihlášek

Kategorie II. nar. 2008-2009 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek
2 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
3 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek
4 Kožená Adriana 2008 SK Hradčany Svobodová
5 Staňková Eliška 2009 SK Hradčany Svobodová
6 Pinkavová Tereza 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
7 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
8 Novotná Amálka 2008 TJ Pedagog Modřany Pavelková
9 Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany Pavelková
10 Tyšerová Dorotka 2008 TJ Pedagog Modřany Pavelková
11 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec
12 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
13 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
14 Miková Zuzana 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová
15 Pechanová Viktorie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová
16 Jandová Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová
17 Fráňová Lucie 2008 TJ Sokol Hradec Králové Wildová,Kubiasová
18 Mikolandová Ela 2009 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Kubiasová
19 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
20 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
21 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
22 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
23 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
24 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Pavlicová, Klabíková
25 Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
26 Horáková Lucie 2008 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová
27 Měšťánková Barbora 2008 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová
28 Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany
29 Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany
30 Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany

Kategorie I. nar. 2009 a ml. (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marszolková Viktorie 2010 GK Vítkovice
2 Pavlátová Marie 2009 GK Vítkovice Hynek
3 Recmanová Johana 2009 GK Vítkovice Mamčařová
4 Bedford Karolina 2009 SK Hradčany Svobodová
5 Birhanzlová Ela 2010 SK Hradčany Svobodová
6 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová
7 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová
8 Červenková Tereza 2010 SK Hradčany Svobodová
9 Rakušan Elisa Sophia 2009 SK Hradčany Svobodová
10 Pavelková Sofie 2010 TJ Pedagog Modřany Myšáková
11 Mrázová Ema 2009 TJ Pedagog Modřany Myšáková
12 Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
13 Pravdová Adéla 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
14 Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
15 Musilová Lucie 2009 TJ Sokol Bedřichov
16 Vítová Magda 2009 TJ Sokol Bedřichov
17 Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
18 Bartůšková Martina 2011 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
19 Contiero Elisa 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
20 Francová Adriana 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
21 Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
22 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
23 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
24 Smetanová Sára 2009 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
25 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
26 Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
27 Synková Alice 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
28 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
29 Štemberková Eva 2011 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
30 Tůmová Elvina 2009 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
31 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
32 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
33 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová
34 Bohatová Silvie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
35 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
36 Hiršl Ema 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová
37 Schmidtová Sára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
38 Jandová Tereza 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
39 Jungwirthová Natali 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
40 Machačková Tereza 2009 TJ Sokol Hradec Králové Staňková,Kubínová,Šišanová
41 Pavlíková Ella 2009 TJ Sokol Hradec Králové Staňková,Kubínová,Šišanová
42 Vaňátková Nela 2009 TJ Sokol Hradec Králové Staňková,Kubínová,Šišanová
43 Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
44 Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
45 Ochecová Markéta 2009 TJ Sokol Kampa Stejskalová
46 Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
47 Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
48 Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
49 Froňková Mája 2009 TJ Sokol Kampa Novotná
50 Měšťánková Kristýna 2009 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová
51 Nováková Táňa 2010 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová
52 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany
53 Procházková Kamila 2009 TJ Tourist Říčany

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři