Česká gymnastická federace

Akce

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

21.3.2020 SGZ

Velká cena Hradce Králové

21.3.2020 SGZ

Veřejný závod přípravek

21.3.2020 SGM

Memoriál Petra Petržely a Antonína Součka

21.3.2020 TG

TG Seminář k pravidlům pro trenéry

21.3.2020 SGZ

Karlovarská číše

21.3.2020 SGM

Karlovarská číše

25.3.2020 - 29.3.2020 AE

Cantanhede Internationale Open

27.3.2020 - 29.3.2020 AE

Závod Světového poháru (Cantanhede)

27.3.2020 - 28.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 2

Reklama

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

sportovní gymnastika mužů
 2.6.2019
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň I.
 adresa: TJ Sokol Plzeň I., Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 27.5.2019

Seznam přihlášek

ROZHODČÍ

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jan Ondřej 1997 T.J. Sokol Plzeň 1
2 Kalina Jiří 1963 T.J. Sokol Plzeň 1
3 Koptík Benjamín 2001 T.J. Sokol Plzeň 1
4 Štěpán Vladimír 1959 T.J. Sokol Plzeň 1
5 Potomak Zdeněk 1963 T.J. Sokol Rokycany
6 Ferling Pavel 1974 TJ Lokomotiva Cheb
7 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

NÁBOR (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocek Mikuláš 2012 T.J. Sokol Domažlice Salát
2 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
3 Tomášek Tomáš 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Reinwartová
4 Chalupný Jakub 2012 TJ Lokomotiva Cheb Chalupný, Poláková
5 Kuneš Kryštof 2012 TJ Slovan Karlovy Vary
6 Straka Lukáš 2011 TJ Slovan Karlovy Vary
7 Szozánszki Mykhailo 2013 TJ Slovan Karlovy Vary

NEJMLADŠÍ ŽÁCI (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
2 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
3 Mikuš Antonín 2010 T.J. Sokol Rokycany Mužík
4 Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
5 Svoboda Eduard 2010 T.J. Sokol Rokycany Mužík

MLADŠÍ ŽÁCI (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
2 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
3 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
4 Spal Ondřej 2008 T.J. Sokol Rokycany Mužík
5 Kuneš Jakub 2009 TJ Slovan Karlovy Vary
6 Prok Richard 2009 TJ Slovan Karlovy Vary

STARŠÍ ŽÁCI (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
3 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
4 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
5 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
6 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
7 Ceplecha Petr 2007 T.J. Sokol Rokycany Potomak
8 Iordatiy Serhiy 2005 T.J. Sokol Rokycany Potomak
9 Pohl Herbert 2007 T.J. Sokol Rokycany Mužík
10 Svoboda Jonáš 2007 T.J. Sokol Rokycany Mužík
11 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
12 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

KADETI (2004 a mladší)

DOROSTENCI (2004 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Kulle Dalibor 2002 T.J. Sokol Rokycany Potomak
3 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
4 Jandák Adam 2003 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Šverdík
5 Vajc Václav 2004 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

JUNIOŘI (2001 a mladší)

MUŽI (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
3 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

NEJMLADŠÍ ŽÁCI - DRUŽSTVA (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Mikuš Antonín 2010 T.J. Sokol Rokycany Mužík
2 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
3 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Svoboda Eduard 2010 T.J. Sokol Rokycany Mužík

MLADŠÍ ŽÁCI - DRUŽSTVA (2008 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
2 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
3 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová

STARŠÍ ŽÁCI - DRUŽSTVA (2005 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
2 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovã
3 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
4 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
5 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
6 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
7 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Ceplecha Petr 2007 T.J. Sokol Rokycany Potomak
8 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Pohl Herbert 2007 T.J. Sokol Rokycany Mužík
9 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Svoboda Jonáš 2007 T.J. Sokol Rokycany Mužík

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři