Česká gymnastická federace

Akce

20.5.2020 - 26.5.2020 AG

Světové závody věkových skupin (WAGC) - ODLOŽENO

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

26.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03 - ZRUŠENO

27.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru POR

Reklama

SGŽ Memoriál K. Parmy

sportovní gymnastika žen
 25.5.2019
 pořadatel: Jindřichův Hradec
 adresa: Jarošovská 743/II
 přihlášky prostřednictvím GISu do 21.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS0A+B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov R.Hochelova
2 Vencelová Gabriela 2010 KSG Litvínov R.Hochelova
3 Mertlová Sofie 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
4 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
5 Skoková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodovi
6 Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv
7 Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv
8 Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv
9 Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv
10 Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv
11 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
12 Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
13 Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
14 Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
15 Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
16 Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
17 Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
18 Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
19 Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
20 Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Blechová
21 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
22 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
23 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Panošová,Sikora
24 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Panošová,Sikora

VS1A+B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov R.Hochelova
2 Kučerová Adéla 2010 KSG Litvínov Hochelová
3 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
4 Zavadilová Zdenka 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
5 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
6 Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
7 Farková Lucie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
8 Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
9 Ježková Tereza 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
10 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
11 Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
12 Kokešová Barbora 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva
13 Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva
14 Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva
15 Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Blechová
16 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
17 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
18 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
19 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
20 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
21 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
22 Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
23 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
24 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
25 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
26 Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
27 Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS2A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
3 Nováková Veronika 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Štěpková Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
5 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková

VS4B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
2 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago
3 Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
4 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago
5 Švehlová Rozárie 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
6 White Hannah 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
7 Špatenková Tina 2008 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
8 Vaňátková Nela 2009 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
9 Vycpálková Dorotka 2007 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
10 Pospíšilová Julie 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
11 Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
12 Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
13 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
14 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
15 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
16 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
17 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS5+6B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
2 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková
5 Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
6 Sochová Monika 2002 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
7 Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
8 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
9 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS3+4C (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svobodovi
3 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi
4 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svobodovi
5 Dušánková Natálie Emilie 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
6 Soukupová Kristina 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková,Machková,Konášová
7 Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
8 Ivaničová Karolina 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
9 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva
10 Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
11 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
12 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
13 Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
16 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS5+6C (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hýblová Kristýna 2006 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Pechová Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svoboda
3 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
4 Kleckerová Sára 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková
5 Slavíčková Tereza 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Šilínková, Prát, Ševčíková, Nováková
6 Ševčíková Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
7 Totková Lucie 2003 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
8 Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová
9 Pulcová Sára 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

Rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Buršová Michaela 1976 KSG Litvínov
2 Polívková Irena 1968 Merkur ČB II třída
3 Fišerová Petra 1973 Merkur ČB rozhodčí III. třída
4 Porkristlová Jana 1945 Merkur ČB III. třída
5 Staňková Soňa 1960 T.J. Sokol Hradec Králové I.třída
6 Plavcová Žaneta 1992 TJ Nová Včelnice
7 Drdová Michaela 1991 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
8 Voborská Kristýna 1990 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
9 Kotlíková Marie 1953 TJ Šumavan Vimperk

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři