Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

Reklama

SGŽ Přebor ČOS - Finále

sportovní gymnastika žen
 10.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
 adresa: Tělocvična TJ Sokol Žižkov II, Na Balkáně, Praha 3
 přihlášky prostřednictvím GISu do 3.11.2019
 elektronické výsledky
Závod probíhá za finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy - děkujeme.

Seznam přihlášek

Mladší žákyně - družstva (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková,Václavíková, Pánková
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
8 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
9 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Dušánková Natálie Emilie 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
10 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
11 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Soukupová Kristina 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková,Machková,Konášová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
13 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
14 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
15 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
16 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
17 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
18 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
19 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A.
21 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
22 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
23 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
24 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
25 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
26 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
27 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
28 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
29 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
30 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
31 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná

Mladší žákyně - jednotlivkyně (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocmánková Adéla 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
2 Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková
3 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
4 Kulifajová Lily 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
5 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
6 Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
7 Petrusová Anežka 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
8 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

Starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
2 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
3 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
4 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
6 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
8 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
9 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
10 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
11 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
12 Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
13 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
14 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
15 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
16 Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
17 Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
18 Čechovská Emma Augustina 2009 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
19 Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
20 Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
21 Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
22 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
23 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
24 Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová
25 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
26 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
27 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
28 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
29 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
30 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
31 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
32 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
33 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
34 Ivaničová Karolina 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
35 Pospíšilová Julie 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
36 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
37 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
38 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
39 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
40 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
41 Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
42 Klímková Mariana 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
43 Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
44 Minaříková Ema 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

Juniorky (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
2 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
3 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
4 Viceníková Karin 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
6 Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková
7 Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
8 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
9 Romanová Daniela 2006 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
10 Loumanová Lucie 2004 T.J. Sokol Kolín MUDr Taftlová
11 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
12 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
13 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
14 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
15 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
16 Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
17 Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
18 Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
19 Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková

Ženy (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vasilevová Lenka 1988 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
2 Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
3 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
4 Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
5 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
6 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
7 Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
8 Sochová Monika 2002 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
9 Kovaříková Eliška 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
10 Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová

Rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vytisková Martina 1989 T.J. Sokol Domažlice
2 Doležalová Kateřina 2000 T.J. Sokol Chrudim
3 Linková Simona 1966 T.J. Sokol Chrudim
4 Čubová Martina 1981 T.J. Sokol Kopřivnice
5 Avramová Pavla 1971 T.J. Sokol Pardubice I
6 Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
7 Pokorná Kateřina 1977 T.J. Sokol Poděbrady

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři