Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

Jarní pohár Plzeň

sportovní gymnastika mužů
 7.4.2019
 pořadatel: Plzeň
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 24.3.2019

Seznam přihlášek

nábor (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kliment Petr 2013 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
2 Kliment Vojtěch 2012 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
3 Šantora Petr 2011 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
4 Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kol.trenérů
5 Šelmát Daniel 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková

nejmladší žáci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
2 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
3 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
4 Hájek Matouš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec
5 Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková

mladší žáci (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
2 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
3 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

starší žáci (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
2 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

dorostenci mladší (2004 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
2 Jandák Adam 2003 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Šverdík
3 Vajc Václav 2004 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

dorostenci starší (2002 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí František Vaněček

muži (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři