Česká gymnastická federace

Akce

17.4.2021 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Morava

17.4.2021 SGZ

Velká cena Hradce Králové

17.4.2021 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Čechy

21.4.2021 - 25.4.2021 SGM, SGZ

Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice 2021

24.4.2021 SGM

Liberecký pohár

29.4.2021 - 2.5.2021 TR

TRA Mistrovství Evropy

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

Reklama

MČR ve sportovní gymnastice žen VS

sportovní gymnastika žen
 13.6.-14.6.2015
 pořadatel: Vysoké Mýto
 elektronické výsledky
kategorie: st. žákyně, žákyně A, žákyně B, juniorky B, ženy B
plakat (1).jpg

Seznam přihlášek

starší žákyně (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová
3 Chylová Petra 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
4 Moocová Sára 2007 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
5 Poledníková Julie 2007 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
6 Semaniv Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová
7 Skleničková Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová
8 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová
9 Tihelková Kristýna 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
10 Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová
11 Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk Urbanová
12 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk Urbanová
13 Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk Petrová Veronika
14 Kozáková Kristýna 2007 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
15 Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
16 Remutová Nikol 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
17 Hajdinová Karolína 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková Lenka
18 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková Lenka
19 Rejlková Iveta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
20 Makovičková Patricie 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
21 Mikolášková Michaela 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
22 Nováková Barbora 2005 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
23 Hocelíková Uršula 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
24 Chaloupková Denisa 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
25 Strýhalová Agáta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
26 Orlová Nikol 2007 KSG Moravská Slavia Brno Václavíková Věra
27 Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská
28 Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská
29 Mrázková Hana 2005 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
30 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
31 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
32 Kozáková Barbora 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
33 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
34 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
35 Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
36 Skoupá Sabina 2005 T.J. Sokol Brno I Blatecká
37 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Blatecká
38 Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
39 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
40 Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
41 Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
42 Vrecionová Alžběta 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
43 Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
44 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
45 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
46 Aubrechtová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
47 Pučejdlová Zuzana 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
48 Dufková Markéta 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová
49 Kocková Vanessa 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová
50 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
51 Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa Libichová
52 Steindlová Valerie Anna 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
53 Košťálová Gabriela 2005 TJ Sokol Kladno Podpěra
54 Machová Tereza 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
55 Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
56 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
57 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
58 Zemanová Lucie 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
59 Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
60 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
61 Flašková Sofie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
62 Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková

žákyně A (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štroblíková Renáta 2004 GK Vítkovice Prutkayová
2 Kněžková Agáta 2003 Gymnastický klub Šumperk Urbanová
3 Kubíčková Eva 2003 Gymnastický klub Šumperk Urbanová
4 Čondlová Clarissa 2004 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Petráček
5 Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
6 Pavlů Kateřina 2003 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
7 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
8 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
9 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
10 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
11 Štěpánová Anežka 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
12 Joannidu Niki 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
13 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
14 Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
15 Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
16 Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
17 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
18 Vážanová Emma 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
19 Vojtová Adéla 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
20 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Musil. Lukášová
21 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Musil, Lukášová
22 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
23 Doležalová Evelína 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
24 Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná
25 Šabatová Michaela 2004 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
26 Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková
27 Dvořáková Kristýna 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková
28 Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková
29 Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková
30 Rožánková Žofie 2003 TJ Sokol Kolín Rožánek
31 Urbánková Natálie 2003 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
32 Bálková Zuzana 2006 TJ Sokol Příbram Procházková,Novotná
33 Dandová Veronika 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová
34 Radová Kateřina 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová
35 Jeřábková Amélie 2004 TJ Sokol Žižkov II Novotná, Petráková
36 Podlahová Karolína 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

žákyně B (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
2 Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
3 Jaklová Klára 2004 Gymnastický klub Šumperk
4 Válková Tereza 2004 Gymnastický klub Šumperk
5 Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
6 Mutalová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
7 Houšková Nikol 2003 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
8 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
9 Kozlová Lucie 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová
10 Matoušková Kateřina 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová
11 Toušková Taťána 2004 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
12 Fialová Markéta 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
13 Němečková Adéla 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
14 Troll Anika 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
15 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
16 Pompová Julie 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
17 Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
18 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
19 Grohová Nela 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
20 Petrusová Kateřina 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
21 Filipová Michaela 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
22 Kinčlová Tereza 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
23 Pokorná Eva 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
24 Seidlová Anna 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
25 Sirůčková Anna 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
26 Svobodová Klára 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
27 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
28 Polívková Zuzana 2004 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
29 Řehoušková Amálie 2004 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
30 Chalupová Petra 2004 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
31 Pavlíčková Anna 2004 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
32 Chrpová Barbora 2003 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
33 Raschová Klára 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
34 Černická Anna 2003 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
35 Králová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
36 Králová Natálie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
37 Kubušová Denisa 2003 TJ Sokol Horní Počernice Rosendorf
38 Jakubská Kateřina 2003 TJ Sokol Hradec Králové Kubínová,Farkašová
39 Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková
40 Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
41 Zichová Eva 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková
42 Benešová Klára 2004 TJ Sokol Kolín
43 Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
44 Žáčková Vendula 2003 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
45 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
46 Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
47 Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
48 Chrastinová Lucie 2003 TJ Sokol Příbram K.Jíchová
49 Hejkrlíková Adéla 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
50 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
51 Říhová Bára 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

juniorky B (2002 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Peterková Eliška 2001 Gymnastický klub Šumperk
2 Velikanova Liliana 2002 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
3 Černá Marie 2000 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
4 Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
5 Němčanská Tereza 2002 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
6 Marešová Monika 2000 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
7 Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
8 Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
9 Pekarčíková Anna 2000 TJ Bohemians Praha Žifčák
10 Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka
11 Holinková Tereza 2002 TJ Doksy Doubravová Radka
12 Řehoušková Markéta 2002 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
13 Ryšavá Markéta 2000 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
14 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
15 Štufková Tereza 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
16 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
17 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
18 Beňušíková Tereza 2000 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová
19 Petříková Nicol 2001 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
20 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
21 Klausová Kamila 2000 TJ Sokol Hradec Králové Polanská,Dvořáková
22 Doležalová Kateřina 2000 TJ Sokol Chrudim Linková
23 Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková
24 Sakhová Radana 2002 TJ Sokol Kampa Novotná
25 Švarcová Tina 2002 TJ Sokol Kladno Podpěra
26 Bauerfeindová Nela 2001 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
27 Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
28 Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová
29 Andělová Soňa 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová
30 Gerčáková Hana 2002 TJ Sokol Příbram H.Jíchová
31 Chrastinová Martina 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová
32 Svobodová Karolína 2000 TJ Sokol Příbram H.Jíchová
33 Štíchová Natálie 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová

ženy B (1999 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šťastná Aneta 1994 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
2 Bezstarosti Lenka 1999 TJ Bohemians Praha Žifčák
3 Opočenská Kristýna 1993 TJ Bohemians Praha Žifčák
4 Jakšová Michaela 1997 TJ Doksy Klimešová Linda
5 Imbrová Karolína 1995 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
6 Šálková Veronika 1999 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
7 Vidmuchová Markéta 1999 TJ Prostějov Musil, Lukášová
8 Jírová Gabriela 1999 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
9 Kopecká Eva 1996 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká
10 Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská
11 Lisá Dominika 1996 TJ Sokol Kladno Kacálková
12 Vosyková Julie 1999 TJ Sokol Kladno Kacálková
13 Hándlová Veronika 1998 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová
14 Rampouchová Pavlína 1997 TJ Sokol Poděbrady Kateřina Pokorná
15 Mejzrová Adéla 1999 TJ Sokol Příbram B.Chrastinová,V.Nedvěd
16 Rojková Anna 1994 TJ Sokol Žižkov II Prát

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři