Česká gymnastická federace

Akce

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žáci

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

11.1.2020 TR

TRA Valná hromada TRA

11.1.2020 - 12.1.2020 SGZ

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

11.1.2020 - 12.1.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.4

Reklama

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

sportovní gymnastika žen
 13.10.2019
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
 adresa: ZŠ Ratibořická, Praha 9
 přihlášky prostřednictvím GISu do 9.10.2019
 elektronické výsledky
Časový pořad: 8:30 - 9:05 organizované rozcvičení VS1 (A i B) 9:05 - 10:30 závod VS1 10:40 - 11:10 organizované rozcvičení VS0, VS2, VS3 11:10 - 12:50 závod VS0, VS2, VS3 Prezence pro Závod Nadějí do 12:30 Podzimní Přebor Prahy výkonnostních stupňů VS0, VS1, VS2, VS3, povolen start pouze závodnicím, které nemají splněn daný VS. Hudby pro závod prosím zaslat na email: sotolova.lenka.gym@gmail.com !!!

Seznam přihlášek

VS0A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brejchová Kamila 2012 BubbleGym kolektiv trenérů
2 Fialová Veronika 2012 BubbleGym Milerská, Konečná
3 Hrdličková Klaudie 2012 BubbleGym Milerská, Konečná
4 Jusková Anita 2012 BubbleGym Milerská, Konečná
5 Kubíková Sofie Anna 2011 BubbleGym Milerská, Konečná
6 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
7 Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 Tomšů Hana 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
10 Nekutová Sára 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Janáčková Julie 2012 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Schwarzová, Vodičková
12 Otová Šárka 2011 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Schwarzová, Vodičková

VS0B (2010 a starší)

VS1A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nekvasilová Jůlie 2012 GYMPRA Morysková A.
2 Kubalová Rebeka 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
3 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS1B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
2 Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova,Filkova
3 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
4 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
5 Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
6 Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
10 Sieglová Jasmína 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
11 Špatenková Adéla Frída 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
12 Kozáková Ema 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
13 Vrbská Sofia Zlata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
14 Mrázková Emma 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
15 Michalíková Markéta 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
16 Hlavsa Natálie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
17 Mikešová Amálie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
18 Rumlenová Anežka 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
19 Smolíková Johanka 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
20 Sojková Natálie 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
21 Štěrbová Barbora 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
22 Váňová Osborne Jasmine 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
23 Buchnarová Michaela 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
24 Bendová Ema 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
25 Hlaváčková Sofie 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
26 Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
27 Volmutová Veronika 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
28 Baťová Marie 2009 TJ Slovan Praha

VS2A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Panová Theodora 2009 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
2 Kolovratová Barbora 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
3 Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
4 Trubačová Sára 2011 TJ Bohemians Praha Fiřtovi

VS2B (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
2 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
3 Karakolevova Ella Beata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
4 Kašpárková Delfína 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
5 Skořepová Hermína 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
6 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
7 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

VS3A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
3 Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská

VS3B (2006 a starší)

VS1B - OPEN (2010 a starší)

VS2B - OPEN (2008 a starší)

VS3A - OPEN (2010 - 2007)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři