Česká gymnastická federace

Akce

17.1.2020 - 19.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 1.část

18.1.2020 - 19.1.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

19.1.2020 SGZ

SGŽ Seminář k pravidlům

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

Reklama

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

sportovní gymnastika žen
 11.1.-12.1.2020
 pořadatel: Nehvizdy 25081
 adresa: Pražská 1109, Komerční park Nehvizdy
 přihlášky prostřednictvím GISu do 9.1.2020

závody gymnastických dvojic - trojboj (bradla, kladina, akrobacie). Pozor změna místa konání akce!!! Závody jsou dvoudenní. Sobota - kategorie MIMI, neděle kategorie Mladší a Starší gymnastky. Požadavky - stejné jako v loňském roce.

Seznam přihlášek

Mimi I 2015 (2015 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Boudová Josefína 2015 GT Šestajovice kolektiv trenérů
2 GT Šestajovice, z.s. Petrlíková Sofie 2016 GT Šestajovice kolektiv trenérů
3 Gymnastika Říčany, z.s. Kroupová Stela 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková
4 Gymnastika Říčany, z.s. Jechová Anna 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková
5 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kuchařová Ema 2015 GYMPRA Opočenská
6 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Zrzavecká Kristýna 2015 GYMPRA Opočenská
7 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Salotová Valentýna 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
8 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Hanzalová Lucie 2015 T.J. Sokol Kampa Mazurovová
9 TJ Doksy, z.s. Jelínková Nikol 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila
10 TJ Doksy, z.s. Kamenská Laura Jitka 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila

Mimi II 2014 (2014 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Gotthardt Livia 2014 GT Šestajovice kolektiv trenérů
2 GT Šestajovice, z.s. Herclík Lily 2014 GT Šestajovice kolektiv trenérů
3 GT Šestajovice, z.s. B Smíšková Ema 2014 GT Šestajovice kolektiv trenérů
4 GT Šestajovice, z.s. B Švarcová Kristýna 2014 GT Šestajovice kolektiv trenérů
5 GT Šestajovice, z.s. C Jarešová Ema 2014 GT Šestajovice kolektiv trenérů
6 GT Šestajovice, z.s. C Gallistlová Emílie 2014 GT Šestajovice kolektiv trenérů
7 GT Šestajovice, z.s. D Krejčová Eliška 2014 GT Šestajovice kolektiv trenérů
8 GT Šestajovice, z.s. D Černá Elen 2014 GT Šestajovice kolektiv trenérů
9 Gymnastika Říčany, z.s. Alexová Rozálie 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
10 Gymnastika Říčany, z.s. Slobodová Markéta 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
11 Gymnastika Říčany, z.s. B Kubíčková Nikol 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
12 Gymnastika Říčany, z.s. B Gregorová Nikol 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
13 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Pivková Valentýna 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
14 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Pazderová Kira 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
15 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Klára Jeníčková 2014 SK Hradčany
16 Sportovní klub Hradčany, z.s. C Luisa Florian 2014 SK Hradčany
17 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Bechyňáková Kristýna 2015 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
18 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Štiková Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
19 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek B Grundová Klára 2014 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š
20 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek B Měšťanová Marie Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Měšťanová
21 TJ Doksy, z.s. Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
22 TJ Doksy, z.s. Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila

Mimi III 2013 (2013 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
2 GT Šestajovice, z.s. Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
3 GT Šestajovice, z.s. B Dušková Karolína 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
4 GT Šestajovice, z.s. B Šindelková Ela 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 GT Šestajovice, z.s. C Vyskočilová Victoria 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
6 GT Šestajovice, z.s. C Šlajsna Dominika 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
7 Gym Dobřichovice, z.s. Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
8 Gym Dobřichovice, z.s. B Kurfurstová Lucie 2013 Gym Dobřichovice Svobodová
9 Gym Dobřichovice, z.s. C Žůrková Magdaléna 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
10 Gym Dobřichovice, z.s. C Brožová Vendulka 2013 Gym Dobřichovice Kudličková
11 Gymnastika Říčany, z.s. Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
12 Gymnastika Říčany, z.s. Rampulková Eva 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
13 Gymnastika Říčany, z.s. B Tománková Gabriela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
14 Gymnastika Říčany, z.s. B Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
15 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
16 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Kostková Nina 2013 SGC Ostrava Kalmusová
17 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. B Rejtharová Nela Ellen 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
18 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. B Hanáková Nela 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
19 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková
20 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Berková
21 Sportovní klub Hradčany, z.s. Petřinová Emma 2013 SK Hradčany
22 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Heroutová Ella 2013 SK Hradčany
23 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
24 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
25 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Hrevušová Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
26 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
27 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek B Baldíková Simona 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
28 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek B Kasawat Maya 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
29 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek C Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š
30 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek C Zámečníková Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š
31 TJ Doksy, z.s. Cengerová Simona 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
32 TJ Doksy, z.s. Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
33 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Prchalová Kristýna 2013 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
34 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Damdinsuren Munkhjin 2014 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková

Mimi IV 2012 (2012 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Honzíčková Anežka 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
2 GT Šestajovice, z.s. Honzíčková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
3 GT Šestajovice, z.s. B Frantíková Ema 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
4 GT Šestajovice, z.s. B Denemarková Štěpánka 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
5 GT Šestajovice, z.s. C Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 GT Šestajovice, z.s. C Gotthardt Nina 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
7 GT Šestajovice, z.s. D Kotrbová Dorota 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
8 GT Šestajovice, z.s. D Pelcová Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
9 GT Šestajovice, z.s. E Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
10 GT Šestajovice, z.s. E Veselá Agáta 2012 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
11 GT Šestajovice, z.s. F Bělinová Nikol 2012 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
12 GT Šestajovice, z.s. F Petrtýlová Laura 2012 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
13 Gym Dobřichovice, z.s. C Skudrzikova Nela 2012 Gym Dobřichovice
14 Gym Dobřichovice, z.s. C Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice
15 Gym Dobřichovice, z.s. C Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
16 Gym Dobřichovice, z.s. C Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
17 Gym Dobřichovice, z.s. D Cipryánová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
18 Gym Dobřichovice, z.s. E Nekutová Sára 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Hlaváčová
19 Gymnastika Říčany, z.s. Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
20 Gymnastika Říčany, z.s. Karešová Alice 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
21 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Dreier Nicole 2012 GYMPRA Opočenská
22 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Ševčíková Marika 2012 GYMPRA Opočenská
23 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Pálková Marie 2013 GYMPRA Opočenská
24 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Volhejnová Kristýna 2012 GYMPRA Opočenská
25 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. C Kotrbová Valentýna 2013 GYMPRA Opočenská
26 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Danko Kateřina 2012 SG Liberec Berková
27 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Sádecká Magdaléna 2012 SG Liberec Berková
28 Sportovní klub Hradčany, z.s. Tučková Dora 2012 SK Hradčany
29 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Sára Nekutová 2012 SK Hradčany
30 Sportovní klub Hradčany, z.s. C Tomšů Hana 2012 SK Hradčany
31 Sportovní klub Hradčany, z.s. D Čudová Žofie 2012 SK Hradčany
32 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Eflerová Eliška 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová
33 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Kračmerová Berta 2012 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
34 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Sikorová Nikol 2012 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
35 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek B Jindrová Magdalena 2012 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š
36 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek B Oláchová Ella 2012 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š
37 TJ Doksy, z.s. Vysušilová Anežka 2012 TJ Doksy Jakšová Kamila
38 TJ Doksy, z.s. Krejčová Nikola 2013 TJ Doksy Jakšová Kamila

Mladší gymnastky I (2011 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák
2 GT Šestajovice, z.s. Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák
3 GT Šestajovice, z.s. B Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
4 GT Šestajovice, z.s. B Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
5 GT Šestajovice, z.s. C Šmejkalová Kamila 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
6 GT Šestajovice, z.s. C Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
7 GT Šestajovice, z.s. D Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
8 GT Šestajovice, z.s. D Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Polák, Poláková
9 Gym Dobřichovice, z.s. B Dvořáková Klárka Marie 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
10 Gym Dobřichovice, z.s. E Huplíková Helena 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
11 Gymnastika Říčany, z.s. Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
12 Gymnastika Říčany, z.s. Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
13 Gymnastika Říčany, z.s. B Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
14 Gymnastika Říčany, z.s. B Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
15 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Pálková Anna 2011 GYMPRA Opočenská
16 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Volhejnová Tereza 2011 GYMPRA Opočenská
17 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Jurčíková Veronika 2011 GYMPRA Opočenská
18 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Pokorná Lucie 2011 GYMPRA Opočenská
19 HOP Dolní Jirčany z.s. Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
20 HOP Dolní Jirčany z.s. Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
21 HOP Dolní Jirčany z.s. B Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
22 HOP Dolní Jirčany z.s. B Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
23 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
24 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Stuchlíková Elizabeth 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
25 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Dropová Beáta 2012 SG Liberec Záklasníková
26 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Záklasníková
27 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
28 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. B Pěničková Alena 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
29 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Mišovičová Tereza 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Šišánová
30 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Pavlíková Sofie 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová
31 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
32 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
33 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek B Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
34 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek B Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
35 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek C Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková
36 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek C Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková
37 Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva
38 Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva
39 TJ Doksy, z.s. Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
40 TJ Doksy, z.s. Koubová Elen 2011 TJ Doksy Klimešová Linda

Mladší gymnastky II (2009 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 GT Šestajovice, z.s. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 GT Šestajovice, z.s. B Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
4 GT Šestajovice, z.s. B Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
5 GT Šestajovice, z.s. C Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
6 GT Šestajovice, z.s. C Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
7 Gym Dobřichovice, z.s. C Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
8 Gym Dobřichovice, z.s. C Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
9 Gym Dobřichovice, z.s. C Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
10 Gym Dobřichovice, z.s. D Cipryánová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
11 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová
12 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
13 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
14 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
15 Gymnastika Říčany, z.s. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
16 Gymnastika Říčany, z.s. B Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
17 Gymnastika Říčany, z.s. B Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
18 Gymnastika Říčany, z.s. C Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová
19 Gymnastika Říčany, z.s. C Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
20 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Opočenská
21 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Plevová Laura 2009 GYMPRA Opočenská
22 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Lee Irena 2010 GYMPRA Opočenská
23 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. C Rakušan Elisa Sophia 2009 GYMPRA Opočenská
24 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava Kalmusová
25 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. B Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
26 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. B Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
27 Sportovní gymnastika Předměřice, z.s. Kudrnová Viktorie 2009 SGP Mohylčáková
28 Sportovní gymnastika Předměřice, z.s. Čapková Aneta 2011 SGP Mohylčáková
29 Sportovní klub Hradčany, z.s. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany
30 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany
31 Sportovní klub Hradčany, z.s. C Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany
32 Sportovní klub Hradčany, z.s. D Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany
33 Sportovní klub Hradčany, z.s. E Fejková Lili 2010 SK Hradčany
34 Sportovní klub Hradčany, z.s. F Staňková Ema 2009 SK Hradčany
35 Sportovní klub Hradčany, z.s. G Komárková Linda 2009 SK Hradčany
36 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
37 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Dušánková Natálie Emilie 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
38 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
39 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
40 TJ Doksy, z.s. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
41 TJ Doksy, z.s. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
42 TJ Doksy, z.s. B Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
43 TJ Doksy, z.s. B Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
44 TJ Doksy, z.s. C Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
45 TJ Doksy, z.s. C Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

Starší gymnastky I (2007 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 GT Šestajovice, z.s. Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 Gym Dobřichovice, z.s. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
4 Gym Dobřichovice, z.s. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
10 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
11 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
12 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek
13 Gymnastika Říčany, z.s. Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová
14 Gymnastika Říčany, z.s. Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Jechová
15 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Chvojková Magdalena 2008 GYMPRA Opočenská
16 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Plevová Valerie 2007 GYMPRA Opočenská
17 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Vejmolová Viktorie 2007 GYMPRA Opočenská
18 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
19 HOP Dolní Jirčany z.s. Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
20 HOP Dolní Jirčany z.s. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
21 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
22 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
23 Sportovní gymnastika Předměřice, z.s. Cibulková Veronika 2007 SGP Mohylčáková
24 Sportovní gymnastika Předměřice, z.s. Čapková Kateřina 2008 SGP Mohylčáková
25 Sportovní gymnastika Předměřice, z.s. B Halamková Eliška 2008 SGP Mohylčáková
26 Sportovní gymnastika Předměřice, z.s. B Valášková Jana 2008 SGP Mohylčáková
27 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
28 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
29 TJ Doksy, z.s. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
30 TJ Doksy, z.s. Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
31 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková, Landa
32 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková, Landa

Starší gymnastky II

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Semaniv Julie 2005 GK Vítkovice Hynek
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Janků Adriana 2006 SGC Ostrava Kalmusová
6 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Návratová Zuzana 2005 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
7 Sportovní gymnastika Předměřice, z.s. Halamková Barbora 2005 SGP Mohylčáková
8 Sportovní gymnastika Předměřice, z.s. Luňáková Nicole 2006 SGP Mohylčáková
9 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Silberová Aneta 2006 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dvořáková, Dočekalová
10 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Wildová Adéla 2006 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
11 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
12 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek B Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek B Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
15 TJ Doksy, z.s. Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
16 TJ Doksy, z.s. Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
17 TJ Doksy, z.s. B Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
18 TJ Doksy, z.s. B Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři