Česká gymnastická federace

Akce

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žáci

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

11.1.2020 TR

TRA Valná hromada TRA

11.1.2020 - 12.1.2020 SGZ

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

11.1.2020 - 12.1.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.4

Reklama

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

sportovní gymnastika žen
 11.1.-12.1.2020
 pořadatel: Nehvizdy 25081
 adresa: Pražská 1109, Komerční park Nehvizdy
 přihlášky prostřednictvím GISu do 6.1.2020

závody gymnastických dvojic - trojboj (bradla, kladina, akrobacie). Pozor změna místa konání akce!!! Závody jsou dvoudenní. Sobota - kategorie MIMI, neděle kategorie Mladší a Starší gymnastky. Požadavky - stejné jako v loňském roce.

Seznam přihlášek

Mimi I (2015 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Boudová Josefína 2015 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
2 GT Šestajovice, z.s. Petrlíková Sofie 2016 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková

Mimi II (2014)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Gotthardt Livia 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
2 GT Šestajovice, z.s. Najmanová Amálie 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
3 GT Šestajovice, z.s. B Smíšková Ema 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
4 GT Šestajovice, z.s. B Švarcová Kristýna 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
5 GT Šestajovice, z.s. C Černá Elen 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
6 GT Šestajovice, z.s. C Gallistlová Emílie 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
7 GT Šestajovice, z.s. D Herclík Lily 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
8 GT Šestajovice, z.s. D Jíchová Sára 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
9 GT Šestajovice, z.s. E Pospíšilová Lucie 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
10 GT Šestajovice, z.s. E Tydlačková Nela 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Tydlačková
11 Sportovní klub Hradčany, z.s. Formánková Teodora 2014 SK Hradčany
12 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Klára Jeníčková 2014 SK Hradčany
13 Sportovní klub Hradčany, z.s. C Luisa Florian 2014 SK Hradčany

Mimi III (2013)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
2 GT Šestajovice, z.s. Cejnarová Nela 2013 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
3 Gym Dobřichovice, z.s. Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Gym Dobřichovice, z.s. B Kurfurstová Lucie 2013 Gym Dobřichovice Svobodová
5 Sportovní klub Hradčany, z.s. Petřinová Emma 2013 SK Hradčany
6 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Heroutová Ella 2013 SK Hradčany

Mimi IV (2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Honzíčková Anežka 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
2 GT Šestajovice, z.s. Honzíčková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
3 GT Šestajovice, z.s. B Denemarková Štěpánka 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
4 GT Šestajovice, z.s. B Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
5 GT Šestajovice, z.s. C Frantíková Ema 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
6 GT Šestajovice, z.s. C Gotthardt Nina 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
7 GT Šestajovice, z.s. D Kotrbová Dorota 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
8 GT Šestajovice, z.s. D Pelcová Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
9 Gym Dobřichovice, z.s. Skudrzikova Nela 2012 Gym Dobřichovice
10 Gym Dobřichovice, z.s. B Stikova Rozalie 2012 Gym Dobřichovice
11 Sportovní klub Hradčany, z.s. Tučková Dora 2012 SK Hradčany
12 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Sára Nekutová 2012 SK Hradčany
13 Sportovní klub Hradčany, z.s. C Tomšů Hana 2012 SK Hradčany
14 Sportovní klub Hradčany, z.s. D Čudová Žofie 2012 SK Hradčany

Mladší gymnastky I (2012 - 2011)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 GT Šestajovice, z.s. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 Gym Dobřichovice, z.s. Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Gym Dobřichovice, z.s. B Dvořáková Klárka Marie 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková

Mladší gymnastky II (2010 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 GT Šestajovice, z.s. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 GT Šestajovice, z.s. B Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
4 GT Šestajovice, z.s. B Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
5 GT Šestajovice, z.s. C Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
6 GT Šestajovice, z.s. C Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
7 GT Šestajovice, z.s. D Dagan Sophie Anna 2010 GT Šestajovice Štefan Jan
8 GT Šestajovice, z.s. D Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
9 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentova Anna 2010 Gym Dobřichovice
10 Gym Dobřichovice, z.s. B Cermakova Natálie 2009 Gym Dobřichovice
11 Gym Dobřichovice, z.s. C Sejvlova Katerina 2010 Gym Dobřichovice
12 Gym Dobřichovice, z.s. D Cipryánová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
13 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice
14 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice
15 Sportovní klub Hradčany, z.s. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany
16 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany
17 Sportovní klub Hradčany, z.s. C Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany
18 Sportovní klub Hradčany, z.s. D Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany
19 Sportovní klub Hradčany, z.s. E Fejková Lili 2010 SK Hradčany
20 Sportovní klub Hradčany, z.s. F Staňková Ema 2009 SK Hradčany
21 Sportovní klub Hradčany, z.s. G Komárková Linda 2009 SK Hradčany

Starší gymnastky I (2008 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 GT Šestajovice, z.s. Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 Gym Dobřichovice, z.s. Pospisilova Lea 2008 Gym Dobřichovice
4 Gym Dobřichovice, z.s. B Talian Karolina 2007 Gym Dobřichovice
5 Gym Dobřichovice, z.s. C Hrabakova Simona 2007 Gym Dobřichovice
6 Gym Dobřichovice, z.s. D Kucerova Alice 2008 Gym Dobřichovice
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice

Starší gymnastky II (2006 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři