Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

Reklama

Memoriál J. Junka

sportovní gymnastika žen
 28.4.2019
 pořadatel: Vsetín
 adresa: Matouše Václavka 1217, 755 01 Vsetín
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.4.2019

Závod dívek ve čtyřboji

Seznam přihlášek

I. kategorie (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kovaříková Laura 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
3 Pernicová Anežka 2012 T.J. Sokol Vsetín Baranová
4 Barvířová Vanessa 2011 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Pinkavová
5 Šerá Kristýna 2011 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Pinkavová
6 Diatková Sára 2011 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Pinkavová
7 Kořenková Lujza Anna 2012 T.J. Sokol Vsetín Hladký
8 Tilscherová Rozálie 2011 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Pinkavová
9 Bílková Eliška 2011 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová
10 Hilšerová Lily 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
11 Koryčanská Viktorie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
12 Rozsypalová Alžběta 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
13 Urbanová Rozálie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
14 Vojkůvková Tereza 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
15 Kuzan Denisa 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
16 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková

II.kategorie (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nyklová Klára 2009 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Paulíčková Adéla 2009 GKM Olomouc Vyvlečková
3 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
4 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
5 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
6 Valášková Sofie 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
7 Votýpková Ema 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
8 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
9 Rosová Vanesa 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
10 Čajánková Liliana 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
11 Novosadová Jana 2010 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Herda
12 Hlaváčová Jůlie 2010 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Herda
13 Matúšová Michaela 2009 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
14 Jandorová Viktorie 2009 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová
15 Krstevská Jasmína 2009 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová
16 Mikulajová Barbora 2009 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová
17 Nováková Tereza 2010 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová
18 Polášková Tina 2010 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová
19 Zemánková Amálie 2009 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
20 Bell Madelaine 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
21 Hilšerová Sofie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
22 Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
23 Thurneer Milena 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
24 Zátopková Ester 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv

III.kategorie (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Poláková Adéla 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Sikorová Sabina 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
3 Spurná Viktorie 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
4 Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
5 Dostálová Barbora 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
6 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
7 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
8 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
9 Vávrová Zuzana 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
10 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
11 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
12 Skálová Alexandra 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
13 Veselá Julie 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
14 Zajíčková Eliška 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
15 Martináková Natálie 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová
16 Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
17 Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
18 Pěchová Lucie 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv

IV. kategorie (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Cupáková Barbora 2006 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Šotková Anna 2005 GKM Olomouc Vyvlečková
3 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
4 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
5 Sedlaříková Sára 2005 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
6 Stuchlíková Michaela 2006 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
7 Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv

V. kategorie (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Urbanová Patricie 2004 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
2 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
3 Šenková Karolína 2004 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
4 Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
5 Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
6 Němcová Nikol 2002 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
7 Kocurková Johana 2003 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři