Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

Reklama

Přebor Jihočeského kraje

sportovní gymnastika mužů
 2.6.2019
 pořadatel: GymCentrum
 adresa: Pražská 19, 37004 Č. Budějovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 27.5.2019
 elektronické výsledky
šestiboj, volné sestavy

Seznam přihlášek

nejmladší žáci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vačkář Vítězslav 2010 Merkur ČB Tomaschko
2 Eiselt Samuel 2010 Merkur ČB Stráský
3 Gregor Alexander 2010 Merkur ČB Stráský
4 Holek Matouš 2010 Merkur ČB Stráský
5 Kačerovský Kryštof 2010 Merkur ČB Stráský
6 Koutecký Jindřich 2010 Merkur ČB Stráský
7 Maxa Jan 2010 Merkur ČB Stráský
8 Hejna Lukáš 2011 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L.
9 Hejna Petr 2011 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L.
10 Chládek Petr 2010 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L.
11 Šimek Jonáš 2012 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L.
12 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
13 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
14 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
15 Hájek Matouš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová M.
16 Machotka Martin 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
17 Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková
18 Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková
19 Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková
20 Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

mladší žáci (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko
2 Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
3 Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
4 Šimek Jáchym 2009 Merkur ČB Stráský
5 Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák , Vrkočová
6 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
7 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
8 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
9 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
10 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
11 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
12 Cvígr Adam 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová M.
13 Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

starší žáci (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Daniel 2007 Merkur ČB Tomaschko
2 Erhart Tomáš 2007 Merkur ČB Erhart
3 Holek Šimon 2007 Merkur ČB Erhart
4 Šimek Šimon 2006 Merkur ČB Erhart
5 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
6 Novotný František 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
7 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
8 Svoboda Lukáš 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

dorostenci (2004 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Haragal Štefan 2004 Merkur ČB Erhart
2 Klabouch Jakub 2004 Merkur ČB Erhart
3 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí František Vaněček

nejmladší žáci - družstva (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Kačerovský Kryštof 2010 Merkur ČB Stráský
2 Merkur České Budějovice, z.s. Koutecký Jindřich 2010 Merkur ČB Stráský
3 Merkur České Budějovice, z.s. Maxa Jan 2010 Merkur ČB Stráský
4 Merkur České Budějovice, z.s. Vačkář Vítězslav 2010 Merkur ČB Tomaschko
5 Merkur České Budějovice, z.s. B Hejna Lukáš 2011 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L.
6 Merkur České Budějovice, z.s. B Hejna Petr 2011 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L.
7 Merkur České Budějovice, z.s. B Chládek Petr 2010 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L.
8 Merkur České Budějovice, z.s. B Šimek Jonáš 2012 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L.
9 Merkur České Budějovice, z.s. C Eiselt Samuel 2010 Merkur ČB Stráský
10 Merkur České Budějovice, z.s. C Holek Matouš 2010 Merkur ČB Stráský
11 Merkur České Budějovice, z.s. C Gregor Alexander 2010 Merkur ČB Stráský
12 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
13 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
14 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
15 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Hájek Matouš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová M.
16 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková
17 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková
18 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková
19 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Machotka Martin 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

mladší žáci - družstva (2009 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko
2 Merkur České Budějovice, z.s. Šimek Jáchym 2009 Merkur ČB Stráský
3 Merkur České Budějovice, z.s. Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
4 Merkur České Budějovice, z.s. Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
5 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
6 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
7 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
8 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák , Vrkočová
9 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
10 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
11 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
12 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

starší žáci - družstva (2007 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Brom Daniel 2007 Merkur ČB Tomaschko
2 Merkur České Budějovice, z.s. Erhart Tomáš 2007 Merkur ČB Erhart
3 Merkur České Budějovice, z.s. Holek Šimon 2007 Merkur ČB Erhart
4 Merkur České Budějovice, z.s. Šimek Šimon 2006 Merkur ČB Erhart
5 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
6 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Novotný František 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
7 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
8 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Svoboda Lukáš 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři