Česká gymnastická federace

Akce

17.9.2021 - 19.9.2021 AE

Mistrovství Evropy v aerobiku

17.9.2021 - 19.9.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

17.9.2021 - 19.9.2021 SGM

SGM Žákovské soustředění

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - jednotlivkyně VS

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

18.9.2021 SGZ

Přebor Zlínského kraje

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

18.9.2021 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

18.9.2021 SGZ

PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

18.9.2021 SGZ

Přebor JMK - postupové kategorie

18.9.2021 AG

AKR Mezinárodní Mistrovství ČR

18.9.2021 - 19.9.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.5

19.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

19.9.2021 SGZ

Přebor Olomouckého kraje jednotlivkyň

19.9.2021 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy jednotlivců a družstev

23.9.2021 - 26.9.2021 AG

Evropské závody věkových skupin (EAGC)

24.9.2021 - 25.9.2021 SGZ

VĚRA ČÁSLAVSKÁ CUP - ZRUŠENO

24.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace - PŘESUNUTO

25.9.2021 TG

TG Říčany TeamgymCup

25.9.2021 - 26.9.2021 SGM

Juniorstrophy

25.9.2021 TR

TRA 2. Český pohár

25.9.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR VS4A

25.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A

25.9.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS0, VS3,4,5,6C)-přeloženo

29.9.2021 - 3.10.2021 AG

Mistrovství Evropy

1.10.2021 - 3.10.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

1.10.2021 - 3.10.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)

2.10.2021 - 3.10.2021 AE

Pohár federací - Praha

2.10.2021 SGM

SGM - Přebor ČOS

2.10.2021 SGM

Přebor JMK

2.10.2021 PA

2. Kolo českého poháru - Pražský pohár parkouru

3.10.2021 - 8.10.2021 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL

3.10.2021 SPL

Velká cena Podkrkonoší - PŘESUNUTO

3.10.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje

3.10.2021 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

3.10.2021 SGM

SGM Přebor Moravskoslezského kraje

8.10.2021 - 9.10.2021 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

8.10.2021 - 10.10.2021 SGM, SGZ, TG, SPL, AE, AG, TR, VG, MG, PA

ŠKOLENÍ ASISTENT TRENÉRA

9.10.2021 TG

TG Pohár města Kadaně

9.10.2021 SGZ

Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"

9.10.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

9.10.2021 SGZ

Přebor MS kraje - nepostup.kat

9.10.2021 - 10.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.6

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 - 17.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Reklama

Přebor Zlínského kraje ve sportovní gymnastice žen

sportovní gymnastika žen
 8.6.2019
 pořadatel: Multifunkční hala Gympark - Gymnastika Zlín
 adresa: Nábřeží 3754, Zlín, 76001
 přihlášky prostřednictvím GISu do 30.5.2019
 elektronické výsledky
Přebor Zlínského kraje žen

Seznam přihlášek

VS0 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hriňová Mia 2012 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
3 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
4 Šuráňová Ema 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová
5 Čechová Viktorie 2011 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
6 Belžíková Sofie 2012 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
7 Krumlová Anežka 2012 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
8 Kudláčková Adéla 2011 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
9 Nešporová Viktorie 2011 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
10 Stojanová Sofie 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
11 Vodvárková Tereza 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
12 Zemanová Amálie 2012 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
13 Bartáková Kateřina 2011 TJ Ostrožská Nová Ves MášováIvana
14 Šáchorková Lucie 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
15 Hanzová Ester 2012 TJ Ostrožská Nová Ves Hýbalová Eva
16 Rozsypalová Alžběta 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
17 Vojkůvková Tereza 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
18 Kuzan Denisa 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
19 Kabeláčová Daniela 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
20 Koryčanská Viktorie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
21 Říhová Nikol 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
22 Hilšerová Lily 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
23 Sítková Dorota 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv

VS0 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Králíková Viktorie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
2 De Bari Melissa 2009 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
3 Simerská Kristýna 2010 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
4 Hajdová Eliška 2010 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
5 Zajíčková Eva 2010 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
6 Uhříčková Karolína 2008 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
7 Straková Vivien 2009 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
8 Hurtíková Denisa 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm
9 Benešová Karin 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kovaříková Laura 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová
3 Elšíková Aneta 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
4 Jarošová Leona 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
5 Liškutínová Nelly 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
6 Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
7 Holáňová Tereza 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
8 Kordulová Rozárie 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
9 Van Minnem Lilien 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
10 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková

VS1 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holásková Gabriela 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
2 Králíková Valerie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
3 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
4 Romanina Darja 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
5 Couffin-mudříková Agáta 2009 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
6 Petrlová Sofie 2010 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
7 Prchlíková Nela 2009 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
8 Kozlová Tereza 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
9 Perutková Daniela 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
10 Jurčová Beáta 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková

VS2 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová

VS2 B (2008 a starší)

VS3 A (2010 - 2007)

VS3 B (2006 a starší)

VS3 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baldock Ella 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Hlaváčová Jůlie 2010 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Herda
4 Novosadová Jana 2010 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Herda
5 Matúšová Michaela 2009 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
6 Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
7 Barošová Jana 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková
8 Bell Madelaine 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
9 Hilšerová Sofie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
10 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková
11 Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
12 Sewiolová Karin 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm
13 Thurnheer Milena 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
14 Zátopková Ester 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
15 Urdová Linda 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm

VS4 A (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
2 Minaříková Ema 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
3 Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk

VS4 B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janíková Veronika 2007 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Martináková Natálie 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová
3 Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
4 Vidrmanová Tereza 2007 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra

VS4 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
4 Vlčková Gabriela 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
5 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
6 Maršálková Michaela 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
7 Dobiášová Terezie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
8 Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
9 Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
10 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí
11 Fojtíková Kateřina 2008 TJ Valašské Meziříčí
12 Gerlová Laura 2007 TJ Valašské Meziříčí
13 Kopecká Barbora 2008 TJ Valašské Meziříčí

VS5 A (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Zlín Bezručko,Kalašová

VS5 B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková

VS5 C (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Mazurková Eliška 2006 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Riedlová Eliška 2005 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Sedlaříková Sára 2005 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
5 Stuchlíková Michaela 2006 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
6 Novotná Nela 2005 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
7 Rubešová Valerie 2006 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
8 Šálková Radka 2005 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
9 Zálešáková Terezie 2006 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
10 Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
11 Petřvalská Eliška 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková
12 Gerlová Karin 2005 TJ Valašské Meziříčí

VS6 A (2003 a starší)

VS6 B (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Pavlíčková Anna 2004 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra

VS6 C (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocurková Johana 2003 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
2 Plšková Adéla 2003 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
3 Turková Adriana 2004 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
4 Turýnová Lucie 2004 T.J. Sokol Vsetín Baranová, Hladký
5 Štefková Veronika 2004 TJ Valašské Meziříčí
6 Cauzzo Jessica 2003 TJ Valašské Meziříčí

VS0 A Mladší (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štětkářková Stela 2013 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Zeťková Kristýna 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři