Česká gymnastická federace

Akce

21.2.2020 - 23.2.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 01

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

21.3.2020 SGZ

Velká cena Hradce Králové

21.3.2020 SGZ

Veřejný závod přípravek

21.3.2020 SGM

Memoriál Petra Petržely a Antonína Součka

21.3.2020 TG

TG Seminář k pravidlům pro trenéry

21.3.2020 SGZ

Karlovarská číše

21.3.2020 SGM

Karlovarská číše

25.3.2020 - 29.3.2020 AE

Cantanhede Internationale Open

Reklama

SGM Přebor hl. m. Prahy

sportovní gymnastika mužů
 25.5.2019
 pořadatel: SK Hradčany
 adresa: SK Hradčany Praha, Dlabačov 1, Praha 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.5.2019

Závod finančně podporuje Magistrát hl.m. Prahy. V rámci Přeboru Prahy proběhne i kontrolní závod juniorů.

Seznam přihlášek

nejmladší žáci družstva (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Flek Benjamin 2010 GYMPRA Konecny
2 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Leščák Tomáš 2012 GYMPRA
3 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Lipert Felix 2012 GYMPRA
4 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková
5 Sportovní klub Hradčany, z.s. Bulvas Štěpán 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
6 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kříž Dominik 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
7 Sportovní klub Hradčany, z.s. Pazdírek Matěj 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
8 Sportovní klub Hradčany, z.s. Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava
9 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
10 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
11 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Švec Vojtěch 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
12 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Valouch Vít 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
13 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Hrubý Otakar 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
14 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Hruška Matyáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
15 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Růžička Tadeáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový

nejmladší žáci jednotlivci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Flek Benjamin 2010 GYMPRA Konecny
2 Leščák Tomáš 2012 GYMPRA Konecny
3 Lipert Felix 2012 GYMPRA Konecny
4 Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková
5 Kolva Jurij 2011 SK Hradčany Jirka Bomer
6 Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava

mladší žáci družstva (2012 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kopáček David 2009 GYMPRA Kopáčková, konecny
2 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Slavičínský Adam 2009 GYMPRA Konečný
3 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Šimůnek Štěpán 2008 GYMPRA Konečný
4 Sportovní klub Hradčany, z.s. Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Matvei Petrov
5 Sportovní klub Hradčany, z.s. Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek
6 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Bomer Jiří
7 Sportovní klub Hradčany, z.s. Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer
8 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
9 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Krátký Marek 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
10 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
11 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
12 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Hrachovec Jakub 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
13 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Šorban Filip 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
14 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
15 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový

mladší žáci jednotlivci (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopáček David 2009 GYMPRA Kopáčková, Konečný
2 Slavičínský Adam 2009 GYMPRA Konecny
3 Šimůnek Štěpán 2008 GYMPRA Konečný

starší žáci družstva (2012 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sportovní klub Hradčany, z.s. Katalnikov Stepan 2006 SK Hradčany Jiří Bomer
2 Sportovní klub Hradčany, z.s. Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Otava
3 Sportovní klub Hradčany, z.s. Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava
4 Sportovní klub Hradčany, z.s. Unger Kryštof 2007 SK Hradčany Bomer Jiří
5 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
6 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Hejnal Jan 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
7 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Viter Kuzma 2007 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
8 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Hofbauer Tomáš 2007 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
9 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Janouš Lukáš 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Šteffl
10 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Polák Štěpán 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový

starší žáci jednotlivci (2012 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Franěk Viktor 2006 GYMPRA Konečný
2 Černý Salomon 2006 SK Hradčany Labonek
3 Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Novák

kadeti (2012 - 2004)

dorostenci (2004 - 2001)

junioři (2012 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
2 Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
3 Zítko Jakub 2002 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový

muži (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Švehlík Jakub 1999 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský

Kontrolní závod juniorů

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
2 Zítko Jakub 2002 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři