Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

SGŽ Přebor Olomouckého Kraje

sportovní gymnastika žen
 19.5.2019
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS0 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hajznerová Eliška Oldřiška 2011 GKM Olomouc
2 Konečná Kristýna 2011 GKM Olomouc
3 Koutná Sabina 2012 KSG SK Přerov Cigánková
4 Kroutilová Tina 2012 KSG SK Přerov Cigánková
5 Dubovská Evalína 2011 TJ Šumperk
6 Škrabalová Lucie 2011 TJ Šumperk
7 Unzeitigová Aneta 2011 TJ Šumperk

VS0 B (2010 a starší)

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
2 Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
3 Kapounková Anna Alexandra 2011 SK UP Olomouc Vavroušková
4 Philipp Bára 2011 SK UP Olomouc Michnová
5 Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Vavroušková
6 Kaprálová Adéla 2011 TJ Prostějov Lukášová
7 Procházková Kristýna 2011 TJ Prostějov Lukášová
8 Vrtělová Eliška 2011 TJ Prostějov Lukášová
9 Vašáková Dita 2012 TJ Šumperk

VS1 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čecháková Tina 2006 GKM Olomouc
2 Čejková Sylva 2010 GKM Olomouc Čechová Petra
3 Hrochová Aneta 2010 GKM Olomouc
4 Krestová Barbora 2008 GKM Olomouc
5 Kubešová Anna 2010 SK UP Olomouc Michnová
6 Vavrečková Roxana 2010 SK UP Olomouc Julie Michnová
7 Janečková Eliška 2010 TJ Prostějov Lukášová
8 Pustějovská Sára 2010 TJ Prostějov Lukášová
9 Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová

VS2 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
2 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
3 Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Martina Vavroušková, Veronika Lukášová
4 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová

VS3 A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
2 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
3 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová

VS4 A (2009 - 2006)

VS4 B (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková
2 Kenšová Karolína 2008 SK UP Olomouc Michnová
3 Martincová Nela 2008 SK UP Olomouc Vavroušková
4 Muchová Johana 2009 SK UP Olomouc Michnová
5 Nemerádová Nikola 2009 SK UP Olomouc Čadová, Michnová
6 Opichalová Emma 2008 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová

VS5 B (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gadasová Monika 2006 KSG SK Přerov Marčáková

VS3 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nyklová Klára 2009 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Paulíčková Adéla 2009 GKM Olomouc Vyvlečková

VS4 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dostálová Barbora 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Poláková Adéla 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
3 Sikorová Sabina 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
4 Spurná Viktorie 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
5 Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
6 Fabiánová Marie 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho
7 Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho
8 Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Pražáková Jana

VS5 C (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šotková Anna 2005 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Šimková Klára 2006 TJ Šumperk Dalibor Gacho

VS0 2013 (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Galasová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková
2 Moštěková Helena 2013 KSG SK Přerov Cigánková
3 Nejmetová Barbora 2013 KSG SK Přerov Marčáková
4 Otáhalová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková
5 Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Vavroušková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři