Česká gymnastická federace

Akce

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žáci

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

11.1.2020 TR

TRA Valná hromada TRA

11.1.2020 - 12.1.2020 SGZ

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

11.1.2020 - 12.1.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.4

Reklama

SG Závod přípravek

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 12.10.2019
 pořadatel: Trhové Sviny
 adresa: sportovní hala, ulice Tovární
 přihlášky prostřednictvím GISu do 8.10.2019

tento závod je určen pro děti z Jihočeského kraje a kraje Vysočina kategorie dívek roč. 2014 a ml. závodí na lavičce

Seznam přihlášek

Kat. I. (2014 a ml.) (2014 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Honnerová Sofie 2014 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
2 Kubičková Adina 2014 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
3 Řehořová Marie 2014 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
4 Vlažná Stela 2014 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
5 Mylerová Luisa 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
6 Sedláková Simona 2014 TJ Nová Včelnice Vaněčková
7 Bendová Dora 2014 TJ Slovan J.Hradec Kalkusová, Dobešová
8 Haneflová Zuzana 2014 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
9 Kubíčková Viktorie 2014 TJ Slovan J.Hradec Kalkusová, Dobešová
10 Schneiderová Mariana 2014 TJ Slovan J.Hradec Kalkusová, Dobešová
11 Žerníčková Alžběta 2014 TJ Slovan J.Hradec Kalkusová, Dobešová
12 Vondrášková Nikola 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka

Kat. II. (2012 - 2013) (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baranovičová Eliška 2013 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
2 Beerová Anna 2013 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
3 Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
4 Hýblová Sofie 2013 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
5 Jarošová Anežka 2013 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
6 Skálová Aneta 2013 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
7 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Bago, Imbrová
8 Horkayová Alexandra 2012 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
9 Vlastníková Vivienne Sara 2012 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
10 Pechová Klára 2013 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů
11 Ho Ha An 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová T.
12 Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
13 Sedláčková Lucie 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
14 Táborská Anna Marie 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
15 Dvořáková Klára 2012 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Němcová
16 Másílková Zuzana 2012 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Němcová
17 Jinochová Ema 2013 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Vaněčková
18 Kubaláková Julie 2013 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Vaněčková
19 Ammer Julie 2012 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
20 Slámová Barbora 2012 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
21 Ammer Anna 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
22 Hemberová Vilma 2013 TJ Slovan J.Hradec Kalkusová, Dobešová
23 Hemberová Zita 2013 TJ Slovan J.Hradec Kalkusová, Dobešová
24 Hiršová Barbora 2012 TJ Slovan J.Hradec Kalkusová, Dobešová
25 Hrubá Eliška 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová,Jírová
26 Kolaříková Gabriela 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
27 Regásková Julie 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
28 Růtová Nela 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová,Jírová
29 Steinbauer Melisa 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
30 Smržová Jasmína 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
31 Falcníková Markéta 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
32 Brablecová Lenka 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka
33 Vondrášková Ilona 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Zemanová Blanka

Kat. III. (2011) (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Kolář,Blechová
2 Ouhelová Šárka 2011 TJ Nová Včelnice Kolář,Blechová
3 Steinbauerová Kateřina 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
4 Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

Kat. IV. (2009 - 2010) (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Blechová
2 Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
3 Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
4 Čermáková Nella 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
5 Vondrášková Lenka 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
6 Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
7 Kollarová Aneta 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
8 Přibylová Aneta 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

Kat. I. (2010 - 2011) (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Donát Matyáš 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

Kat. II. (2012 a ml.) (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub
2 Krátký Matěj 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři