Česká gymnastická federace

Akce

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

26.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03 - ZRUŠENO

27.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru POR

Reklama

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

sportovní gymnastika žen
 12.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Brno I
 adresa: TJ Sokol Brno I, Kounicova 20/22, Brno, 628 00
 přihlášky prostřednictvím GISu do 2.10.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
2 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
3 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Lužová, Kostrbík
4 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
5 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
6 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Lužová, Kostrbík
7 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
9 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
10 Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
11 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
12 Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
13 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
14 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
15 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
16 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
17 Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
18 Čechovská Emma Augustina 2009 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
19 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
20 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
21 Valášková Sofie 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
22 Veselá Julie 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
23 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
24 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
25 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
26 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
27 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
28 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
29 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
30 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
31 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
32 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
33 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
34 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
35 Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová
36 Chmelíčková Nela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová
37 Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
38 Klímková Mariana 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
39 Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
40 Minaříková Ema 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
41 Směšná Natálie 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I A Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I A Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I A Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I A Najdekrová Julie 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
9 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Kocmánková Adéla 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
10 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A.
11 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
12 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
13 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
14 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
15 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
17 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
18 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
19 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
20 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ II. DRUŽSTVA (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Schneiderová Sára 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Sobolová Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Al-shammri Zainab 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Minařík Jasmína 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Brýdlová Eliška 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Kafková Barbora 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Malá Nicole 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
13 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Olivová Elizabeth 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
14 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
15 Tělocvičná jednota Sokol Brno I E Pokorná Anežka 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
16 Tělocvičná jednota Sokol Brno I E Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
17 Tělocvičná jednota Sokol Brno I E Sobotková Denisa 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
18 Tělocvičná jednota Sokol Brno I E Zemanová Nina 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
19 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
20 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Koníčková Sára 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
21 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Mezerová Eva 2011 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
22 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Janičkovičová Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
23 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Míchalová Ester 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
24 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Ševčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
25 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Výtisková Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
26 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová
27 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Smíšovská Adéla 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová
28 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová
29 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Šedrlová Lenka 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová
30 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Jarošová Leona 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
31 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Liškutínová Nelly 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
32 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
33 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

ROZHODČÍ

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blašková Veronika 1977 T.J. Sokol Brno I
2 Chládková Hana 1983 T.J. Sokol Brno I
3 Slezáková Silvie 1976 T.J. Sokol Brno I
4 Blinková Lucie 1977 T.J. Sokol Hodonín
5 Kocmánková Lucie 1978 T.J. Sokol Hodonín
6 Rýparová Dana 1969 T.J. Sokol Kopřivnice
7 Jeličová Brigita 2000 T.J. Sokol Kopřivnice
8 Benešová Simona 1984 T.J. Sokol Moravský Krumlov
9 Peigerová Klára 2003 T.J. Sokol Moravský Krumlov
10 Kalašová Tamara 1975 T.J. Sokol Zlín rozhodčí 2 třídy
11 Vydrová Janka 1982 T.J. Sokol Zlín rozhodčí III třídy

mladší žákyně 1

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
2 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková

mladší žákyně 2

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Al-shammri Zainab 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
2 Brýdlová Eliška 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři