Česká gymnastická federace

Akce

17.1.2020 - 19.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 1.část

18.1.2020 SGZ

Memoriál Jana Palacha

18.1.2020 - 19.1.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

19.1.2020 SGZ

SGŽ Seminář k pravidlům

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

Reklama

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

sportovní gymnastika žen
 26.1.2020
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 adresa: ZŠ Ratibořická, Praha 9
 přihlášky prostřednictvím GISu do 21.1.2020

Memoriál J. Mládka - kvalifikace a finále na kladině, Memoriál J. Šafáře - kvalifikace a finále na prostných (prostor 12x12). Ročník nar. 2008 se může přihlásit jen do jedné kategorie. Závodnici lze přihlásit jen na závod na jednom nářadí, v případě závodu na obou nářadích nutno přihlásit na každé zvlášť. Pro ročník 2013-2011 bude vypsám vložený závod jako dvojboj kl-pr bez finále. Ročník 2012-2011 si může vybrat dvojboj či kvalifikaci na nářadí pro finále. Vložený závod - omezení: závod není určen pro závodnice VS2 a účastnice MČR VS1. Hudby prosím vložte do systému GIS k závodnici.

Seznam přihlášek

Vložený dvojboj I. kat 2013-2011 (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kraidlová Ester 2011 Gym Dobřichovice
2 Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
5 Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
6 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
7 Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
8 Eflerová Eliška 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová
9 Pavlíková Sofie 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová
10 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
5 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
6 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Kudličková
7 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
11 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
12 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
13 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
14 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
15 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
16 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
17 Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
18 Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
19 Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
20 Stejskalová Marika 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
21 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
22 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
23 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
24 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
25 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Kudličková
5 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
6 Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova
7 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
8 Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová
9 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
11 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
12 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
13 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
14 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
15 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
16 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
17 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
18 Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
19 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
20 Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
21 Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
22 Stejskalová Marika 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
23 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
24 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
25 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
26 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
27 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

Kladina- III. kat. 2008 a st. Kvalifikace (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Wildová Adéla 2006 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
3 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
4 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
5 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
7 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
8 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
9 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
10 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
11 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

Prostná - III. kat. 2008 a st. Kvalifikace (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
3 Wildová Adéla 2006 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
4 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
5 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
7 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
8 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
9 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
10 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
11 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
12 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

Kladina - II. kat. 2012-2008 FINÁLE

Prostná - II. kat. 2012-2008 FINÁLE

Kladina- III. kat. 2008 a st. FINÁLE

Prostná - III. kat. 2008 a st. FINÁLE

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři