Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

Reklama

SGŽ Nominační závod na OHC

sportovní gymnastika žen
 9.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
 adresa: Na Balkáně 812, Praha 3
 přihlášky prostřednictvím GISu do 31.10.2019
 elektronické výsledky
Závod proběhne po skončení závodu Memoriál Věry Medové: Účast na kvalifikaci pro OHC: závodnice ročník narození 2006 - 2004.

Seznam přihlášek

Kvalifikace OHC (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
2 Peterková Klára 2006 GK Šumperk Urbanová, Musil
3 Coufalová Magdaléna 2004 Gymnastika Liberec Slezáček
4 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
5 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Janečková
7 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
8 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
9 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
10 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Zlín Bezručko,Kalašová, Slezáček
11 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
12 Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
13 Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
14 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
15 Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil
16 Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři