Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

Krumlovský zvoneček

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 14.12.2019
 pořadatel: ZŠ Ivančická
 adresa: Ivančická 218, 672 01 Moravský Krumlov
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.12.2019
rozpis

Seznam přihlášek

I. – ročník 2013 a ml. (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horáková Nela 2013 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
2 Jančušová Viola 2013 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
3 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo kol.
4 Náhlíková Johanka 2013 KSG Znojmo kol.
5 Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo kol.
6 Zdražilová Elen 2013 KSG Znojmo kol.
7 Rejtharová Nela Ellen 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
8 Hanáková Nela 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
9 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Kostková Nina 2013 SGC Ostrava Kalmusová
11 Stuchlíková Elizabeth 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
12 Křápková Julie 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
13 Macková Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
14 Skalková Adéla 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
15 Vavrušová Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
16 Cintulová Adriana 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
17 Sedláčková Isabela 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
18 Šťastná Tamara Ada 2013 T.J. Sokol Brno I
19 Hanáková Anna 2013 T.J. Sokol Brno I
20 Palková Tereza 2013 T.J. Sokol Brno I
21 Čiháčková Julie Grace 2013 T.J. Sokol Brno I
22 Lukasová Klaudie 2013 T.J. Sokol Brno I
23 Bártiková Tara Leia 2014 T.J. Sokol Brno I
24 Blahová Karla 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová
25 Brezovská Stella 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová
26 Červinková Veronika 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová
27 Holcmanová Sofie 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová
28 Janíčková Markéta 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová
29 Jelínková Gabriela 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
30 Májková Laura 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová
31 Rebstöcková Linda 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová
32 Rebstöcková Sofie 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová
33 Kubíková Nikola 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová
34 Vrtělová Kateřina 2013 TJ Prostějov Lukášová

II. – ročník 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kostková Michaela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
2 Čejková Barbora 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
3 Chaloupková Eliška 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
4 Špinková Ema 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
5 Špinková Nela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
6 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo kol.
7 Smolíková Anita 2012 KSG Znojmo kol.
8 Gránská Gabriela 2012 KSG Znojmo kol.
9 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Zemanová Magdalena 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
11 Trávníčková Ema 2012 SGC Ostrava Kalmusová
12 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
13 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
14 Nečasová Gabriela 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
15 Prchlíková Sabina 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
16 Cenková Antonie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
17 Janáková Lily 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
18 Kašparová Nikola 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
19 Vaculíková Kristýna 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
20 Novotná Kateřina 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
21 Hermanová Elisa 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
22 Konradová Amálie 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
23 Smíšovská Adéla 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
24 Májková Noemi 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová

III. – ročník 2011 a starší – kategorie C (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Burianová Kamila 2006 KSG Znojmo kol.
2 Vítoňová Karolína 2006 KSG Znojmo kol.
3 Leinweber Denisa 2005 KSG Znojmo kol.
4 Stehlíková Agáta 2007 KSG Znojmo kol.
5 Fendrichová Aneta 2008 KSG Znojmo kol.
6 Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
7 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava Kalmusová
8 Leibiuk Veronika 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
9 Burianová Sabina 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
10 Kružíková Nela 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
11 Perličková Linda 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
12 Procházková Gabriela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
13 Zálešáková Erika 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
14 Markusová Jolana 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
15 Pešáková Kristýna 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
16 Markusová Klaudie 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
17 Pešáková Aneta 2007 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
18 Havlíčková Lucie 2006 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
19 Škardová Kateřina 2007 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
20 Jurková Gita 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hájková, Večeřová
21 Kolouchová Nikola 2005 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

IV. – ročník 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jahůdková Nela 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
2 Kavačová Sára 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
3 Povolná Eva 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
4 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo kol.
5 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo kol.
6 Sabová Kamila 2011 KSG Znojmo kol.
7 Bechná Nicol 2011 KSG Znojmo kol.
8 Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo kol.
9 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
11 Šuráňová Ema 2011 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
12 Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
13 Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
14 Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
15 Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
16 Sobotková Denisa 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
17 Zemanová Nina 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
18 Čejková Kristýna 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
19 Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
20 Sobolová Natálie 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
21 Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
22 Kaprálová Adéla 2011 TJ Prostějov Lukášová
23 Vrtělová Eliška 2011 TJ Prostějov Lukášová

V. – ročník 2010 – 2009 – kategorie B (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo kol.
2 Lochmanová Blanka 2010 KSG Znojmo kol.
3 Majerová Eva 2009 KSG Znojmo kol.
4 Jelínková Lucie 2010 KSG Znojmo kol.
5 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo kol.
6 Baldock Ella 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
7 Králíková Viktorie 2010 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
8 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
9 Smíšovská Tereza 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
10 Sobolová Laura 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
11 Šedrlová Lenka 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
12 Faltýnková Laiene 2010 TJ Prostějov Lukášová
13 Janečková Eliška 2010 TJ Prostějov Lukášová
14 Navrátilová Veronika 2010 TJ Prostějov Lukášová
15 Pustějovská Sára 2010 TJ Prostějov Lukášová
16 Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová

VI. – ročník 2010 a starší

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo kol.
2 Matoušková Klára 2007 KSG Znojmo kol.
3 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo kol.
4 Chlubná Hana 2007 KSG Znojmo kol.
5 Švaříčková Ester 2008 KSG Znojmo kol.
6 Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo kol.
7 Štrosová Veronika 2006 KSG Znojmo kol.
8 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo kol.
9 Plechatá Eliška 2007 KSG Znojmo kol.
10 Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo kol.
11 Janků Adriana 2006 SGC Ostrava Kalmusová
12 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
13 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
14 Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
15 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
16 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
17 Mazurková Eliška 2006 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
18 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
19 Riedlová Eliška 2005 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
20 Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
21 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
22 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
23 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
24 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
25 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Procházková
26 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
27 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
28 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
29 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
30 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
31 Čejková Sára 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
32 Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
33 Chmelíčková Nela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
34 Málková Ema 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
35 Mlčochová Gabriela 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
36 Peigerová Klára 2003 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
37 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
38 Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Veronika Lukášová
39 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
40 Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová
41 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová
42 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová

VII. – žáci

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fučík Tobias 2013 KSG Znojmo kol.
2 Binder Lukáš 2013 KSG Znojmo kol.
3 Budín Jan Jindřich 2013 KSG Znojmo kol.
4 Vančura Martin 2012 KSG Znojmo kol.
5 Čuport Benjamín 2010 KSG Znojmo kol.
6 Václavík Marek 2012 KSG Znojmo kol.
7 Kuchařík Patrik 2011 KSG Znojmo kol.
8 Náhlík Adam 2015 KSG Znojmo kol.
9 Kováč Adam Hubert 2014 KSG Znojmo kol.
10 Kuchařík Marek 2013 KSG Znojmo kol.
11 Kulhánek Karel 2011 SGC Ostrava Kolektiv SGC
12 Nehudek Milan 2007 SGC Ostrava Kolektiv SGC
13 Doubek Radovan 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov
14 Ertl Jakub Oldřich 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři