Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého, Ústeckého a Královehradeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

Reklama

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

sportovní gymnastika žen
 23.11.2019
 pořadatel: Praha
 adresa: Gymnastická hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 17.11.2019

Závod probíhá za finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy - děkujeme. !!! POZOR - HUDBY NAHRÁT DO GISU !!!

Seznam přihlášek

V. liga (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazyrevič Darja 2011 TJ Bohemians Praha
2 Association Club Sparta Praha z.s. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová
3 Association Club Sparta Praha z.s. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Milerská,Dvořáková
4 Association Club Sparta Praha z.s. Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha kolektiv trenérů
5 Association Club Sparta Praha z.s. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová
6 GT Šestajovice, z.s. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
7 GT Šestajovice, z.s. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
8 GT Šestajovice, z.s. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
9 GT Šestajovice, z.s. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
10 GT Šestajovice, z.s. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
11 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková, Konečný
12 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Pálková Anna 2011 GYMPRA Opočenská
13 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Volhejnová Tereza 2011 GYMPRA Opočenská
14 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Dreier Nicole 2012 GYMPRA Opočenská
15 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Jurčíková Veronika 2011 GYMPRA Opočenská
16 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Nekvasilová Jůlie 2012 GYMPRA Morysková A.
17 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. C Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Moryskova B.
18 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. C Hájková Sofie 2012 GYMPRA Morysková B.
19 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. C Maršíková Evelyn 2011 GYMPRA Morysková B.
20 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. C Slavičínská Jasmína 2011 GYMPRA Morysková B.
21 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. C Sojáková Veronika 2011 GYMPRA Morysková B.
22 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. C Wessnitzer Vanessa 2011 GYMPRA Moryskova B.
23 SK Hradčany Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová
24 SK Hradčany Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
25 SK Hradčany Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
26 SK Hradčany Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
27 SK Hradčany Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
28 SK Hradčany B Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová
29 SK Hradčany B Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
30 SK Hradčany B Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
31 SK Hradčany B Kurfürstová Klára 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
32 SK Hradčany B Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
33 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Novotná
34 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
35 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Novotná
36 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Veselá Sofie 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová V.
37 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Begun Ella 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
38 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Hanzalová Kateřina 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
39 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Kalátová Nicol 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
40 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Mašková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
41 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
42 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Nosková Michaela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
43 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
44 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
45 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
46 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Ondrušková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
47 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Vališová Laura 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
48 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Klosová Hana 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová
49 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Königová Filipa 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová
50 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Korbová Tereza 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Viternová, Šmídová
51 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Opálková Barbora 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Janovská, Šmídová, Brožová
52 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Šilliková Eva 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Šillik, Dykastová, Ševčíková
53 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Štičková Jasmína 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Dykastová, Rolenec, Ševčíková
54 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
55 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková
56 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Trubačová Sára 2011 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková
57 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Zachystalová Anna 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
58 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
59 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
60 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Chovancová Sandra 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
61 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Opočenská
62 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Exnerová Olivie 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
63 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
64 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
65 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
66 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
67 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Zaňková Amálie 2012 TJ Slovan Praha Felixová,Matušíková,Antalová
68 TJ Sokol Horní Počernice A Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
69 TJ Sokol Horní Počernice A Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Morysková
70 TJ Sokol Horní Počernice A Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
71 TJ Sokol Horní Počernice A Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
72 TJ Sokol Horní Počernice A Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
73 TJ Sokol Horní Počernice B Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
74 TJ Sokol Horní Počernice B Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
75 TJ Sokol Horní Počernice B Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
76 TJ Sokol Horní Počernice B Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
77 TJ Sokol Horní Počernice B Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
78 TJ Sokol Horní Počernice C Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková
79 TJ Sokol Horní Počernice C Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková
80 TJ Sokol Horní Počernice C Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková
81 TJ Sokol Horní Počernice C Vinogradová Žasmina 2010 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková

IV. liga (2012 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 GT Šestajovice, z.s. Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 GT Šestajovice, z.s. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
4 GT Šestajovice, z.s. Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
5 GT Šestajovice, z.s. Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
6 GT Šestajovice, z.s. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
7 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Chvojková Magdalena 2008 GYMPRA Opočenská
8 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
9 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková, Konečný
10 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Morysková, Konečný
11 Sportovní klub Hradčany, z.s. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
12 Sportovní klub Hradčany, z.s. Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Sportovní klub Hradčany, z.s. Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Sportovní klub Hradčany, z.s. Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
15 Sportovní klub Hradčany, z.s. Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
16 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková
17 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
18 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Panová Theodora 2009 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
19 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Nosková Kateřina 2007 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
21 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Borovanská Emili 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
22 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
23 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
24 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
25 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Hlaváčková Sofie 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
26 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
27 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Křížová Alžběta 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
28 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Sebíňová Žofie 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
29 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Volmutová Veronika 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
30 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Mičudová Ema 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková
31 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Nováková Alžbeta 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková
32 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Nováková Anna 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková
33 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Raba Rozálie 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Petráková
34 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Sieglerová Barbora 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková
35 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
36 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
37 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
38 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Prokopová Tereza 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
39 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Ryšavá Viktorie 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
40 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Vlachová Marie 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
41 TJ Sokol Horní Počernice Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková
42 TJ Sokol Horní Počernice Ondriášová Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková
43 TJ Sokol Horní Počernice Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
44 TJ Sokol Horní Počernice Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková
45 TJ Sokol Horní Počernice Suchá Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková

III. liga

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
2 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
3 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Opočenská, Morysková
4 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková
5 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Hadrbolcová
6 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Kandová Maria Delmar 2006 GYMPRA Hadrbolcová
7 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Rakušan Elisa Sophia 2009 GYMPRA Opočenská
8 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Urbanová Sophie 2008 GYMPRA Morysková B.
9 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Bultová Luisa 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná
10 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Dbalá Anežka 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná
11 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Eklová Karolina 2005 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná
12 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Kolovratová Barbora 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná
13 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Skořepová Hermína 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná
14 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Štěrbová Barbora 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná
15 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Sýkorová Johana 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná
16 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Buben Anastasia 1995 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
17 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Klímová Zuzana 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková
18 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Remmer Alexandra 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková
19 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Assmannová Kateřina 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
20 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Krupičková Alžběta 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková
21 TJ Sokol Horní Počernice A Kleckerová Sára 2006 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
22 TJ Sokol Horní Počernice A Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
23 TJ Sokol Horní Počernice A Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
24 TJ Sokol Horní Počernice A Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
25 TJ Sokol Horní Počernice A Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

II. liga (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Braunerová Francesca 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
2 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
3 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Opočenská Kristýna 1993 GYMPRA Morysková, Konečný
4 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
5 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
6 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
7 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
8 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
9 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Karakolevova Ella Beata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
10 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Kubešová Zuzana 2000 T.J. Sokol Žižkov II. Seňková, Prát
11 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Slavíčková Tereza 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Šilínková, Prát, Ševčíková, Nováková
12 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Ševčíková Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
13 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
14 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Jacková Lucia 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Petráková
15 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková
16 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková
17 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková
18 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková
19 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková
20 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková
21 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková
22 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
23 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
24 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
25 Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s. Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
26 TJ Sokol Horní Počernice A Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
27 TJ Sokol Horní Počernice A Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
28 TJ Sokol Horní Počernice A Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
29 TJ Sokol Horní Počernice A Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
30 TJ Sokol Horní Počernice A Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
31 TJ Sokol Horní Počernice A Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
32 TJ Sokol Horní Počernice B Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
33 TJ Sokol Horní Počernice B Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
34 TJ Sokol Horní Počernice B Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
35 TJ Sokol Horní Počernice B Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
36 TJ Sokol Horní Počernice B Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

I. liga a extraliga (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
3 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
4 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
5 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Artamonova Sofya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
6 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
7 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
8 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko

V. liga - jednotlivkyně

IV. liga - jednotlivkyně

III liga - jednotlivkyně

II. liga - jednotlivkyně

I. liga a extraliga - jednotlivkyně (2011 a starší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři