Česká gymnastická federace

Akce

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Závod Světového poháru SUI - ZRUŠENO

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Nissen Cup - ZRUSENO

11.7.2020 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ODLOŽENO

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG

Reklama

Memoriál B. a V. Horákových

sportovní gymnastika žen
 2.11.2019
 pořadatel: Pardubice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 2.11.2019
 elektronické výsledky
XIV. ročník závodu za podpory Magistrátu Města Pardubic

Seznam přihlášek

I. kategorie ročník 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
2 Kmoníčková Iva 2012 TJ Loko Pardubice
3 Sirůčková Barbora 2012 TJ Loko Pardubice

I. kategorie ročník 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
2 Chvojková Nela 2011 TJ Jičín Lenka Karbanová
3 Karbanová Amálka 2011 TJ Jičín Lenka Karbanová
4 Krykorková Zuzana 2011 TJ Jičín Lenka Karbanová
5 Auersvaldová Agáta 2011 TJ Jičín

II. kategorie ročník 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Židková Adriana 2010 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
2 Petrusová Anežka 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
3 Šmídová Stela 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
4 Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.
5 Vyňuchalová Kristýna 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.
6 Stejskalová Adriana 2010 TJ Loko Pardubice

II. kategorie ročník 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopáčková Anežka 2009 TJ Jičín Benešová
2 Vyziblová Amélie 2009 TJ Jičín Benešová
3 Nejedlá Eliška 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.

III. kategorie II.liga 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.

III. kategorie II.liga 2008 (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Šoltysová, Teichmannová
2 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Šoltysová, Teichmannová
3 Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
4 Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
5 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
6 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

III. kategorie II.liga 2007-2005 (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
2 Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Karbanová, Benešová
3 Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
4 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

III. kategorie II.liga 2004 a starší (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sochová Monika 2002 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
2 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
3 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři