Česká gymnastická federace

Akce

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

31.1.2020 - 2.2.2020 SGM, SGZ

SG Školení trenérů III. tř

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

Reklama

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

sportovní gymnastika žen
 7.12.-8.12.2019
 pořadatel: Hala Věry Čáslavské
 adresa: Černošice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 25.11.2019
 elektronické výsledky
Přidělení divokých karet na základě rozhodnutí TK žen: GYMNASTIKA LIBEREC z.s, Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s. TJ DOKSY, Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1, Sokol Zlín, náhradník: TJ Sokol Poděbrady

Seznam přihlášek

II. liga (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Friedlová Kateřina 2007 GK Šumperk Urbanová
2 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
5 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Musil Miloš
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Semaniv Julie 2005 GK Vítkovice Hynek
10 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
11 Gymnastika Liberec z.s. Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
12 Gymnastika Liberec z.s. Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
13 Gymnastika Liberec z.s. Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček
14 Gymnastika Liberec z.s. Coufalová Magdaléna 2004 Gymnastika Liberec Slezáček
15 Gymnastika Liberec z.s. Bucková Kristýna 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
16 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Braunerová Francesca 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
17 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
18 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Opočenská Kristýna 1993 GYMPRA Morysková, Konečný
19 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
20 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Morysková, Konečný
21 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov skupina treneru
22 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov skupina treneru
23 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov skupina treneru
24 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Jandová Eva 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,
25 Merkur České Budějovice, z.s. Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
26 Merkur České Budějovice, z.s. Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
27 Merkur České Budějovice, z.s. Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
28 Merkur České Budějovice, z.s. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová
29 Merkur České Budějovice, z.s. Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
30 Merkur České Budějovice, z.s. Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
31 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková,Janečková
32 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková,Janečková
33 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková,Janečková
34 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková,Janečková
35 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
36 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
37 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
38 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
39 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
40 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
41 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Viceníková Karin 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
42 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
43 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
44 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
45 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
46 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
47 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
48 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
49 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
50 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
51 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
52 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková
53 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková
54 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Ivaničová Karolina 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
55 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Pospíšilová Julie 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
56 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
57 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
58 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Balcarová Eliška 2001 T.J. Sokol Plzeň 1
59 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
60 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Čejková Kateřina 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
61 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
62 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Kovaříková Eliška 2000 T.J. Sokol Plzeň 1
63 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
64 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
65 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
66 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
67 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
68 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Klímková Mariana 2008 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
69 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
70 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Minaříková Ema 2008 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
71 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Směšná Natálie 2008 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
72 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
73 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
74 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
75 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
76 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
77 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
78 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
79 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
80 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová
81 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
82 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
83 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
84 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
85 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
86 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
87 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
88 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
89 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
90 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
91 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
92 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
93 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
94 TJ Doksy, z.s. Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
95 TJ Doksy, z.s. Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
96 TJ Doksy, z.s. Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
97 TJ Doksy, z.s. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
98 TJ Doksy, z.s. Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
99 TJ Doksy, z.s. Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
100 TJ Jičín z.s. Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
101 TJ Jičín z.s. Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká
102 TJ Jičín z.s. Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
103 TJ Jičín z.s. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
104 TJ Jičín z.s. Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
105 TJ Loko Pardubice z.s. Sochová Monika 2002 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
106 TJ Loko Pardubice z.s. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
107 TJ Loko Pardubice z.s. Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
108 TJ Loko Pardubice z.s. Sirůčková Anna 2006 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
109 TJ Loko Pardubice z.s. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.

I. liga (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
6 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov skupina treneru
7 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov skupina treneru
8 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov skupina treneru
9 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Kányai
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková,Janečková
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
13 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
14 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
15 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
16 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
17 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
18 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
19 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
20 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
21 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
22 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková
23 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková
24 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
25 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková
26 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
27 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková
28 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
29 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
30 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
31 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
32 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
33 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
34 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Artamonova Sofya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
35 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
36 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko

Extraliga (2007 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Jiříková Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Zlín Bezručko,Kalašová, Slezáček
9 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková
10 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
11 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
12 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Nosková Kateřina 2007 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
13 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
14 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Cenková Veronika 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Janečková
15 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
17 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková
18 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
19 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
20 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
21 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
22 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
23 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
24 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Peterková Klára 2006 GK Šumperk Musil, Urbanová
25 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil
26 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
27 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
28 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová

II. liga - jednotlivkyně (2011 a starší)

I. liga - jednotlivkyně (2011 a starší)

extraliga - jednotlivkyně (2007 a starší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři