Česká gymnastická federace

Akce

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

31.1.2020 - 2.2.2020 SGM, SGZ

SG Školení trenérů III. tř

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

Reklama

SGŽ Seminář k pravidlům

sportovní gymnastika žen
 19.1.2020
 pořadatel: Praha
 adresa: Zátopkova 100/2, Praha 6
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.1.2020

Určeno pro rozhodčí a trenéry

Seznam přihlášek

trenér

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Urbanová Silvie 1974 GK Šumperk
2 Žandová Jana 1973 GK Šumperk
3 Prutkayová Monika 1976 GK Vítkovice
4 Vyvlečková Petra 1965 GKM Olomouc
5 Čechová Petra 2001 GKM Olomouc
6 Filková Lucie 1974 Gym Dobřichovice
7 Halounková Markéta 1996 Gym Dobřichovice
8 Holcová Jitka 1962 Gymnastika Dobříš
9 Slezáček Přemysl 1977 Gymnastika Liberec I. třída - Sportovní gymnastika
10 Jechová Jitka 1983 Gymnastika Říčany
11 Kargalcev Sergej 1952 KSG Litvínov
12 El-Khairy Samira 1997 SGC Ostrava
13 Mohylčáková Zuzana 1997 SGP
14 Vlasáková Veronika 1996 SGP
15 Vaďurová Marcela 1966 ŠK Uherský Ostroh
16 Staňková Soňa 1960 T.J. Sokol Hradec Králové I.třída
17 Lankašová Kateřina 1988 T.J. Sokol Hradec Králové
18 Zumrová Šárka 1986 T.J. Sokol Hradec Králové
19 Brožová Soňa 1976 T.J. Sokol Chrudim
20 Linková Simona 1966 T.J. Sokol Chrudim
21 Vasilevová Lenka 1988 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
22 Kubínová Lucie 2001 T.J. Sokol Kladno
23 Víchová Dominika 1999 T.J. Sokol Kladno
24 Lisá Dominika 1996 T.J. Sokol Kladno
25 Sochová Hana 1971 T.J. Sokol Pardubice I
26 Čechurová Miroslava 1984 T.J. Sokol Plzeň 1
27 Hlavatá Michaela 1984 T.J. Sokol Plzeň 1 III. třída
28 Kubešová Michaela 1997 T.J. Sokol Plzeň 1 II třída
29 Šlaufová Ludmila 1952 T.J. Sokol Plzeň 1 II. třída
30 Vopelka Michal 1985 T.J. Sokol Praha Vršovice
31 Bečičková Lenka 1952 T.J. Sokol Praha Vršovice
32 Fojtík Radek 1974 T.J. Sokol Vsetín
33 Macháčková Iveta 1963 T.J. Sokol Vysoké Mýto
34 Kalašová Tamara 1975 T.J. Sokol Zlín trenérka
35 Rajnochová Eva 1979 T.J. Sokol Zlín trenérka
36 Šilínková Jana 1990 TJ Pedagog Modřany
37 Hornová Libuše 1947 TJ Praděd Bruntál trenér
38 Friedlová Milada 1947 TJ Praděd Bruntál trenér
39 Oravcová Olga 1950 TJ Slovan Frýdlant
40 Coufalová Marcela 1965 TJ Slovan Frýdlant
41 Trojanová Hana 1986 TJ Slovan Frýdlant
42 Felixová Mariana 1999 TJ Slovan Praha
43 Nováková Pavla 1984 TJ Slovan Praha
44 Kuhnová Šárka 1977 TJ Slovan Praha
45 Chroustová Michaela 1973 TJ Sokol Horní Počernice
46 Bystroňová Helena 1973 TJ Stadion Ústí nad Labem
47 Černá Lenka 1975 TJ Stadion Ústí nad Labem
48 Hoskovská Klára 1975 TJ Stadion Ústí nad Labem
49 Petráček Stanislav 1947 TJ Stadion Ústí nad Labem
50 Vrábelová Kateřina 1998 TJ Šumavan Vimperk
51 Heřmánková Radomíra 1971 TJ Valašské Meziříčí
52 Adámková Iva 1977 TJ Valašské Meziříčí

rozhodčí III.třída

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Paraska Lucie 1981 GK Šumperk
2 Peterková Dagmar 1980 GK Šumperk
3 Čechová Petra 2001 GKM Olomouc
4 Vyvlečková Petra 1965 GKM Olomouc
5 Polák Karel 1982 GT Šestajovice
6 Poláková Jana 1976 Gym Dobřichovice
7 Klabíková Blanka 1954 Gym Dobřichovice
8 Kudlickova Andrea 1967 Gym Dobřichovice
9 Svobodová Stanislava 1974 Gym Dobřichovice
10 Dvořáková Monika 1973 Gym Dobřichovice
11 Doležalová Klaudie Mae 2002 Gymnastika Liberec
12 Bernardová Barbora 1981 Gymnastika Říčany
13 Vašutová Markéta 1974 Gymnastika Říčany
14 Bezoušková Dagmar 1984 Gymnastika Říčany
15 Slobodová Markéta 1982 Gymnastika Říčany
16 Buršová Michaela 1976 KSG Litvínov
17 Vodičková Monika 1987 KSG Litvínov
18 Bedřichová Romana 1981 KSG Znojmo
19 Kováčová Pavla 1979 KSG Znojmo
20 Švarcová Veronika 1981 KSG Znojmo
21 Fišerová Petra 1973 Merkur ČB rozhodčí III. třída
22 Berková Renata 1981 SG Liberec
23 Bernardová Barbora 1955 SG Liberec
24 Mezeiová Helena 1959 SG Liberec
25 Stluková Tanja 1964 SG Liberec
26 Záklasníková Markéta 1980 SG Liberec
27 Židková Lucie 1980 SG Liberec
28 Brožová Soňa 1976 T.J. Sokol Chrudim
29 Štaidlová Anna 1980 T.J. Sokol Kampa
30 Kozlová Lucie 1994 T.J. Sokol Kladno
31 Avramová Pavla 1971 T.J. Sokol Pardubice I
32 Pohludková Veronika 1994 T.J. Sokol Příbram
33 Jíchová Karolina 1991 T.J. Sokol Příbram
34 Fojtík Radek 1974 T.J. Sokol Vsetín
35 Rajnochová Eva 1979 T.J. Sokol Zlín rozhodčí III třídy
36 Jakšová Michaela 1997 TJ Doksy Klimešová Linda
37 Jakšová Kamila 1971 TJ Doksy
38 Klimešová Linda 1975 TJ Doksy
39 Kupková Helena 1954 TJ Loko Pardubice II.tř
40 Kupková Lenka 1980 TJ Loko Pardubice III.tř
41 Květonová Andrea 1998 TJ Loko Pardubice
42 Oravcová Olga 1950 TJ Slovan Frýdlant
43 Dvořáková Jiřina 1958 TJ Slovan J.Hradec ano
44 Felixová Mariana 1999 TJ Slovan Praha
45 Zahradníčková Dita 1977 TJ Sokol Horní Počernice
46 Voborská Kristýna 1990 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
47 Hálová Michaela 1981 TJ Spartak Trhové Sviny
48 Crhová Pavlína 1965 TJ Valašské Meziříčí
49 Adámková Iva 1977 TJ Valašské Meziříčí
50 Heřmánková Radomíra 1971 TJ Valašské Meziříčí

rozhodčí I. a II.třída

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubíčková Ludmila 1978 GK Šumperk
2 Valová Hana 1961 GK Vítkovice
3 Grmelová Světlana 1965 GK Vítkovice
4 Uhrová Libuše 1959 KSG Mor. Slavia Brno
5 Křístelová Ivana 1968 KSG Znojmo
6 Polívková Irena 1968 Merkur ČB II třída
7 Vrchovecká Zuzana 1995 SG Liberec
8 Vrchovecká Kateřina 1993 SG Liberec
9 Vrchovecká Pavlína 1967 SG Liberec
10 Kalmusová Klára 1999 SGC Ostrava
11 Dudová Miroslava 1969 SGC Ostrava
12 Blatecká Kateřina 1976 T.J. Sokol Brno I
13 Václavíková Věra 1985 T.J. Sokol Brno I
14 Staňková Soňa 1960 T.J. Sokol Hradec Králové I.třída
15 Lankašová Kateřina 1988 T.J. Sokol Hradec Králové
16 Zumrová Šárka 1986 T.J. Sokol Hradec Králové
17 Linková Simona 1966 T.J. Sokol Chrudim
18 Pospíšilová Eliška 1988 T.J. Sokol Kampa
19 Bártová Kateřina 1992 T.J. Sokol Kampa
20 Stupková Miroslava 1977 T.J. Sokol Kampa
21 Šimonovská Zdena 1950 T.J. Sokol Kampa
22 Chmelová Eliška 1988 T.J. Sokol Kampa
23 Stejskalová Petra 1994 T.J. Sokol Kampa
24 Studená Kristýna 1996 T.J. Sokol Kampa
25 Borovanská Zlata 1979 T.J. Sokol Kampa
26 Benešová Simona 1984 T.J. Sokol Moravský Krumlov
27 Večeřová Kateřina 1986 T.J. Sokol Moravský Krumlov
28 Vojáčková Zuzana 1969 T.J. Sokol Praha Vršovice
29 Vondráčková Renáta 1979 T.J. Sokol Praha Vršovice
30 Kalašová Tamara 1975 T.J. Sokol Zlín rozhodčí II. třídy
31 Mlsnová Kateřina 1991 TJ Doksy
32 Veverková Eva 1946 TJ Loko Pardubice
33 Plavcová Žaneta 1992 TJ Nová Včelnice I.tř.
34 Jírová Dita 1973 TJ Slovan J.Hradec ano
35 Nováková Pavla 1984 TJ Slovan Praha
36 Kollingerová Martina 1968 TJ Sokol Horní Počernice
37 Spitzerová Šárka 1970 TJ Sokol Horní Počernice
38 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice
39 Drdová Michaela 1991 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
40 Kotlíková Marie 1953 TJ Šumavan Vimperk II.tř.
41 Všetečková Jana 1976 TJ VOKD Ostrava-Poruba

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři