Česká gymnastická federace

Akce

25.3.2020 - 29.3.2020 AE

Cantanhede Internationale Open - ZRUŠENO

27.3.2020 - 29.3.2020 AE

Závod Světového poháru (Cantanhede) - ZRUŠENO

27.3.2020 - 28.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 2 - ZRUŠENO

28.3.2020 SGZ

MU AUT-CZE-HUN-NOR-SVK - ZRUŠENO

28.3.2020 - 29.3.2020 AE

Mistry s Mistry - ZRUŠENO

28.3.2020 SGM

Moravská liga - ZRUŠENO

28.3.2020 TR

TRA 1. Český pohár - ZRUŠENO

28.3.2020 TG

TG Seminář k aktualizaci pravidel UEG - ZRUŠENO

29.3.2020 TG

Memoriál V. Straky - ODLOŽENO

3.4.2020 - 5.4.2020 AE

Slovak Aerobic Open - ZRUŠENO

3.4.2020 - 5.4.2020 SGM

International Junior Team Cup - ZRUŠENO

3.4.2020 - 5.4.2020 PA

PA Mistrovství světa v parkouru - ODLOŽENO

3.4.2020 - 5.4.2020 AG

Závod Světového poháru Burgas - ODLOŽENO

4.4.2020 TG

TG Říčany TeamgymCup - ODLOŽENO

4.4.2020 - 5.4.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.7 - ZRUŠENO

4.4.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň ODLOŽENO

4.4.2020 SGZ

Velikonoční závod o "Děčínského medvěda"

4.4.2020 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

4.4.2020 TR

TRA Přebor Moravy - ODLOŽENO

4.4.2020 - 5.4.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana I. - ODLOŽENO

4.4.2020 SGZ

XII.rořník Memoriálu ZuzanyHartlové - ZRUŠENO

4.4.2020 SGZ

XII.rořník Memoriálu ZuzanyHartlové - ZRUŠENO

4.4.2020 - 5.4.2020 SGZ

Výcvikový tábor žákyň - ZRUŠENO

5.4.2020 SGM

Jarní pohár Plzeň ODLOŽENO

5.4.2020 SGM

Pohár Krkonoš

10.4.2020 - 12.4.2020 AG

Závod Světového poháru Puurs - ODLOŽENO

10.4.2020 - 12.4.2020 TR

TRA Workshop žactvo - ODLOŽENO

11.4.2020 SGZ

Rosická štika

12.4.2020 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

18.4.2020 - 19.4.2020 AE

Závod Světového poháru (Tokio) - ZRUŠENO

18.4.2020 TG

TG Pohár města Třebíče - ZRUŠENO

18.4.2020 - 19.4.2020 AE

Pohár Federací - 1. kolo - ODLOŽENO

18.4.2020 SGZ

Memoriál E. Bosákové - ZRUŠEN !!!

18.4.2020 SGZ

Brnkačka - ODLOŽENO

18.4.2020 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP-ZRUŠENO

18.4.2020 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

18.4.2020 SGM

SGM Liberecký pohár

23.4.2020 - 25.4.2020 TR

TRA Aere Cup - ODLOŽENO

24.4.2020 - 26.4.2020 AE

Bucharest Open Cup

24.4.2020 - 26.4.2020 SGM

SGM Mezistátní utkání AUT - CZE - GER

25.4.2020 - 26.4.2020 AE

Mistry s Mistry

25.4.2020 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek ZRUŠENO

25.4.2020 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

25.4.2020 SGZ

Veselský pohár

25.4.2020 - 26.4.2020 TR

TRA Litoměřický kalich

25.4.2020 SGZ

Přebor města Ostravy 2020

26.4.2020 AE

Pohárový závod

26.4.2020 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

26.4.2020 SGM

O zlatou placku

26.4.2020 SGZ

Memoriál J. Junka

Reklama

Jarní pohár Plzeň ODLOŽENO

sportovní gymnastika žen
 4.4.2020
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.3.2020

Seznam přihlášek

předškolačky (2014 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Stupková Michaela 2015 T.J. Sokol Kampa Mazurovová
2 Burešová Ella 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
3 Hanzalová Lucie 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
4 Janáková Veronika 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
5 Salotová Valentýna 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
6 Steckerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
7 Čechová Gabriela 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
8 Čechurová Martina 2014 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
9 Fialová Josefína 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
10 Kopačková Agáta 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
11 Miková Klára 2014 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
12 Nosková Magdalena 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
13 Puchtová Valentina 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
14 Šimánová Tereza 2015 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková
15 Winkelhöferová Anna 2014 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková

nejmladší žákyně (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kadlčíková Amélie 2013 GK Domažlice Salátová
2 Kočí Markéta 2013 GK Domažlice Salátová
3 Salátová Marie 2013 GK Domažlice Salátová
4 Strnadová Elen 2013 GK Domažlice Salátová
5 Staševská Klaudie 2013 KSG Most Čejková, Kopecká, Pokuta
6 Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
7 Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
8 Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová
9 Neuvirtová Helena 2013 T.J. Sokol Plzeň 1 Vytisková

VS3 C (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fišerová Eva 2010 GK Domažlice Salátová, Janoušková
2 Langová Ema 2011 GK Domažlice Salátová, Janoušková
3 Märzová Zuzana 2011 GK Domažlice Salátová, Janoušková
4 Bartásková Aneta 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
5 Fialová Jana 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
6 Rovná Dominika 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
7 Šlechtová Daniela 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
8 Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
9 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
10 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
11 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

VS4 C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Holá Etell Victorie 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
3 Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
4 Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
5 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková

VS5 C (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
2 Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
3 Krystlová Agáta 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
4 Špalová Kateřina 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
5 Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
6 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv

VS6 C (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Svatošová Nikola 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv

VS1 A (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černá Sandra 2012 GK Domažlice Salátová, Janoušková
2 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká
3 Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
4 Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Novotná
5 Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
6 Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
7 Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
8 Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Novotná
9 Vališová Laura 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
10 Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

VS2 A (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Huttová Anna 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
2 Nozarová Viktorie 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
3 Tesařová Ela 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
4 Wiesnerová Barbora 2010 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
5 Martínková Sára 2010 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
6 Borovanská Emili 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
7 Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
8 Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová

VS4 B (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bauerová Šarlota 2008 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
3 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková

VS5 B (2006 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Nelly 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Kočí Tereza 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv

VS6 B (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Markéta 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Kocková Vanessa 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Hirmerová Lucie 1990 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová
4 Kovaříková Eliška 2000 T.J. Sokol Plzeň 1

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři