Česká gymnastická federace

Akce

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME) - ODLOŽENO

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami - ZRUŠENO

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů - ODLOŽENO

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ODLOŽENO

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár - ZRUŠENO

1.11.2020 TR

TRA Podzvičínský skokánek

1.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové - ZRUŠENO

6.11.2020 - 8.11.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ - ODLOŽENO pro ME

6.11.2020 - 8.11.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03

6.11.2020 - 8.11.2020 PA

2. Mistrovství ČR v Parkouru

7.11.2020 - 8.11.2020 AE

Pohár Federací - 4. kolo

7.11.2020 SGM, SGZ

Chebská bradla

7.11.2020 SGZ

Pohár studenstva - !!! ZRUŠENO !!!

7.11.2020 TG

TG Plzeňský pohár - ZRUŠENO

7.11.2020 SGZ

Jindřichohradecká liga - ZRUŠENO

7.11.2020 - 8.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

11.11.2020 SGM

TS 2020

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Czech Aerobic Open

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

14.11.2020 - 15.11.2020 SGM, SGZ

Memoriál J. Gajdoše - ZRUŠENO

14.11.2020 TG

Republikové finále ČASPV

14.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

14.11.2020 SGZ

Mikulášský pohár

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistry s Mistry

14.11.2020 TG

Blue Cup TVT Motion - ZRUŠENO

14.11.2020 SGZ

Ještědský pohár

14.11.2020 SGZ

Přebor Zlínského kraje

14.11.2020 SGM, SGZ

Poberounský dvojboj

15.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - nepostupové kategorie

15.11.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

17.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje

17.11.2020 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

19.11.2020 - 21.11.2020 SGM, SGZ

Závod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO

20.11.2020 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje družstva

21.11.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

21.11.2020 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana II.

21.11.2020 - 22.11.2020 AE

Mistry s Mistry

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.12

Reklama

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

sportovní gymnastika žen
 30.10.-31.10.2020
 pořadatel: Černošice
 adresa: Hala Věry Čáslavské, Pod školou 447, 252 28 Černošice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.10.2020

Na základě prodloužení zákazu pořádání hromadných akcí do 3.11.2020 se neuskuteční plánované MČR kategorie C 30.-31.10.
Budeme hledat možný termín do konce roku, pokud epidemiologická situace umožní trénovat a uspořádat MČR, budeme Vás informovat.

Každý z oddílů musí předem oznámit počet a jména trenérů přítomných při závodě. Oddíly vloží seznam trenérů po kategoriích (př. VS3 – Nováková, Novák) do celkové poznámky v dolní části přihlášky v systému GIS.

Seznam přihlášek

VS3C - mladší žákyně (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
2 Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová
3 Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová
4 Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Šerá Kristýna 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
6 Barvířová Vanessa 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
7 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany Dostálková, Kizurová, Stonová
8 Bartásková Aneta 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
9 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
10 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo kol.
11 Židková Adriana 2010 SG Liberec Mezeiová
12 Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Kalmusová
13 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava Kalmusová
14 Holubová Nikola 2010 SGD Špičková-Opava spickova
15 Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava spickova
16 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
17 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
18 Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie
19 Králíková Valerie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
20 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
21 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová
22 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
23 Kocmánková Adéla 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
24 Koníčková Sára 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
25 Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
26 Soukupová Kristina 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková,Machková
27 Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
28 Krobová Alice 2011 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
29 Petrusová Anežka 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
30 Šmídová Stela 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
31 Šlechtová Daniela 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
32 Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna
33 Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
34 Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
35 Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
36 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
37 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
38 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
39 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
40 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
41 Stejskalová Adriana 2010 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
42 Vyňuchalová Kristýna 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.
43 Holáňová Tereza 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
44 Kordulová Rozárie 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
45 Van Minnem Lilien 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
46 Miková Klára 2010 TJ Prostějov
47 Ježáková Ela 2010 TJ Prostějov
48 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
49 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
50 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
51 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
52 Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Matušíková, Antalová, Kuhnová
53 Dračková Lajla 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
54 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
55 Dušánková Natálie Emilie 2010 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
56 Čivrná Klára 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
57 Demlová Justýna 2010 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
58 Jelínková Nela 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
59 Medlíková Alexandra 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
60 Švédová Anna Marie 2010 TJ Šumperk Pukyšová
61 Čvančarová Eva 2010 TJ Šumperk Pukyšová

VS4C - starší žákyně (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
2 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Dostálová Barbora 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
4 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová
5 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová
6 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová
7 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
8 Zajíčková Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
9 Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Hadrbolcová
10 Urbanová Sophie 2008 GYMPRA Hadrbolcová
11 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany Dostálková, Kizurová, Stonová
12 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany Dostálková, Kizurová, Stonová
13 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
14 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo kol.
15 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo kol.
16 Švaříčková Ester 2008 KSG Znojmo kol.
17 Majerová Eva 2009 KSG Znojmo kol.
18 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi
19 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svobodovi
20 Čonková Nela 2009 SGC Ostrava El-Khairy
21 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy
22 Halamková Eliška 2008 SGP Mohylčáková
23 Valášková Jana 2008 SGP Mohylčáková
24 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
25 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
26 Doležalová Amálie 2009 SK Hradčany svobodová
27 Weisová Tereza 2009 SK Hradčany svobodová
28 Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
29 Janečková Julie 2009 SK Hradčany Rogozová
30 Ordeltová Delfína 2008 SK Hradčany Rogozová
31 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Rogozová
32 Baldock Ella 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
33 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
34 Míčková Mája 2008 Škola gymnastických mistrů
35 Myslikovjanová Berenika 2009 Škola gymnastických mistrů
36 Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
37 Bartoňová Tereza 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
38 Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
39 Chmelíčková Nela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
40 Málková Ema 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
41 Novotná Viola 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
42 Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
43 Feřsteková Eliška 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
44 Holá Etell Victorie 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
45 Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
46 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
47 Mitošinková Denisa 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
48 Wanková Adéla 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
49 Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
50 Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
51 Bultová Luisa 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
52 Karakolevova Ella Beata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
53 Sýkorová Johana 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
54 Štěrbová Barbora 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
55 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
56 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
57 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
58 Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
59 Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
60 Štefková Nela 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Pazderková
61 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
62 Nejedlá Eliška 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
63 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
64 Zavřelová Simona 2009 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová
65 Bernátová Veronika 2009 TJ Prostějov
66 Jančíková Valérie 2009 TJ Prostějov
67 Vargová Tereza 2009 TJ Prostějov
68 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
69 Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
70 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
71 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
72 Pikorová Denisa 2009 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová,Prášková
73 Brožíková Barbora 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
74 Cermanová Anna 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
75 Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Pražáková Jana
76 Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho
77 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
78 Husáková Iva 2009 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan

VS5C - juniorky (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Cupáková Barbora 2006 GKM Olomouc Vyvlečková
3 Sikorová Sabina 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
4 Spurná Viktorie 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
5 Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová
6 Uličná Kristýna 2006 GT Šestajovice Sýkorová
7 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
8 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
9 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
10 Vávrová Zuzana 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
11 Blažková Barbora 2007 GYMPRA Morysková
12 Kandová Maria Delmar 2006 GYMPRA Hadrbolcová
13 Staňková Michaela 2006 GYMPRA Helekal
14 Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Opočenská, Morysková
15 Maidlová Isabella 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
16 Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo kol.
17 Štrosová Veronika 2006 KSG Znojmo kol.
18 Chlubná Hana 2007 KSG Znojmo kol.
19 Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svobodovi
20 Cibulková Veronika 2007 SGP Mohylčáková
21 Luňáková Nicole 2006 SGP Mohylčáková
22 Janíková Veronika 2007 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
23 Mazurková Eliška 2006 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
24 Běčáková Natálie 2007 Škola gymnastických mistrů
25 Čiháková Aneta 2006 Škola gymnastických mistrů
26 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
27 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
28 Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
29 Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
30 Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
31 Krystlová Agáta 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
32 Špalová Kateřina 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
33 Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
34 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
35 Průchová Martina 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
36 Dbalá Anežka 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
37 Mrázková Emma 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
38 Skořepová Hermína 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
39 Pospíšilová Kateřina 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
40 Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
41 Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
42 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
43 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
44 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
45 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
46 Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
47 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
48 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
49 Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
50 Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
51 Vidrmanová Tereza 2007 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
52 Zálešáková Terezie 2006 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
53 Langová Vendula 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová
54 Štěpaníková Leona 2006 TJ Prostějov
55 Pašteková Alžběta 2007 TJ Prostějov
56 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
57 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
58 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
59 Švamberová Barbora 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
60 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
61 Šolcová Anna 2007 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová,Prášková
62 Hartigová Anna Marie 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
63 Němečková Klára 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
64 Prášková Elizabeth 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
65 Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Pražáková
66 Šimková Klára 2006 TJ Šumperk Dalibor Gacho
67 Gerlová Laura 2007 TJ Valašské Meziříčí Crhová Pavlína

VS6C - ženy (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
3 Šotková Anna 2005 GKM Olomouc Vyvlečková
4 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Hadrbolcová
5 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
6 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
7 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
8 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo kol.
9 Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo kol.
10 Binarová Julie 2005 SGD Špičková-Opava Spickova
11 Koschatzká Lucie 2004 SGD Špičková-Opava spicková
12 Lukovicsová Tereza 2002 SGD Špičková-Opava Spickova
13 Šindlářová Sabina 2005 SGD Špičková-Opava Bendová
14 Halamková Barbora 2005 SGP Mohylčáková
15 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
16 Riedlová Eliška 2005 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
17 Šimonová Bára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
18 Peigerová Klára 2003 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
19 Čejková Kateřina 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
20 Svatošová Nikola 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
21 Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
22 Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka
23 Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda
24 Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
25 Vítková Zuzana 2003 TJ Prostějov Lukášová
26 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
27 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
28 Pavlíčková Karolína 2004 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová,Prášková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři