Česká gymnastická federace

Akce

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME) - ODLOŽENO

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ODLOŽENO

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár - ZRUŠENO

1.11.2020 TR

TRA Podzvičínský skokánek

1.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové - ZRUŠENO

6.11.2020 - 8.11.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ - ODLOŽENO pro ME

6.11.2020 - 8.11.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03

6.11.2020 - 8.11.2020 PA

2. Mistrovství ČR v Parkouru

7.11.2020 - 8.11.2020 AE

Pohár Federací - 4. kolo

7.11.2020 SGM, SGZ

Chebská bradla

7.11.2020 SGZ

Pohár studenstva - !!! ZRUŠENO !!!

7.11.2020 TG

TG Plzeňský pohár - ZRUŠENO

7.11.2020 SGZ

Jindřichohradecká liga - ZRUŠENO

7.11.2020 - 8.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

11.11.2020 SGM

TS 2020

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Czech Aerobic Open

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

14.11.2020 - 15.11.2020 SGM, SGZ

Memoriál J. Gajdoše - ZRUŠENO

14.11.2020 TG

Republikové finále ČASPV - ZRUŠENO

14.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

14.11.2020 SGZ

Mikulášský pohár

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistry s Mistry

14.11.2020 TG

Blue Cup TVT Motion - ZRUŠENO

14.11.2020 SGZ

Ještědský pohár

14.11.2020 SGZ

Přebor Zlínského kraje

14.11.2020 SGM, SGZ

Poberounský dvojboj

15.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor MS kraje - nepostupové kategorie - PŘELOŽENO - 23.LEDEN 2021

15.11.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

17.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje

17.11.2020 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

19.11.2020 - 21.11.2020 SGM, SGZ

Závod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO

20.11.2020 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje družstva

21.11.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

21.11.2020 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana II.

21.11.2020 - 22.11.2020 AE

Mistry s Mistry

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.12

22.11.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

22.11.2020 SGM

SGM Extraliga, I.lia, II. liga

22.11.2020 TG

Á hop - TeamGymový dvojboj

22.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

27.11.2020 - 28.11.2020 SGM

SGM Future Cup

27.11.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 3.část

Reklama

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME) - ODLOŽENO

sportovní gymnastika žen
 24.10.-25.10.2020
 pořadatel: Praha-Bohemians
 adresa: Gymnastická hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.11.2020

NOVÝ PŘEDBĚŽNÝ TERMÍN 28. LISTOPAD 2020

Seznam přihlášek

VS2A (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha kolektiv trenérů
2 Kazyrevič Darja 2011 AC Sparta Praha |Kopáčová
3 Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
4 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
5 Huttová Anna 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
6 Martínková Sára 2010 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
7 Nozarová Viktorie 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
8 Tesařová Ela 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
9 Wiesnerová Barbora 2010 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
10 Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
11 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
12 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
13 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
14 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
15 Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
16 Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
17 Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
18 Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
19 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
20 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
21 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
22 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
23 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
24 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
25 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
26 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
27 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
28 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
29 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
30 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
31 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
32 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
33 Nekvasilová Julie 2012 GYMPRA Morysková A., Konečný
34 Pálková Anna 2011 GYMPRA Opočenská, Kočvara
35 Pokorná Lucie 2011 GYMPRA Opočenská, Kočvara
36 Volhejnová Tereza 2011 GYMPRA Opočenská, Kočvara
37 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov skupina treneru
38 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov skupina treneru
39 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov skupina treneru
40 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov skupina treneru
41 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
42 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
43 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
44 Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
45 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo kol.
46 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo kol.
47 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
48 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
49 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
50 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
51 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Mezeiová
52 Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
53 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
54 Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
55 Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
56 Straková Markéta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
57 Feistnerová Sofie 2011 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
58 Macháčková Kateřina 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
59 Novotná Karolína 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
60 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
61 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
62 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
63 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
64 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
65 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
66 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
67 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
68 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková,Prutkayová

VS3A (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Opočenská
3 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
6 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
7 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
8 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
9 Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice Klabíková, Haloumková
10 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
11 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný
12 Chvojková Magdalena 2008 GYMPRA Opočenská, Kočvara
13 Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
14 Náray Maya 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
15 Plevová Laura 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
16 Rakušan Elisa Sophia 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
17 Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
18 Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
19 Urbanová Josefina 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
20 Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov skupina treneru
21 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov skupina treneru
22 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo kol.
23 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
24 Panová Theodora 2009 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
25 Volmutová Veronika 2008 T.J. Sokol Kampa Šimonovská , Vasilevová
26 Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
27 Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková

VS4A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Opočenská
2 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
4 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová
6 Bucková Kristýna 2008 Gymnastika Liberec
7 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
8 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
9 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Plevová Valerie 2007 T.J. Sokol Kampa Opočenská
11 Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
12 Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
13 Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.

JUNIORKY A ŽENY A (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Kocková Vanessa 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Hájková
4 Kalašová Tamara 2004 Gymnastika Liberec Bezručko,Kalašová
5 Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov skupina treneru
6 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov skupina treneru
7 Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
8 Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
9 Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
10 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři