Česká gymnastická federace

Akce

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ODLOŽENO

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár - ZRUŠENO

1.11.2020 TR

TRA Podzvičínský skokánek

1.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové - ZRUŠENO

6.11.2020 - 8.11.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ - ODLOŽENO pro ME

6.11.2020 - 8.11.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03

6.11.2020 - 8.11.2020 PA

2. Mistrovství ČR v Parkouru

7.11.2020 - 8.11.2020 AE

Pohár Federací - 4. kolo

7.11.2020 SGM, SGZ

Chebská bradla

7.11.2020 SGZ

Pohár studenstva - !!! ZRUŠENO !!!

7.11.2020 TG

TG Plzeňský pohár - ZRUŠENO

7.11.2020 SGZ

Jindřichohradecká liga - ZRUŠENO

7.11.2020 - 8.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

11.11.2020 SGM

TS 2020

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Czech Aerobic Open

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

14.11.2020 - 15.11.2020 SGM, SGZ

Memoriál J. Gajdoše - ZRUŠENO

14.11.2020 TG

Republikové finále ČASPV - ZRUŠENO

14.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

14.11.2020 SGZ

Mikulášský pohár

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistry s Mistry

14.11.2020 TG

Blue Cup TVT Motion - ZRUŠENO

14.11.2020 SGZ

Ještědský pohár

14.11.2020 SGZ

Přebor Zlínského kraje

14.11.2020 SGM, SGZ

Poberounský dvojboj

15.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor MS kraje - nepostupové kategorie - PŘELOŽENO - 23.LEDEN 2021

15.11.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

17.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje

17.11.2020 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

19.11.2020 - 21.11.2020 SGM, SGZ

Závod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO

20.11.2020 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje družstva

21.11.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

21.11.2020 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana II.

21.11.2020 - 22.11.2020 AE

Mistry s Mistry

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.12

22.11.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

22.11.2020 SGM

SGM Extraliga, I.lia, II. liga

22.11.2020 TG

Á hop - TeamGymový dvojboj

22.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

27.11.2020 - 28.11.2020 SGM

SGM Future Cup

27.11.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 3.část

28.11.2020 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Memoriál V. Medové

28.11.2020 SGZ

Mikulášský dvojboj ZRUŠENO

28.11.2020 TR

TRA 3. Český pohár

28.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje (VS)

Reklama

Závod gymnastických nadějí - ZRUŠENO

sportovní gymnastika žen
 10.10.2020
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 adresa: ZŠ Ratibořická, Praha 9 - Horní Počernice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 3.10.2020

S politováním musím oznámit, že na základě usnesení vlády a následného vyjádření ČUSu je Závod gymnastických nadějí zrušen.

Seznam přihlášek

I. kategorie (2017 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrubá Danna 2014 BubbleGym Milerská, Konečná
2 Lučanská Anežka 2014 BubbleGym Milerská, Konečná
3 Viktorin Viktória 2014 BubbleGym Milerská, Konečná
4 Zusková Anna 2014 BubbleGym Milerská, Konečná
5 Votockova Julie 2014 Gym Dobřichovice
6 Votockova Justyna 2014 Gym Dobřichovice
7 Alexová Rozálie 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
8 Drábková Ester 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková, Jechová
9 Gregorová Nikol 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
10 Jechová Anna 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková, Jechová
11 Kroupová Stela 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková, Jechová
12 Kubíčková Nikol 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
13 Menzel Gabriela Nela 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková
14 Prellová Valerie 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková
15 Clements Rozálie 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková
16 Prokopová Adriana 2014 HOP Dolní Jirčany Dostálková, Kizurová, Stonová
17 Čechová Kristina 2014 KSG Znojmo kol.
18 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo kol.
19 Poláková Izabela 2014 KSG Znojmo kol.
20 Štolová Stella 2014 KSG Znojmo kol.
21 Hopová Amálie 2014 SG Liberec Záklasníková
22 Vaňková Eda 2014 SG Liberec Záklasníková
23 Slavíková Tereza 2016 SG Liberec Záklasníková
24 Burešová Ella 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
25 Hanzalová Lucie 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
26 Janáková Veronika 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
27 Salotová Valentýna 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
28 Steckerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
29 Kurzová Magda 2015 T.J. Sokol Kampa Mazurovová
30 Mazurovová Alice 2016 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
31 Stupková Michaela 2015 T.J. Sokol Kampa Řezníková, Fontánová
32 Stráníková Lucie 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
33 Černohorská Kristýna 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
34 Fulínová Simona 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
35 Gřundělová Veronika 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
36 Krábková Amálie 2015 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
37 Masnicová Miriam 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
38 Mudrová Eva 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
39 Munywa Michelle 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
40 Růžičková Tereza 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
41 Brodanová Natalia 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
42 Cengerová Simona 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
43 Kamenská Laura Jitka 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila
44 Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
45 Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
46 Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
47 Štiková Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
48 Bechyňáková Kristýna 2015 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
49 Žlůvová Zuzana 2015 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
50 Veirauchová Kamila 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
51 Štenclová Sabina 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová

II. kategorie (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Nicolette 2014 BubbleGym Milerská, Konečná
2 Gromová Lujza 2013 Gym Dobřichovice
3 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
5 Náhlíková Johanka 2013 KSG Znojmo kol.
6 Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo kol.
7 Antošová Sára 2013 SG Liberec Slavíková
8 Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Slavíková
9 Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
10 Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
11 Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
12 Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
13 Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři