Česká gymnastická federace

Akce

3.4.2020 - 5.4.2020 AE

Slovak Aerobic Open - ZRUŠENO

3.4.2020 - 5.4.2020 SGM

International Junior Team Cup - ZRUŠENO

3.4.2020 - 5.4.2020 PA

PA Mistrovství světa v parkouru - ODLOŽENO

3.4.2020 - 5.4.2020 AG

Závod Světového poháru Burgas - ODLOŽENO

4.4.2020 TG

TG Říčany TeamgymCup - ODLOŽENO

4.4.2020 - 5.4.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.7 - ZRUŠENO

4.4.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň ODLOŽENO

4.4.2020 SGZ

Velikonoční závod o "Děčínského medvěda"

4.4.2020 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

4.4.2020 TR

TRA Přebor Moravy - ODLOŽENO

4.4.2020 - 5.4.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana I. - ODLOŽENO

4.4.2020 SGZ

XII.rořník Memoriálu ZuzanyHartlové - ZRUŠENO

4.4.2020 SGZ

XII.rořník Memoriálu ZuzanyHartlové - ZRUŠENO

4.4.2020 - 5.4.2020 SGZ

Výcvikový tábor žákyň - ZRUŠENO

5.4.2020 SGM

Jarní pohár Plzeň ODLOŽENO

5.4.2020 SGM

Pohár Krkonoš

10.4.2020 - 12.4.2020 AG

Závod Světového poháru Puurs - ODLOŽENO

10.4.2020 - 12.4.2020 TR

TRA Workshop žactvo - ODLOŽENO

11.4.2020 SGZ

Rosická štika

12.4.2020 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

18.4.2020 - 19.4.2020 AE

Závod Světového poháru (Tokio) - ZRUŠENO

18.4.2020 TG

TG Pohár města Třebíče - ZRUŠENO

18.4.2020 - 19.4.2020 AE

Pohár Federací - 1. kolo - ZRUŠENO

18.4.2020 SGZ

Memoriál E. Bosákové - ZRUŠEN !!!

18.4.2020 SGZ

Brnkačka - ODLOŽENO

18.4.2020 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP-ZRUŠENO

18.4.2020 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

18.4.2020 SGM

SGM Liberecký pohár

23.4.2020 - 25.4.2020 TR

TRA Aere Cup - ODLOŽENO

24.4.2020 - 26.4.2020 AE

Bucharest Open Cup

24.4.2020 - 26.4.2020 SGM

SGM Mezistátní utkání AUT - CZE - GER

25.4.2020 - 26.4.2020 AE

Mistry s Mistry

25.4.2020 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek ZRUŠENO

25.4.2020 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

25.4.2020 SGZ

Veselský pohár

25.4.2020 - 26.4.2020 TR

TRA Litoměřický kalich - ODLOŽENO

25.4.2020 SGZ

Přebor města Ostravy 2020

26.4.2020 AE

Pohárový závod

26.4.2020 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

26.4.2020 SGM

O zlatou placku

26.4.2020 SGZ

Memoriál J. Junka

30.4.2020 - 3.5.2020 SGZ

Mistrovství Evropy juniorek a žen - ODLOŽENO

1.5.2020 - 2.5.2020 AE

Mistry s Mistry

1.5.2020 - 3.5.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.5.2020 - 10.5.2020 TR

TRA Mistrovství Evropy - ODLOŽENO

3.5.2020 SGZ

Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

Reklama

Karlovarská číše - zrušeno

sportovní gymnastika žen
 21.3.2020
 pořadatel: Karlovy Vary
 adresa: Střední pedagogická škola, Lidická 40, Karlovy Vary
 přihlášky prostřednictvím GISu do 7.3.2020

Zrušeno

Seznam přihlášek

Nábor (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kočí Markéta 2013 GK Domažlice Salátová
2 Salátová Marie 2013 GK Domažlice Salátová
3 Strnadová Elen 2013 GK Domažlice Salátová
4 Hiblerová Emma 2013 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
5 Kulhánková Terezie 2013 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
6 Pálková Kateřina 2014 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů

Mladší žákyně (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Martínková Sára 2010 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
2 Fišerová Eva 2010 GK Domažlice Salátová, Janoušková
3 Märzová Zuzana 2011 GK Domažlice Salátová, Janoušková
4 Kalabzová Isabella 2011 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
5 Podhrázská Emma 2010 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
6 Šlajsová Klára 2012 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
7 Birmanová Alenka 2011 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová J., Hříbalová J.
8 Vondráčková Viktorie 2010 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi
9 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
10 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková

Starší žákyně (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Feřsteková Eliška 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
2 Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
3 Holá Etell Victorie 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
4 Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ziemnioková
5 Březinová Eliška 2008 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi
6 Illichová Agátha 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.
7 Štolfová Isabela 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
8 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
9 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

Juniorky (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
2 Špalová Kateřina 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
3 Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
4 Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
5 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
6 Farkašová Ester 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferling, Šverdík
7 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
8 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
9 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
10 Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
11 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
12 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

Ženy (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
2 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři