Česká gymnastická federace

Akce

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

10.8.2020 - 20.8.2020 SGZ

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

21.8.2020 - 31.8.2020 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

23.8.2020 - 29.8.2020 TR

TRA Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

7.9.2020 - 12.9.2020 TG

International training camp

11.9.2020 - 13.9.2020 TR

TRA Workshop žactvo

Reklama

SGM - Přebor ČOS

sportovní gymnastika mužů
 21.6.2020
 pořadatel: Brno
 adresa: Kounicova 20-22
 přihlášky prostřednictvím GISu do 12.6.2020
 elektronické výsledky
Pozor, 2010 v nejmladsich pouze neregistrovani. Registrovani musi do mladsich zaku.

Seznam přihlášek

Nejmladší žáci (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
2 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová

Nejmladší žáci - družstva (2013 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Ježek Vojtěch 2012 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Roman Aleš 2013 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Tatíček Jan 2013 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
4 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Horák Robert 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
5 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Podveský Drahoslav 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš

Mladší žáci (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely, Caska
2 Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely, Caska
3 Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý
4 Bachel Daniel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý
5 Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý
6 Al-shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely, Caska
7 Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý
8 Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
9 Šumbera Robin 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý, Caska
10 Valuch Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý
11 Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý, Caska
12 Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk
13 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
14 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
15 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
16 Hrachovec Jakub 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
17 Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
18 Kašparovský Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
19 Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
20 Růžička Tadeáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
21 Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
22 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
23 Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
24 Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
25 Valouch Vít 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
26 Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový

Mladší žáci - družstva (2008 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý, Caska
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Valuch Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Bachel Daniel 2010 T.J. Sokol Brno I Vlcek
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Šumbera Robin 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý, Caska
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Al-shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
13 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
14 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
15 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Šik
16 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl
19 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
20 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
21 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
22 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
23 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Kašparovský Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
24 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
25 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
26 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
27 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
28 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice C Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
29 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice C Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
30 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice C Valouch Vít 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři