Na hlavní obsah

O pohár Věry Čáslavské


VS3 C - mladší žákyně (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartásková Aneta 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
3 Rovná Dominika 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
4 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo kol.
5 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo kol.
6 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo kol.
7 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo kol.
8 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
10 Kukačková Nikola 2010 SKDM Děčín kolektiv trenérů
11 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
12 Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
13 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
14 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
15 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
16 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
17 Hudečková Natálie 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
18 Bayarmagnai Khuslen 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
19 Hadravová Adéla 2010 TJ Lokomotiva Česká Lípa

VS4 C - starší žákyně (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo kol.
3 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo kol.
4 Doležalová Amálie 2009 SK Hradčany Vernerová, Kopečná
5 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
6 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Weisová Tereza 2009 SK Hradčany Vernerová, Engelová
8 Plachá Běla 2009 SKDM Děčín kolektiv trenérů
9 Savčuková Lilian 2009 SKDM Děčín kolektiv trenérů
10 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
11 Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
12 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
13 Janatová Julia Anna 2009 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
14 Plevačová Nicol 2008 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
15 Šimůnková Klára 2008 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
16 Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová

VS5 C - juniorky C (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Maidlová Isabella 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Štrosová Veronika 2006 KSG Znojmo kol.
3 Burešová Veronika 2007 SKDM Děčín kolektiv trenérů
4 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
5 Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
6 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
7 Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
8 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
9 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
10 Vlachová Lucie 2006 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
11 Čápová Veronika 2006 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
12 Macháčková Lenka Jennifer 2006 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
13 Přibylová Natálie 2007 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
14 Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
15 Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
16 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
17 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová

VS6 C - ženy C (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo kol.
3 Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo kol.
4 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda
6 Mrázková Hana 2005 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
7 Hašková Hana 2005 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
8 Měchurová Alena 2003 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková

VS2 A - domácí MS

VS1 B - domácí MS

Pohár Věry Čáslavské