Česká gymnastická federace

Akce

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy - ZRUŠENO

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska - ODLOŽENO

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11 - ZRUŠENO

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME) - ODLOŽENO

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami - ZRUŠENO

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ODLOŽENO

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár

1.11.2020 TR

TRA Podzvičínský skokánek

1.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové - ZRUŠENO

6.11.2020 - 8.11.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ pro ME

6.11.2020 - 8.11.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03

6.11.2020 - 8.11.2020 PA

2. Mistrovství ČR v Parkouru

7.11.2020 - 8.11.2020 AE

Pohár Federací - 4. kolo

7.11.2020 SGM, SGZ

Chebská bradla

7.11.2020 SGZ

Pohár studenstva - !!! ZRUŠENO !!!

7.11.2020 TG

TG Plzeňský pohár - ZRUŠENO

7.11.2020 SGZ

Jindřichohradecká liga - ZRUŠENO

7.11.2020 AG

AKR Mistrovství ČR

7.11.2020 - 8.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

11.11.2020 SGM

TS 2020

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Czech Aerobic Open

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

14.11.2020 - 15.11.2020 SGM, SGZ

Memoriál J. Gajdoše - ZRUŠENO

14.11.2020 TG

Republikové finále ČASPV

14.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

14.11.2020 SGZ

Mikulášský pohár

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistry s Mistry

14.11.2020 TG

Blue Cup TVT Motion - ZRUŠENO

14.11.2020 SGZ

Ještědský pohár

14.11.2020 SGZ

Přebor Zlínského kraje

14.11.2020 SGM, SGZ

Poberounský dvojboj

15.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - nepostupové kategorie

15.11.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

17.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje

17.11.2020 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

19.11.2020 - 21.11.2020 SGM, SGZ

Závod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO

Reklama

Přebor města Ostravy

sportovní gymnastika žen
 17.10.2020
 pořadatel: Tělocvična GK Vítkovice
 adresa: 29. dubna 33, Ostrava Výškovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 12.10.2020

Seznam přihlášek

Začínající žákyně A (2015 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Suchá Liliana 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
2 Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
3 Šperlínová Marika 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
4 Štěpánková Viola 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková

Začínající žákyně A (2014 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bolibruchová Veronika 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
2 Čečotová Nela 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
3 Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
4 Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
5 Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva

Začínající žákyně B (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vavrušová Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Marcela Vaďurová
2 Cintulová Adriana 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
4 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva

Začínající žákyně B (2010 a starší)

Linie A - VS 1 (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
2 Kostelníková Patricie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
3 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
4 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
5 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
6 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
7 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
8 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková

Linie B - VS 0 (2012 a starší)

Linie B - VS1 (2012 a starší)

Linie B - VS 2 (2009 a starší)

Linie B - VS 3 (2007 a starší)

Linie B - VS 4 (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
3 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
4 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
5 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
6 Kocmánková Adéla 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
7 Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
8 Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
9 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
10 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
11 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
12 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
13 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
14 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
15 Valášková Sofie 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.

Linie B - VS 5 (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
2 Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
3 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.

Linie B - VS 6 (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
2 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.

Linie C - VS 3 (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Kaczorová
2 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava Kalmusová
3 Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Kalmusová
4 Králíková Valerie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
5 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová
6 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová
7 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
8 Koníčková Sára 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie

Linie C - VS 4 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
2 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy
4 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
5 Baldock Ella 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
6 Skálová Alexandra 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.

Linie C - VS 5 (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
2 Mazurková Eliška 2006 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Janíková Veronika 2007 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Veselá Julie 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
5 Hanzelková Denisa 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.

Linie C - VS 6 (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
3 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Riedlová Eliška 2005 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
5 Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.

Linie A - VS 0 (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lubojacká Barbora 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
2 Kobzová Marie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
3 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
4 Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy
5 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
6 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
7 Trávníčková Ema 2012 SGC Ostrava Kalmusová
8 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři