Česká gymnastická federace

Akce

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGZ

Přebor města Ostravy

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

17.11.2021 SGZ

Přebor Středočeského kraje družstev

17.11.2021 VG

Přehlídka pohybových skladeb

18.11.2021 - 21.11.2021 TR

TRA Mistrovství světa

20.11.2021 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

20.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - II.liga

20.11.2021 - 21.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.11.2021 SGZ

Přebor Karlovarského kraje - soutěž družstev

21.11.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR (VS1-4)

21.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev

21.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - III. IV. a V.liga

21.11.2021 TG

„Á HOP“ závod v TeamGymu

Reklama

Memoriál V. Somolíka

sportovní gymnastika mužů
 23.10.2021
 pořadatel: Praha-Vršovice
 adresa: T.J. Sokol Praha-Vršovice, Sportovní 1, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.10.2021

Seznam přihlášek

Začátečníci (2015 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kloboučník Miroslav 2013 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
2 Petruš Daniel 2014 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
3 Pilous Jindřich 2012 BubbleGym Konečný, Konečná, Milerská
4 Lučanský Eliáš 2015 BubbleGym Konečný, Konečná
5 Sládeček Štěpán 2011 SGC Ostrava Hrabánková
6 Dresler Pavel 2015 SGC Ostrava Hrabánková, Dudová
7 Mainx Leonard 2015 SGC Ostrava Hrabánková
8 Uhlíř Adam 2015 SGC Ostrava Hrabánková
9 Uhlíř Jakub 2014 SGC Ostrava Hrabánková
10 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Müller
11 Kolář Tomáš 2013 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Müller
12 Les Alexandr 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová, Müller
13 Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl
14 Nykles Filip 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M.,Mareš, Šteffl
15 Široký Jiří 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
16 Karavarakis Petros 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
17 Lančarič Miroslav 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
18 Avanesjan Artur 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice
19 Uchytil Daniel 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl
20 Uchytil Maxmilián 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl

Mladší žáci (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Matura Robert 2011 BubbleGym Konečný Michal, Konečná, Milerská
2 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Müller
3 Denemark Mikuláš 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
4 Hruška Jakub 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
5 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
6 Paris Vladimír 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Koudelková,Kollman
7 Kostečka Petr 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková, Kollmann
8 Špaček Filip 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann
9 Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři