Na hlavní obsah
sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
Datum: 26.6.-1.7.2022
Pořadatel: Gymnastická tělocvična, ZŠ Melantrichova, Prostějov
Adresa: Fanderlíkova 4123/69, 796 01 Prostějov
elektronické výsledky

Družstva dívky (2011 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hlavní město Praha Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
2 Hlavní město Praha Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
3 Hlavní město Praha Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
4 Hlavní město Praha Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
5 Jihočeský kraj Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
6 Jihočeský kraj Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
7 Jihočeský kraj Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
8 Jihočeský kraj Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
9 Jihomoravský kraj Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Procházková
10 Jihomoravský kraj Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
11 Jihomoravský kraj Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
12 Jihomoravský kraj Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
13 Karlovarský kraj Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferling, Šverdík
14 Karlovarský kraj Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferling, Šverdík
15 Karlovarský kraj Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
16 Karlovarský kraj Březinová Eliška 2008 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi
17 Královéhradecký kraj Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
18 Královéhradecký kraj Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
19 Královéhradecký kraj Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
20 Královéhradecký kraj Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
21 Liberecký kraj Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
22 Liberecký kraj Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Šoltysová, Teichmannová
23 Liberecký kraj Židková Adriana 2010 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
24 Liberecký kraj Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
25 Moravskoslezský kraj Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy, Dudová
26 Moravskoslezský kraj Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
27 Moravskoslezský kraj Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
28 Moravskoslezský kraj Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
29 Olomoucký kraj Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
30 Olomoucký kraj Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
31 Olomoucký kraj Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
32 Olomoucký kraj Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
33 Pardubický kraj Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
34 Pardubický kraj Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
35 Pardubický kraj Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová
36 Pardubický kraj Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
37 Plzeňský kraj Huttová Anna 2011 GK Domažlice Janoušková
38 Plzeňský kraj Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
39 Plzeňský kraj Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
40 Plzeňský kraj Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
41 Středočeský kraj Tatíčková Anna 2008 SK Hradčany Dvořáková
42 Středočeský kraj Suchánková Petra 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
43 Středočeský kraj Hrabáková Emily 2008 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková
44 Středočeský kraj Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
45 Ústecký kraj Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov kolektiv
46 Ústecký kraj Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov S.Kargalcev
47 Ústecký kraj Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Kargalcev
48 Ústecký kraj Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
49 Zlínský kraj Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
50 Zlínský kraj Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
51 Zlínský kraj Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
52 Zlínský kraj Slezáková Zuzana 2007 TJ Prostějov Musil

jednotlivkyně VS5B (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta

Finále přeskok dívky

Finále bradla dívky

Finále kladina dívky

Finále prostná dívky

Družstva chlapci (2011 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hlavní město Praha Franěk Viktor 2006 GYMPRA Konečný
2 Hlavní město Praha Hejnal Jan 2006 GYMPRA Konečný
3 Hlavní město Praha Bulvas Štěpán 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
4 Hlavní město Praha Pazdírek Matěj 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
5 Jihočeský kraj Erhart Tomáš 2007 Merkur ČB Erhart
6 Jihočeský kraj Holek Šimon 2007 Merkur ČB Erhart
7 Jihočeský kraj Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
8 Jihočeský kraj Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
9 Jihomoravský kraj Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
10 Jihomoravský kraj Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
11 Jihomoravský kraj Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
12 Jihomoravský kraj Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
13 Karlovarský kraj Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
14 Karlovarský kraj Marek Stanislav 2010 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
15 Karlovarský kraj Straka Lukáš 2011 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
16 Královéhradecký kraj Vajsar Lukáš 2006 TJ Sokol Police nad Metují
17 Královéhradecký kraj Petr Jáchym 2007 TJ Sokol Police nad Metují
18 Královéhradecký kraj Lukáš Michal 2008 TJ Sokol Police nad Metují
19 Královéhradecký kraj Balcar Tomáš 2009 TJ Sokol Police nad Metují
20 Liberecký kraj Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec pietschmann
21 Liberecký kraj Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann
22 Liberecký kraj Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Jakša
23 Liberecký kraj Tichý Martin 2007 TJ Doksy Jakša
24 Moravskoslezský kraj Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
25 Moravskoslezský kraj Leikep Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
26 Moravskoslezský kraj Adamčík Alex 2008 TJ TŽ Třinec Adamiec, Cupek
27 Moravskoslezský kraj Janeček Tobiáš 2010 TJ TŽ Třinec Janeczko, Sliž
28 Olomoucký kraj Vykopal Matouš 2010 SK UP Olomouc Buben
29 Olomoucký kraj Kořenek Antonín 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
30 Olomoucký kraj Mlčoch Martin 2006 TJ Prostějov Hemerka
31 Olomoucký kraj Nosek Adam 2006 TJ Prostějov Hemerka
32 Plzeňský kraj Ceplecha Petr 2007 T.J. Sokol Rokycany Potomak
33 Plzeňský kraj Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
34 Plzeňský kraj Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Rokycany
35 Plzeňský kraj Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Rokycany
36 Středočeský kraj Lukeš Jan 2006 T.J. Sokol Kolín Taftl
37 Středočeský kraj Pecha Radek 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
38 Středočeský kraj Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kolín
39 Středočeský kraj Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kolín
40 Zlínský kraj Daněk Jonáš 2006 Gymnastika Zlín Bezručko
41 Zlínský kraj Hanák Luboš 2009 Gymnastika Zlín David Vyoral
42 Zlínský kraj Jaroš Milan 2008 Gymnastika Zlín Bezručko
43 Zlínský kraj Koňařík Jiří 2009 Gymnastika Zlín Vyoral David

Jednotlivci starší žáci (2011 - 2006)

Finále prostná chlapci

Finále kůň chlapci

Finále kruhy chlapci

Finále přeskok chlapci

Finále bradla chlapci

Finále hrazda chlapci