Na hlavní obsah

SGM Mistrovství ČR (VS1-4)


VS1 (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jurčík Kryštof 2012 BubbleGym Konečná, Milerská, Konečný
2 Kalivoda Oliver 2013 BubbleGym Konečná, Milerská, Konečný
3 Pilous Jindřich 2012 BubbleGym Konečná, Milerská, Konečný
4 Duda Radek 2014 Gymnastika Liberec Slatin
5 Hlubuček Ondřej 2013 Gymnastika Liberec Slatin
6 Melnychuk Artur 2014 Gymnastika Liberec Slatin
7 Suchánek Petr 2012 Gymnastika Liberec Slatin
8 Tomeš Jakub 2014 Gymnastika Liberec Slatin
9 Košík Šimon 2012 Gymnastika Zlín David Vyoral
10 Slezák Martin 2012 Gymnastika Zlín Bezručko J.
11 Trčka David 2012 Gymnastika Zlín Vyoral David
12 Kliment Vojtěch 2012 GYMPRA Konečný, Kopáčková, Matejzník
13 Šimek Jonáš 2012 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L.
14 Zilberman Noam 2013 SGD Opava Špičková
15 Koudela David 2014 SK Hradčany
16 Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava
17 Pavlas Matěj 2013 SK Hradčany Jaromir Labonek
18 Zavadil Ondřej 2013 SK Hradčany Jaromir Labonek
19 Kafka Štěpán 2012 SK UP Olomouc Buben
20 Grulich Edvard 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
21 Smith Petr 2013 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
22 Valach Antonín 2012 T.J. Sokol Brno I Caska, Veselý
23 Saučuk Ondřej 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
24 Jakubík Richard 2014 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
25 Kalich Kryštof 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
26 Rotrekl Štěpán 2013 T.J. Sokol Bučovice
27 Horký Marek 2012 T.J. Sokol Bučovice
28 Kořínek Martin 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
29 Pikner Kristián 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
30 Pokorný Tom 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
31 Pošík Radek 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
32 Denemark Mikuláš 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
33 Hruška Jakub 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
34 Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl
35 Nykles Filip 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M.,Mareš, Šteffl
36 Kuchta Jonáš 2012 T.J. Sokol Přerov Slouka
37 Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. Novotný J.

VS2 mladší (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bednařík Adam 2011 Gymnastika Zlín Bezručko J.
2 Slezák David 2010 Gymnastika Zlín Bezručko J.
3 Šimr Richard 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral
4 Zicha Matyáš 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral
5 Pavelek Rudolf 2011 SGD Opava Špičková
6 Marek Lukáš 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
7 Šimek Ruben 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
8 Podaný Dominik 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
9 Slavík Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
10 Al-shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely
11 Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
12 Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Kostik a kol.
13 Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
14 Valach Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Vlcek
15 Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
16 Smith Richard 2011 T.J. Sokol Brno I Petra Smith
17 Brázda Viktor 2010 T.J. Sokol Bučovice
18 Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
19 Potužník Josef 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
20 Šindler Alexandr 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
21 Fajt Tobiáš 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
22 Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
23 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
24 Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
25 Kýr Jakub 2010 TJ Prostějov Hemerka
26 Vala Vojtěch 2011 TJ Prostějov Hemerka
27 Janeček Tobiáš 2010 TJ TŽ Třinec Janeczko, Sliž

VS2 starší (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hanák Luboš 2009 Gymnastika Zlín David Vyoral
2 Koňařík Jiří 2009 Gymnastika Zlín Vyoral David
3 Mikeš Václav 2009 Gymnastika Zlín Bezručko Jurij
4 Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk
5 Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.
6 Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
7 Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
8 Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
9 Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Šik, Podpěra
10 Knotner David 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
11 Toman Josef 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
12 Kašparovský Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
13 Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
14 Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
15 Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
16 Adamčík Alex 2008 TJ TŽ Třinec Szlauer

VS3 (2014 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaroš Milan 2008 Gymnastika Zlín Bezručko
2 Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko
3 Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
4 Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
5 Černý Salomon 2006 SK Hradčany Labonek
6 Kříž Dominik 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
7 Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
8 Chamzin Karim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
9 Zachrla Roman 2007 T.J. Sokol Bučovice Sedlák, Vejmola
10 Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kladno Podpěra
11 Knop Karel 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
12 Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
13 Unger Kryštof 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
14 Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
15 Tichý Martin 2007 TJ Doksy Jakša
16 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

VS4 (2014 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Daněk Jonáš 2006 Gymnastika Zlín Bezručko
2 Kopecký Michal 2005 Gymnastika Zlín Bezručko
3 Maršálek Matěj 2003 Gymnastika Zlín Bezručko
4 Pluhař Ondřej 2005 Gymnastika Zlín Bezručko
5 Zapletal Jakub 2005 SK UP Olomouc Jiří Buben
6 Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
7 Pospíšil Martin 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
8 Smith Joseph 2005 T.J. Sokol Brno I Petra Smith
9 Bago Daniel 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Erhart
10 Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
11 Skokan Jaroslav 2004 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
12 Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša
13 Nosek Adam 2006 TJ Prostějov Musil
14 Turoň Jáchym 2005 TJ TŽ Třinec Szlauer, Janeczko