Na hlavní obsah

SGM Extraliga, I.liga, II. liga


Extraliga (2005 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Bago Daniel 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Běhal Jonáš 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Durák Miroslav 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Marghold František 2004 T.J. Sokol Kolín Taftl
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Radovesnický Daniel 1994 T.J. Sokol Kolín Taftl
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vachutka Jan 2005 T.J. Sokol Kolín Taftl
9 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šmejkal Michal 1995 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
10 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šmejkal Filip 1992 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
11 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Hampel Jiří 1997 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
12 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Zítko Jakub 2002 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
13 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Kaplan Dan 2004 T.J. Sokol Praha Vršovice Labonek

I.liga (2006 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Zlín, z.s. Bajer Lukáš 2000 Gymnastika Zlín Bezručko
2 Gymnastika Zlín, z.s. Daněk Jonáš 2006 Gymnastika Zlín Bezručko
3 Gymnastika Zlín, z.s. Kopecký Michal 2005 Gymnastika Zlín Bezručko
4 Gymnastika Zlín, z.s. Maršálek Matěj 2003 Gymnastika Zlín Bezručko
5 Gymnastika Zlín, z.s. Pluhař Ondřej 2005 Gymnastika Zlín Bezručko
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Adamus Sebastián 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pospíšil Martin 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Smith Joseph 2005 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
11 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Hejný Jakub 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
12 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Bega David 2000 T.J. Sokol Kolín Taftl
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vogl Štěpán 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
14 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Szabó Daniel 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
15 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Smetana Sebastián 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
16 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Klement Petr 1997 T.J. Sokol Kolín Taftl
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sliž Radomír 1999 TJ TŽ Třinec Schlauer, Sliž
18 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Podpěra Tomáš 1987 T.J. Sokol Kladno
19 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bělohlávek Adam 2002 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
20 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pulda Štěpán 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
21 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Křena Martin 1987 T.J. Sokol Poděbrady
22 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Mihál Mario 2001 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
23 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Szabó Martin 1993 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal Miroslav
24 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Zmeškal Miroslav 1987 T.J. Sokol Poděbrady
25 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
26 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Jirásek Pavel 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
27 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Mareš Tomáš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
28 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šteffl Boreš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
29 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Vopelka Michal 1985 T.J. Sokol Praha Vršovice
30 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša

II.liga (2006 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Chamzin Karim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Hron
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Hron
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Hron
7 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Knop Karel 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
8 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Unger Kryštof 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
9 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
10 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kladno Podpěra
11 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Pecha Radek 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
12 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Lukeš Jan 2006 T.J. Sokol Kolín Taftl
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

Extraliga_jednotlivci (2005 a starší)

I.liga_jednotlivci

II.liga jednotlivci