Na hlavní obsah

Průzkum startu na MČR SGŽ


VS1 A (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kočí Markéta 2013 GK Domažlice Salátová
2 Salátová Marie 2013 GK Domažlice Salátová
3 Strnadová Elen 2013 GK Domažlice Salátová
4 Paraska Lucie 2013 GK Šumperk Žandová
5 Mikulová Gabriela 2013 GK Šumperk Žandová
6 Petrová Patricie 2013 GK Šumperk Žandová
7 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
8 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
9 Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Brabencová Hana
10 Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
11 Vodičková Vanesa 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
12 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
13 Klečková Karolína 2014 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
14 Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
15 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
16 Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
17 Heuschneiderová Ema 2013 GYMPRA Morysková B.
18 Jankotová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
19 Kabylová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
20 Kalousová Edita 2014 GYMPRA Morysková B.
21 Lázničková Anežka 2014 GYMPRA Opočenská
22 Marková Sarah 2013 GYMPRA Morysková B.
23 Špačková Natálie 2014 GYMPRA Morysková B.
24 Veselá Eliška 2014 KSG SK Přerov
25 Otáhalová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková
26 Nejmetová Barbora 2013 KSG SK Přerov Marčáková
27 Moštěková Helena 2013 KSG SK Přerov Cigánková
28 Čechová Kristina 2014 KSG Znojmo kol.
29 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo kol.
30 Náhlíková Johanka 2013 KSG Znojmo kol.
31 Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo kol.
32 Štolová Stella 2014 KSG Znojmo kol.
33 Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová, Bago
34 Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová, Bago
35 Kubičková Adina 2014 Merkur ČB Imbrová, Bago
36 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Imbrová, Bago
37 Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková, Slavíková
38 Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Berková, Slavíková
39 Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy
40 Hanáková Nela 2013 SGC Ostrava Kalmusová
41 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
42 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
43 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
44 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
45 Karešová Klárka 2013 SK Hradčany Lipšanová
46 Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Vavroušková
47 Strnadová Amálie 2013 SK UP Olomouc
48 Čiháčková Julie Grace 2013 T.J. Sokol Brno I
49 Částková Vendula 2013 T.J. Sokol Brno I
50 Drápalová Eliška 2013 T.J. Sokol Brno I
51 Hanáková Anna 2013 T.J. Sokol Brno I
52 Hrozková Aneta 2013 T.J. Sokol Brno I
53 Mladá Marianne Rose 2014 T.J. Sokol Brno I
54 Pálková Tereza 2013 T.J. Sokol Brno I
55 Rychtecká Klaudie 2013 T.J. Sokol Brno I
56 Šťastná Tamara Ada 2013 T.J. Sokol Brno I
57 Václavíková Alexandra 2013 T.J. Sokol Brno I
58 Rule Viktorie 2013 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková
59 Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
60 Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
61 Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
62 Pálková Marie 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
63 Kotrbová Valentýna 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
64 Kurfürstová Lucie 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
65 Vlacilova Laura 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
66 Vránová Gabriela 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
67 Kahánková Ema 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
68 Vu Linda 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
69 Jelínková Gabriela 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
70 Veselá Anna 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
71 Bénová Nela 2013 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
72 Loudová Viktorie 2013 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
73 Mašková Michaela 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
74 Peterková Marie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
75 Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
76 Dobízlová Vanesa 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
77 Zeťková Kristýna 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
78 Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
79 Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
80 Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
81 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
82 Benešová Tereza 2013 TJ Jičín Karbanová
83 Vrtělová Kateřina 2013 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
84 Geierová Zuzana 2013 TJ Slovan Praha Vohánková,Nováková, Jirků
85 Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Matušíková, Antalová, Kuhnová
86 Sedláková Nikola 2013 TJ Slovan Praha Matušíková, Antalová, Kuhnová
87 Svrčková Matylda 2013 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků
88 Šlajsna Dominika 2013 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
89 Ederová Petra 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
90 Brožíková Johanka 2013 TJ Spartak Vrchlabí
91 Babišová Sára 2013 TJ Šumperk Pukyšová
92 Voborníková Gabriela 2013 TJ Šumperk Pukyšová

VS2 A (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazyrevič Darja 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
4 Ďulíková Klaudie 2012 GK Šumperk Urbanová
5 Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová
6 Langerová Eliška 2011 GK Šumperk Urbanová
7 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
8 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
9 Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
10 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
11 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
12 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
13 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
14 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
15 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
16 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
17 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
18 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
19 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
20 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
21 Amálie Korbelářová 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
22 Barvířová Vanessa 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
23 Šerá Kristýna 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
24 Dreier Nicole 2012 GYMPRA Opočenská
25 Eflerová Eliška 2012 GYMPRA Opočenská
26 Jurčíková Veronika 2011 GYMPRA Opočenská
27 Nekvasilová Julie 2012 GYMPRA Morysková A., Konečný
28 Ševčíková Marika 2012 GYMPRA Opočenská
29 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany Dostálková, Kizurová, Stonová
30 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany Dostálková, Kizurová, Stonová
31 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov sk.treneru
32 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov sk.treneru
33 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov sk.treneru
34 Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
35 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
36 Koutná Sabina 2012 KSG SK Přerov Cigánková
37 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo kol.
38 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo kol.
39 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Mezeiová
40 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Mezeiová
41 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
42 Řežábková Eliška 2012 SK Hradčany Lipšanová
43 Kubíková Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová
44 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
45 Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Vavroušková
46 Cenková Antonie 2012 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Ondrášková
47 Černěnková Romana 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
48 Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
49 Janáková Lily 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
50 Kafková Barbora 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková, Vlková
51 Kašparová Nikola 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
52 Králová Sofie 2012 T.J. Sokol Brno I
53 Krátká Lucie 2012 T.J. Sokol Brno I
54 Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
55 Novotná Kateřina 2012 T.J. Sokol Brno I
56 Schneiderová Sára 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková, Vlková
57 Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I
58 Sobolová Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková, Vlková
59 Sobotková Denisa 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
60 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
61 Vaculíková Kristýna 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
62 Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková, Vlková
63 Zemanová Nina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
64 Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
65 Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
66 Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
67 Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
68 Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
69 Mašková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová, Stejskalová, Bártová
70 Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
71 Taftlová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Taftlová Rosemarie
72 Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
73 Mertlová Sofie 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Kubešová
74 Schneiderová Sára 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
75 Straková Markéta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
76 Horníčková Johanka 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
77 Horynová Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
78 Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
79 Váňová Lucie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
80 Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
81 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
82 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
83 Jarošová Leona 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
84 Kovaříková Laura 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
85 Liškutínová Nelly 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
86 Mrnuštíková Sofie 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
87 Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
88 Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
89 Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
90 Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
91 Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
92 Chovancová Sandra 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
93 Zachystalová Anna 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
94 Kaprálová Adéla 2011 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
95 Kršková Eliška 2012 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků
96 Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Matušíková, Antalová, Kuhnová
97 Treglerová Soňa 2012 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků
98 Zaňková Amálie 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
99 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
100 Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
101 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
102 Vašáková Dita 2012 TJ Šumperk Dalibor Gacho
103 Svobodová Ivana 2012 TJ Šumperk
104 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková,Prutkayová

VS3 A (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
5 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
8 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
9 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
10 Hlaváčová Julie 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
11 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
12 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
13 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný
14 Plevová Laura 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
15 Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
16 Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
17 Šimková Nicol 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
18 Urbanová Josefina 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
19 Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková, Konečný
20 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov sk.treneru
21 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
22 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
23 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
24 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy
25 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
26 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
27 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
28 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
29 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
30 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
31 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
32 Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
33 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
34 Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
35 Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
36 Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
37 Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
38 Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
39 Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová, Stejskalová, Bártová
40 Pálková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Opočenská, Kočvara
41 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
42 Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová
43 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
44 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
45 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
46 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
47 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
48 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
49 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
50 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
51 Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
52 Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
53 Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
54 Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
55 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
56 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
57 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
58 Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
59 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
60 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
61 Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
62 Janečková Eliška 2010 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
63 Navrátilová Veronika 2010 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
64 Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
65 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
66 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
67 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
68 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
69 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS4 A (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
2 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová
3 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
6 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
7 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
8 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
9 Braunerová Francesca 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
10 Bucková Kristýna 2008 GYMPRA Opočenská, Kočvara
11 Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
12 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
13 Plevová Valerie 2007 GYMPRA Opočenská, Kočvara
14 Růžičková Anna 2008 GYMPRA Opočenská, Kočvara
15 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov sk.treneru
16 Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov sk.treneru
17 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
18 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
19 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
20 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
21 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
22 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
23 Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
24 Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
25 Šťastná Daniela Anna 2008 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
26 Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
27 Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
28 Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
29 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
30 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
31 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
32 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
33 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Jelínková
34 Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
35 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
36 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
37 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová

VS4 B (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tesařová Ela 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
2 Huttová Anna 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
3 Nozarová Viktorie 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
4 Martínková Sára 2010 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
5 Wiesnerová Barbora 2010 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
6 Směšná Adriana 2011 GK Šumperk Urbanová
7 Paulíčková Adéla 2009 GKM Olomouc Vyvlečková
8 Nyklová Klára 2009 GKM Olomouc Vyvlečková
9 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
10 Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
11 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
12 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polákovi
13 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
14 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
15 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
16 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová
17 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
18 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
19 Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Bago, Imbrová
20 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
21 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
22 Štěpková Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
23 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
24 Židková Adriana 2010 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
25 Zmijová Roxana 2010 SGD Špičková-Opava Spickova K+D
26 Kudrnová Viktorie 2009 SGP Mohylčáková
27 Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Vavroušková
28 Vicherová Nikki 2010 SK UP Olomouc
29 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
30 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
31 Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
32 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
33 Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
34 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
35 Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
36 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
37 Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková
38 Borovanská Emili 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
39 Hanzalová Kateřina 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová, Stejskalová, Bártová
40 Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
41 Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
42 Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
43 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
44 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
45 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
46 Valášková Sofie 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
47 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
48 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová
49 Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
50 Petrusová Anežka 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
51 Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
52 Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna
53 Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
54 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
55 Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
56 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
57 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
58 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
59 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
60 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
61 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
62 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
63 Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
64 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
65 Láníčková Natálie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
66 Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.
67 Nejedlá Eliška 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
68 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
69 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
70 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
71 Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
72 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
73 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
74 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
75 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
76 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
77 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
78 Brožíková Barbora 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
79 Cermanová Anna 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
80 Dušánková Natálie Emilie 2010 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská
81 Banotová Laura 2010 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
82 Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
83 Kobieluszová Karolína 2011 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
84 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
85 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
86 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS5 B (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Nelly 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Kočí Tereza 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová
4 Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová
5 Žandová Sabina 2007 GK Šumperk Urbanová
6 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
8 Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
9 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
10 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
11 Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová
12 Chvojková Magdalena 2008 GYMPRA Opočenská, Kočvara
13 Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková
14 Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
15 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
16 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
17 Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
18 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
19 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
20 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká
21 Nelešovská Tereza 2007 SGD Špičková-Opava Spicková
22 Cibulková Veronika 2007 SGP Mohylčáková
23 Martincová Nela 2008 SK UP Olomouc Vavroušková
24 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
25 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
26 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
27 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
28 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
29 Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
30 Suchánková Petra 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
31 Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
32 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
33 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
34 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
35 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
36 Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
37 Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
38 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
39 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
40 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
41 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
42 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
43 Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
44 Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
45 Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
46 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
47 Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
48 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
49 Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS6 B (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Markéta 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Kocková Vanessa 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Uličná Kristýna 2006 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
6 Entlicherová Markéta 2006 GYMPRA Helekal
7 Staňková Michaela 2006 GYMPRA Helekal
8 Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
9 Binarová Julie 2005 SGD Špičková-Opava Spickova
10 Cihelková Adéla 2004 SGD Špičková-Opava Spickova
11 Lukovicsová Tereza 2002 SGD Špičková-Opava Spickova
12 Luňáková Nicole 2006 SGP Mohylčáková
13 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
14 Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková
15 Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
16 Boháčová Markéta 2006 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
17 Vasilevová Lenka 1988 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
18 Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
19 Loumanová Lucie 2004 T.J. Sokol Kolín MUDr Taftlová
20 Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
21 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
22 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
23 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
24 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová
25 Sochová Monika 2002 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
26 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
27 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
28 Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
29 Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
30 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
31 Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
32 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
33 Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Kodešová
34 Notková Barbora 2004 TJ Loko Pardubice
35 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
36 Sirůčková Anna 2006 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
37 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Tomandlová, Nováková, Bažantová, Lagronov
38 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
39 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Tomandlová, Nováková, Bažantová, Lagronov
40 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
41 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
42 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
43 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
44 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
45 Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
46 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS3 C (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černá Sandra 2012 GK Domažlice Janoušková
2 Märzová Zuzana 2011 GK Domažlice Janoušková
3 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
4 Dvorská Nina 2011 GT Šestajovice Polákovi
5 Frantíková Ema 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
7 Honzíčková Anežka 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
8 Honzíčková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
9 Kalinová Eliška 2012 GT Šestajovice Brabencová Hana
10 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
11 Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Brabencová Hana
12 Veselá Agáta 2012 GT Šestajovice Brabencová Hana
13 Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Polákovi
14 Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
15 Skudrziková Nela 2012 Gym Dobřichovice
16 Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrazova
17 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
18 Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
19 Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
20 Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Moryskova B.
21 Hájková Sofie 2012 GYMPRA Morysková B.
22 Maršíková Evelyn 2011 GYMPRA Morysková B.
23 Slavičínská Jasmína 2011 GYMPRA Morysková B.
24 Sojáková Veronika 2011 GYMPRA Morysková B.
25 Wessnitzer Vanessa 2011 GYMPRA Moryskova B.
26 Knappková Izabela 2012 GYMPRA Morysková B.
27 Nosková Michaela 2011 GYMPRA Hadrbolcová
28 Romanovová Adéla 2011 GYMPRA Hadrbolcová
29 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany Dostálková, Kizurová, Stonová
30 Bartásková Aneta 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
31 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká
32 Gránská Gabriela 2012 KSG Znojmo kol.
33 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo kol.
34 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Mezeiová
35 Dropová Beáta 2012 SG Liberec Mezeiová
36 Vaňková Hermína 2012 SG Liberec Mezeiová
37 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
38 Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
39 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
40 Janků Ellen 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
41 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
42 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
43 Maleňáková Elen 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
44 Prchlíková Sabina 2012 ŠK Uherský Ostroh Marcela Vaďurová
45 Žídková Nikola 2011 Škola gymnastických mistrů
46 Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
47 Mišovičová Tereza 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková
48 Pavlíková Sofie 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
49 Čechlovská Kristýna 2011 T.J. Sokol Chrudim Linková
50 Čižková Anežka 2012 T.J. Sokol Chrudim Linková
51 Janičkovičová Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pumanová, Kotková
52 Stříbná Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
53 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
54 Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
55 Krobová Alice 2011 T.J. Sokol Pardubice I Zemanová
56 Petrusová Michaela 2012 T.J. Sokol Pardubice I Zemanová
57 Brožková Karolína 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
58 Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
59 Kolářová Veronika 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
60 Zelenková Tereza 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
61 Ujházy Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
62 Štičková Jasmína 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Dykastová, Rolenec, Ševčíková
63 Rolencová Lillian 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Janovská, Šmídová, Brožová
64 Opálková Barbora 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Janovská, Šmídová, Brožová
65 Kotková Zuzana 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
66 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
67 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
68 Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
69 Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
70 Macečková Eliška 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
71 Auersvaldová Agáta 2011 TJ Jičín Karbanová
72 Karbanová Amálka 2011 TJ Jičín Karbanová
73 Sirůčková Barbora 2012 TJ Loko Pardubice
74 Kmoníčková Iva 2012 TJ Loko Pardubice
75 Husníková Veronika 2011 TJ Loko Pardubice
76 Holáňová Tereza 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
77 Kordulová Rozárie 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
78 Van Minnem Lilien 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
79 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
80 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
81 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
82 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
83 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
84 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Petr Matějček
85 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
86 Hanzalová Elisabeta 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
87 Čivrná Klára 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
88 Medlíková Alexandra 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
89 Jelínková Nela 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
90 Dubovská Evalína 2011 TJ Šumperk
91 Škrabalová Lucie 2011 TJ Šumperk Pukyšová
92 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva
93 Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva
94 Žurková Barča 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
95 Lešová Sára Ela 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
96 Svobodová Rozálie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba

VS4 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fišerová Eva 2010 GK Domažlice Janoušková
2 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
3 Stoklasová Linda 2010 GT Šestajovice Polákovi
4 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
6 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
7 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Fuksová Dominika 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
10 Kučerová Julie 2009 GYMPRA Helekal
11 Leščáková Lucie 2009 GYMPRA Hadrbolcová
12 Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Hadrbolcová
13 Poslušná Adéla 2009 GYMPRA Helekal
14 Smolíková Kateřina 2010 GYMPRA Hadrbolcová
15 Tomašovičová Kristýna 2010 GYMPRA Helekal
16 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
17 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
18 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo kol.
19 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo kol.
20 Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Dudová
21 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
22 Čonková Nela 2009 SGC Ostrava El-Khairy
23 Lichovníková Andrea 2009 SGD Špičková-Opava spickova
24 Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava spickova,duskova
25 Bachová Lucie 2009 SGD Špičková-Opava Spickova K+D
26 Holubová Nikola 2010 SGD Špičková-Opava Gabka
27 Plchová Sofie 2010 SGP Mohylčáková
28 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Říhová
29 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
30 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
31 Baldock Ella 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
32 Králíková Valerie 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
33 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
34 Myslikovjanová Berenika 2009 Škola gymnastických mistrů
35 Švaříčková Markéta 2009 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
36 Váchová Tereza 2010 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková
37 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
38 Koníčková Sára 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
39 Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
40 Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
41 Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
42 Soukupová Kristina 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková,Machková
43 Stejskalová Marika 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
44 Valášková Sofie 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
45 Lustigová Daniela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
46 Nesvadbová Jana 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
47 Votýpková Ema 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
48 Míchalová Ester 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pumanová, Kotková
49 Tomsová Tereza 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
50 Chmelíčková Nela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
51 Smíšovská Tereza 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
52 Šedrlová Lenka 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
53 Šmídová Stela 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
54 Holá Etell Victorie 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
55 Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
56 Šlechtová Daniela 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
57 Mitošinková Denisa 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
58 Wanková Adéla 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
59 Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
60 Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
61 Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
62 Hubáčková Natalie 2010 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
63 Couffin-mudříková Agáta 2009 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
64 Kudybyn Marija 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
65 Korbová Tereza 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Viternová, Šmídová
66 Šilliková Anna 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Šillik
67 Pýchová Evelína 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
68 Čechová Magdaléna 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
69 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
70 Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
71 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
72 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
73 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
74 Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
75 Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
76 Vyziblová Amélie 2009 TJ Jičín Kodešová
77 Stejskalová Adriana 2010 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
78 Vyňuchalová Kristýna 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.
79 Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ziemnioková
80 Zavřelová Simona 2009 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová
81 Vargová Tereza 2009 TJ Prostějov
82 Jančíková Valérie 2009 TJ Prostějov
83 Ježáková Ela 2010 TJ Prostějov
84 Bernátová Veronika 2009 TJ Prostějov
85 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
86 Illichová Agátha 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.
87 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
88 Nohejlová Eliška 2009 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Švaříček
89 Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček
90 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček
91 Suchá Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Matějíček
92 Dračková Lajla 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Choulíková
93 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
94 Demlová Justýna 2010 TJ Spartak Vrchlabí Kuželová
95 Hochmanová Lucie 2010 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
96 Pikorová Denisa 2009 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová
97 Plecháčová Amálie 2010 TJ Spartak Vrchlabí
98 Čvančarová Eva 2010 TJ Šumperk Pukyšová
99 Danielová Nela 2010 TJ Šumperk kolektiv
100 Matysová Kateřina 2010 TJ Šumperk
101 Švédová Anna Marie 2010 TJ Šumperk Pukyšová
102 Langerová Tereza 2010 TJ Šumperk
103 Husáková Iva 2009 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
104 Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba
105 Homolová Sophie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba
106 Šimičková Natálie 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba

VS5 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bauerová Šarlota 2008 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Dostálová Barbora 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
5 Poláková Adéla 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
6 Sikorová Sabina 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
7 Spurná Viktorie 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
8 Durčanová Anna 2008 GT Šestajovice Černický Antonín
9 Paková Natálie 2008 GT Šestajovice Štefan Jan
10 Škardová Magdaléna 2007 Gymnastika Říčany Jechová
11 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
12 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
13 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
14 Vávrová Zuzana 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
15 Blažková Barbora 2007 GYMPRA Morysková
16 Jankotová Šárka 2008 GYMPRA Helekal
17 Kasa Adela 2008 GYMPRA Helekal
18 Tumpachová Zuzana 2008 GYMPRA Hadrbolcová
19 Urbanová Sophie 2008 GYMPRA Hadrbolcová
20 Vejmolová Viktorie 2007 GYMPRA Opočenská
21 Salivarová Nikola 2008 GYMPRA Helekal
22 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany Dostálková, Kizurová, Stonová
23 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo kol.
24 Halamková Eliška 2008 SGP Mohylčáková
25 Valášková Jana 2008 SGP Mohylčáková
26 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
27 Janíková Veronika 2007 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
28 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
29 Běčáková Natálie 2007 Škola gymnastických mistrů
30 Míčková Mája 2008 Škola gymnastických mistrů
31 Kubíková Pavlína 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
32 Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
33 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
34 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
35 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
36 Skálová Alexandra 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
37 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
38 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pumanová, Kotková
39 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
40 Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
41 Málková Ema 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
42 Mlčochová Gabriela 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
43 Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
44 Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
45 Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
46 Feřsteková Eliška 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
47 Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
48 Špalová Kateřina 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
49 Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
50 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
51 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
52 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
53 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
54 Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
55 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
56 Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
57 Čudrnáková Eliška 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
58 Klímková Mariana 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
59 Maršálková Michaela 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
60 Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
61 Štěpánková Adéla 2007 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
62 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
63 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
64 Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
65 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
66 Štefková Nela 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
67 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
68 Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
69 Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
70 Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
71 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
72 Farkašová Ester 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferling, Šverdík
73 Vidrmanová Tereza 2007 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
74 Kaňová Barbora 2007 TJ Prostějov
75 Pašteková Alžběta 2007 TJ Prostějov
76 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
77 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
78 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
79 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
80 Březinová Eliška 2008 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi
81 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
82 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
83 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
84 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
85 Švamberová Barbora 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
86 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
87 Hartigová Anna Marie 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
88 Prášková Elizabeth 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
89 Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Pražáková
90 Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho
91 Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Pražáková Jana
92 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
93 Fojtíková Kateřina 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
94 Gerlová Laura 2007 TJ Valašské Meziříčí Crhová Pavlína
95 Hrůzová Zuzana 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
96 Dvořáčková Apolena 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
97 Špatenková Tina 2008 Tým SGP Mohylčáková
98 Čapková Kateřina 2008 Tým SGP Mohylčáková

VS6 C (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Cupáková Barbora 2006 GKM Olomouc Vyvlečková
3 Šotková Anna 2005 GKM Olomouc Vyvlečková
4 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
5 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
6 Kandová Maria Delmar 2006 GYMPRA Hadrbolcová
7 Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Opočenská, Morysková
8 Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov sk.treneru
9 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
10 Maidlová Isabella 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
11 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo kol.
12 Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo kol.
13 Štrosová Veronika 2006 KSG Znojmo kol.
14 Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo kol.
15 Koschatzká Lucie 2004 SGD Špičková-Opava spicková
16 Šindlářová Sabina 2005 SGD Špičková-Opava Bendová
17 Dušková Zora 1999 SGD Špičková-Opava
18 Silberová Kristýna 2005 SGD Špičková-Opava Spickova
19 Sobotíková Eva 1995 SGD Špičková-Opava davidova,spickova K
20 Bradáčová Klára 2002 SGD Špičková-Opava
21 Halamková Barbora 2005 SGP Mohylčáková
22 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
23 Mazurková Eliška 2006 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
24 Čiháková Aneta 2006 Škola gymnastických mistrů
25 Šimonová Bára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
26 Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
27 Peigerová Klára 2003 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
28 Čejková Kateřina 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
29 Svatošová Nikola 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
30 Průchová Martina 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
31 Nová Magdalena 2006 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
32 Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
33 Bártová Tereza 2003 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
34 Remmer Alexandra 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková
35 Gutmanová Sára 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková
36 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
37 Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka
38 Kamenská Nela 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
39 Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda
40 Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
41 Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
42 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
43 Bednářová Markéta 2004 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
44 Měchurová Alena 2003 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
45 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
46 Zálešáková Terezie 2006 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
47 Horáčková Veronika 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová
48 Langová Vendula 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová
49 Štěpaníková Leona 2006 TJ Prostějov
50 Vítková Zuzana 2003 TJ Prostějov Lukášová
51 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
52 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
53 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
54 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
55 Huberová Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
56 Pavlíčková Karolína 2004 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová,Chlumová
57 Šimková Klára 2006 TJ Šumperk Dalibor Gacho