Česká gymnastická federace

Akce

23.9.2021 - 26.9.2021 AG

Evropské závody věkových skupin (EAGC)

24.9.2021 - 25.9.2021 SGZ

VĚRA ČÁSLAVSKÁ CUP - ZRUŠENO

24.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace - PŘESUNUTO

25.9.2021 TG

TG Říčany TeamgymCup

25.9.2021 - 26.9.2021 SGM

Juniorstrophy

25.9.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR VS4A

25.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A

25.9.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS0, VS3,4,5,6C)-přeloženo

29.9.2021 - 3.10.2021 AG

Mistrovství Evropy

1.10.2021 - 3.10.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

1.10.2021 - 3.10.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)

1.10.2021 SGM

Přebor Zlínského kraje

2.10.2021 - 3.10.2021 AE

Pohár federací - Praha

2.10.2021 SGM

SGM - Přebor ČOS

2.10.2021 SGM

Přebor JMK

2.10.2021 PA

2. Kolo českého poháru - Pražský pohár parkouru

2.10.2021 SGM

Přebor Středočeského kraje

3.10.2021 - 8.10.2021 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL

3.10.2021 SPL

Velká cena Podkrkonoší - PŘESUNUTO

3.10.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje

3.10.2021 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

3.10.2021 SGM

SGM Přebor Moravskoslezského kraje

8.10.2021 - 9.10.2021 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

8.10.2021 - 10.10.2021 SGM, SGZ, TG, SPL, AE, AG, TR, VG, MG, PA

ŠKOLENÍ ASISTENT TRENÉRA

9.10.2021 TG

TG Pohár města Kadaně

9.10.2021 SGZ

Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"

9.10.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

9.10.2021 SGZ

Přebor MS kraje - nepostup.kat

9.10.2021 - 10.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.6

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

Reklama

Přebor Zlínského kraje

sportovní gymnastika žen
 18.9.2021
 pořadatel: hala spolku Gymnastika Zlín
 adresa: Nábřeží 3754, Zlín
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.9.2021
 elektronické výsledky
UPOZORNĚNÍ PRO ODDÍLY: Pokud nebude přihlášen dostatečný počet rozhodčích, budou zrušeny kategorie VS3 C - VS6 C (všechny oddíly mají letos přidělená místa ma MČR přímo z ČGF). Děkujeme za pochopení.

Seznam přihlášek

VSO mladší (2015 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vydrová Adéla 2015 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů

VS0 A (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vavrušová Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
2 Macková Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
3 Cigánkavá Natalie 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
4 Kadlčáková Anna 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
5 Kořístková Rebecca 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
6 Kůrová Nela 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
7 Liškutínová Laura 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
8 Štěpánová Aneta 2013 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
9 Štětkářová Stela 2013 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
10 Váhalová Karolína 2014 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
11 Mikošková Anna 2013 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
12 Ondrová Rosárie 2013 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
13 Mildorfová Nikol 2014 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
14 Hurtíková Veronika 2014 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
15 Petřvalská Rozálie 2013 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná

VS1 A (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zeťková Kristýna 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

VS2 A (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Barvířová Vanessa 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Šerá Kristýna 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Jarošová Leona 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
4 Kovaříková Laura 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
5 Liškutínová Nelly 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
6 Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
7 Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
8 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva

VS3 A (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hlaváčová Julie 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová

VS0 B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Maleňáková Elen 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Valíčková Kristýna 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
4 Hanzová Ester 2012 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
5 Hurtíková Denisa 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
6 Rozsypalová Alžběta 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
7 Sítková Dorota 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
8 Kantorková Kristýna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
9 Pekárková Maja 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
10 Vašková Lucie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná

VS1 B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Králíková Viktorie 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Kudláčková Adéla 2011 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
4 Mrnuštíková Sofie 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
5 Zábojníková Melisa 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

VS2 B (2010 a starší)

VS3 B (2008 a starší)

VS4 B (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Králíková Valerie 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
5 Holáňová Tereza 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra

VS5 B (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žandová Sabina 2007 GK Šumperk Urbanová

VS6 B (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová

VS3 C (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Kordulová Rozárie 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
3 Van Minnem Lilien 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
4 Vojkůvková Tereza 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná, Zedníčková
5 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva
6 Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva

VS4 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fuksová Dominika 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Baldock Ella 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Couffin-mudříková Agáta 2009 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
5 Hubáčková Natalie 2010 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
6 Holásková Gabriela 2010 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
7 Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná, Zedníčková
8 Sewiolová Karin 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná, Zedníčková
9 Husáková Iva 2009 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan

VS5 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
4 Vávrová Zuzana 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
5 Janíková Veronika 2007 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
6 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
7 Čudrnáková Eliška 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
8 Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
9 Vidrmanová Tereza 2007 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
10 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
11 Fojtíková Kateřina 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan

VS6 C (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Mazurková Eliška 2006 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Zálešáková Terezie 2006 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
4 Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná, Zedníčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři