Na hlavní obsah

SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev


extraliga (2009 a starší)

I. LIGA (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Plevová Valerie 2007 GYMPRA Opočenská, Kočvara, Měrková
2 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Staňková Michaela 2006 GYMPRA Morysková A., Konečný
3 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
4 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská, Kočvara, Měrková
5 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Gurov
6 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná

II. LIGA (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Opočenská
2 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný
3 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
4 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
5 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Urbanová Josefina 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
6 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
7 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Nekvasilová Julie 2012 GYMPRA Morysková A., Konečný
8 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Opočenská Kristýna 1993 GYMPRA Morysková A., Konečný
9 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Růžičková Anna 2008 GYMPRA Opočenská, Kočvara, Měrková
10 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. B Šimková Nicol 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara, Měrková
11 Slovan Praha Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Tomandlová
12 Slovan Praha Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková
13 Slovan Praha Houšková Adéla 2007 TJ Slovan Praha Tomandlová
14 Slovan Praha Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Tomandlová, Nováková
15 Slovan Praha Buchnerová Ester 2007 TJ Slovan Praha Tomandlová
16 Slovan Praha Bezděková Nikola 2007 TJ Slovan Praha Tomandlová
17 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
18 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Boháčová Markéta 2006 T.J. Sokol Kampa Novotná
19 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
20 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Pálková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
21 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
22 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
23 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
24 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
25 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
26 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
27 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
28 TJ Sokol Horní Počernice A Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
29 TJ Sokol Horní Počernice A Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
30 TJ Sokol Horní Počernice A Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
31 TJ Sokol Horní Počernice A Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
32 TJ Sokol Horní Počernice B Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
33 TJ Sokol Horní Počernice B Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
34 TJ Sokol Horní Počernice B Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
35 TJ Sokol Horní Počernice B Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Burešová

III. LIGA (2014 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Kučerová Kristina 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 GT Šestajovice, z.s. Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 GT Šestajovice, z.s. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 GT Šestajovice, z.s. Randáková Tereza 2005 GT Šestajovice Štefan Jan
5 GT Šestajovice, z.s. Honzíčková Anežka 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 GT Šestajovice, z.s. Honzíčková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
7 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Hadrbolcová
8 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Blažková Barbora 2007 GYMPRA Morysková
9 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
10 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Opočenská, Morysková
11 Sportovní klub Hradčany, z.s. Rakušan Elisa Sophia 2009 GYMPRA Svobodová/Hlaváčková
12 Sportovní klub Hradčany, z.s. Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Sportovní klub Hradčany, z.s. Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Sportovní klub Hradčany, z.s. Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
15 Sportovní klub Hradčany, z.s. Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
16 Sportovní klub Hradčany, z.s. Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
17 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Karakolevova Ella Beata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Kašparová, Pracnová, Schwarzová
18 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Kratochvílová Anna 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Schwarzová, Vodičková
19 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Pospíšilová Kateřina 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová,Schwarzová, Pracnová
20 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Sieglová Jasmína 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová
21 Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I. Skořepová Hermína 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Pracnová, Engelová
22 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Gutmanová Sára 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková
23 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Kotková Zuzana 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
24 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Kudybyn Marija 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
25 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Thompson Samantha Ann 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
26 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. B Hrbková Nikol 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
27 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. B Steinerová Klára 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
28 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. B Adamová Alena 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
29 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. B Kubánková Viola 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
30 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. B Čížkovská Alexandra 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
31 TJ Sokol Horní Počernice B Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
32 TJ Sokol Horní Počernice B Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
33 TJ Sokol Horní Počernice B Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
34 TJ Sokol Horní Počernice B Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

IV. LIGA (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 AC Sparta Praha sportovní gymnastika, z.s. Eddé Christine 2012 AC Sparta Praha Dvořáková
2 AC Sparta Praha sportovní gymnastika, z.s. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
3 AC Sparta Praha sportovní gymnastika, z.s. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Dvořáková
4 AC Sparta Praha sportovní gymnastika, z.s. Žáková Veronika 2012 AC Sparta Praha Dvořáková
5 GT Šestajovice, z.s. Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 GT Šestajovice, z.s. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
7 GT Šestajovice, z.s. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
8 GT Šestajovice, z.s. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
9 GT Šestajovice, z.s. B Dvorská Nina 2011 GT Šestajovice Polákovi
10 GT Šestajovice, z.s. B Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
11 GT Šestajovice, z.s. B Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Polákovi
12 GT Šestajovice, z.s. B Černá Magdalena 2010 GT Šestajovice Polákovi
13 GT Šestajovice, z.s. B Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polákovi
14 GT Šestajovice, z.s. B Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
15 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Jurčíková Veronika 2011 GYMPRA Opočenská
16 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Plevová Laura 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
17 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
18 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Opočenská, Kočvara
19 Slovan Praha Kuhnová Viktorie 2011 SK Hradčany Tomandlová, Antalová, Lagronová
20 Slovan Praha Exnerová Olivie 2012 TJ Slovan Praha Tomandlová, Antalová, Lagronová
21 Slovan Praha Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Tomandlová, Antalová, Lagronová
22 Slovan Praha Olivová Adéla 2011 TJ Slovan Praha Tomandlová, Antalová, Lagronová
23 Slovan Praha Řezaninová Eliška 2010 TJ Slovan Praha Tomandlová, Antalová, Lagronová
24 Slovan Praha Zaňková Amálie 2012 TJ Slovan Praha Tomandlová, Antalová, Lagronová
25 Sportovní klub Hradčany, z.s. Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
26 Sportovní klub Hradčany, z.s. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
27 Sportovní klub Hradčany, z.s. Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
28 Sportovní klub Hradčany, z.s. Janků Ellen 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
29 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
30 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Borovanská Emili 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
31 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Hanzalová Kateřina 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
32 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
33 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
34 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
35 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
36 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
37 TJ Sokol Horní Počernice A Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
38 TJ Sokol Horní Počernice A Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
39 TJ Sokol Horní Počernice A Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
40 TJ Sokol Horní Počernice A Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
41 TJ Sokol Horní Počernice A Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
42 TJ Sokol Horní Počernice B Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
43 TJ Sokol Horní Počernice B Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Opočenská
44 TJ Sokol Horní Počernice B Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
45 TJ Sokol Horní Počernice B Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
46 TJ Sokol Horní Počernice B Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Opočenská
47 TJ Sokol Horní Počernice B Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Součková

V. LIGA (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice, z.s. Vodičková Vanesa 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 GT Šestajovice, z.s. Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 GT Šestajovice, z.s. Veselá Agáta 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 GT Šestajovice, z.s. Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 GT Šestajovice, z.s. Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 GT Šestajovice, z.s. Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
7 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kalousová Edita 2014 GYMPRA Morysková B.
8 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Lázničková Anežka 2014 GYMPRA Opočenská
9 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Špačková Natálie 2014 GYMPRA Morysková B.
10 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kabylová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
11 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Pípová Eliška 2013 GYMPRA Morysková B.
12 Slovan Praha A Geierová Zuzana 2013 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
13 Slovan Praha A Kršková Eliška 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
14 Slovan Praha A Plecháčková Žofie Anna 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
15 Slovan Praha A Treglerová Soňa 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
16 Slovan Praha B Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
17 Slovan Praha B Lukešová Berta 2014 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
18 Slovan Praha B Illnerová Anna Josefína 2013 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
19 Slovan Praha B Faitová Ester 2014 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
20 Slovan Praha B Bendová Julie 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
21 Sportovní klub Hradčany, z.s. Zabadalová Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
22 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kubíková Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová, Felixová
23 Sportovní klub Hradčany, z.s. Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
24 Sportovní klub Hradčany, z.s. Svrčková Matylda 2013 TJ Slovan Praha Lipšanová, Vohánková
25 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová
26 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Florian Luisa 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
27 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
28 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
29 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Janků Nicolette 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
30 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
31 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
32 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
33 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Vránová Gabriela 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
34 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Vláčilová Laura 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
35 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Kejmarová Eliška 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
36 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Janáková Veronika 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
37 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Stráníková Lucie 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
38 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Steckerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
39 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
40 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Kotrbová Valentýna 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
41 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Pálková Marie 2013 T.J. Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
42 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Brandtlová Nela 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
43 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Jurášková Julie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
44 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Kořánová Rozálie Mija 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
45 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Lázňovská Dora 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
46 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Caklová Lota 2014 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Janovská, Šmídová, Brožová, Tichá
47 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Havelková Elizabeth 2014 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Dykastová, Chotovinská, Tichá, Prát
48 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Tichá Pavlína 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
49 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Vytvarová Valerie 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Kubešová, Dykastová, Tichá, Prát
50 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Úlehlová Veronika 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
51 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. Tichá Hana 2014 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
52 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
53 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
54 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
55 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
56 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Chovancová Sandra 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
57 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
58 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Nováková Natálie 2013 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
59 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha B Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková

I. LIGA - jednotlivkyně

II. LIGA - jednotlivkyně

III. LIGA - jednotlivkyně

IV. LIGA - jednotlivkyně

V. LIGA - jednotlivkyně