Na hlavní obsah

Krajský přebor Královéhradeckého kraje - II., III. IV. a V.liga


II.liga (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 SK Plhov - Náchod, z.s. Rejchrtová Justýna 2007 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
2 SK Plhov - Náchod, z.s. Šedivá Tereza 2008 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
3 TJ Jičín z.s. Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
4 TJ Jičín z.s. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
5 TJ Jičín z.s. Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Kodešová
6 TJ Jičín z.s. Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
7 Tým SGP Hradec Králové Luňáková Nicole 2006 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
8 Tým SGP Hradec Králové Čapková Kateřina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
9 Tým SGP Hradec Králové Kudrnová Viktorie 2009 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
10 Tým SGP Hradec Králové Špatenková Tina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

III. liga (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 SK Plhov - Náchod, z.s. Šmídová Martina 2008 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
2 SK Plhov - Náchod, z.s. C Jansová Justýna 2010 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
3 SK Plhov - Náchod, z.s. C Špeldová Karolína 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
4 SK Plhov - Náchod, z.s. C Vítková Nela 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
5 SK Plhov - Náchod, z.s. C Vítková Týna 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
6 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Rule Viktorie 2013 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková
7 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
8 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové B Mišovičová Tereza 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková
9 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové C Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
10 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Plecháčová Amálie 2010 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
11 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Pavlíčková Karolína 2004 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová
12 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Demlová Justýna 2010 TJ Spartak Vrchlabí Kuželová
13 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Pikorová Denisa 2009 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová
14 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. B Brožíková Barbora 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Zavoralová
15 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. B Cermanová Anna 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Zavoralová
16 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. B Hartigová Anna Marie 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Zavoralová,Dlouhá
17 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. B Prášková Elizabeth 2007 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová, kol.trenérů
18 TJ Jičín z.s. Auersvaldová Agáta 2011 TJ Jičín Karbanová
19 TJ Jičín z.s. Benešová Tereza 2013 TJ Jičín Karbanová
20 TJ Jičín z.s. Karbanová Amálka 2011 TJ Jičín Karbanová
21 TJ Jičín z.s. Karbanová Natálie 2007 TJ Jičín Kodešová
22 Tým SGP Hradec Králové Valášková Jana 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
23 Tým SGP Hradec Králové Halamková Eliška 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
24 Tým SGP Hradec Králové Klamtová Adriana 2010 Tým SGP Hradec Králové Říhová

IV. liga (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 SK Plhov - Náchod, z.s. Brandová Natálie 2009 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
2 SK Plhov - Náchod, z.s. Hurdálková Pavlína 2009 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
3 SK Plhov - Náchod, z.s. Zítková Zuzana 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
4 SK Plhov - Náchod, z.s. Železová Stela 2009 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
5 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Čivrná Klára 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
6 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Havlíčková Adéla 2012 TJ Spartak Vrchlabí Brožíková,Huberová
7 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Jurišová Loren 2013 TJ Spartak Vrchlabí Brožíková
8 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Brožíková Johanka 2013 TJ Spartak Vrchlabí Brožíková
9 Tým SGP Hradec Králové Štulíková Anežka Kateřina 2010 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
10 Tým SGP Hradec Králové Vavřinová Karin 2010 Tým SGP Hradec Králové Říhová
11 Tým SGP Hradec Králové Vorlíčková Tereza 2011 Tým SGP Hradec Králové Říhová
12 Tým SGP Hradec Králové Vorlíčková Veronika 2009 Tým SGP Hradec Králové Říhová

V. liga (2014 - 2011)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tým SGP Hradec Králové Boudyšová Kamila 2013 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
2 Tým SGP Hradec Králové Effenberková Barbora 2014 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
3 Tým SGP Hradec Králové Vacková Anežka 2012 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
4 Tým SGP Hradec Králové Čapková Aneta 2011 Tým SGP Hradec Králové Říhová